Ім’я: Євген Павлов

Дата народження: 1 січня 1978 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Ярославль

Діяльність: актор театру і кіно

Біографія Євгена Павлова

Євген Павлов – це перспективний російський актор, поки ще, правда, маловідомий, протягом досить короткого проміжку часу зумів зарекомендувати себе як талановитого амбітного артиста, готового не покладаючи рук працювати над собою заради досягнення поставлених цілей – саме так характеризують Євгена режисери. Та й глядачі не можуть залишатися до нього байдужими через випромінюваних Павловим позитиву і чарівності.

Євген Павлов – зірка «Таємничої пристрасті», актор «Современника»

Дитинство

Євген Павлов навчався в загальноосвітній школі Ярославля. Успішністю володів вельми посередньою і ні до яких наук особливо не тяжів, а ось акторський талант молодої людини проявився ще в першому класі – він з радістю брав участь у всіляких ранках, виставах та інших шкільних заходах. Ось що розповіла про дитинство Євгена його перша вчителька:

– Женя завжди норовив мене скопіювати. Зображував мою манеру розмови в точності – всім було дуже смішно, та і я сама стала через деякий час до цього спокійно ставитися. Саме я першою розгледіла в цьому хлопчика талант актора – батьки готували йому життя заводського робітника. Завжди вважала, що таланти треба розкривати, і тому всіляко сприяла розкриттю Женіних здібностей. І я вважаю своєю заслугою те, що подарувала нашій країні ще одного чудового артиста.

Актор Євген Павлов в молодості

Після отримання шкільної освіти, як і слід було вважати, Євген пішов проти волі батьків і подав документи в знаменитий Ярославський державний театральний інститут. Приймальна комісія зарахувала Євгена Павлова на курс В’ячеслава Сергійовича Шалімова. У 1999 році молодий чоловік став дипломованим актором.

Акторська кар’єра

Талант Євгена Павлова оцінили по достоїнству відразу ж після закінчення інституту. Він зумів достатньо «голосно заявити про себе на театральних підмостках. Дещо пізніше, в 2003 році, його взяли в відомий московський театр «Современник», а через деякий час Євгену вже були довірені ключові ролей у виставах, які користуються великим попитом у глядачів: «Граємо… Шиллера!», «Емілія Галотти», «Анфіса», «Біси», «Горе від розуму», «Три сестри». У 2007 році актор увійшов в постійну трупу театру.

Після ряду успішних виступів актор удостоївся справедливої оцінки критиків – у 2008 році за роль у постановці «Горі від розуму», яка стала для хлопця його Тулоном, йому була вручена заслужена премія від газети «Московський комсомолець», перша нагорода Євгенія.

Євген Павлов у виставі «Емілія Галотти»

Молодий актор став частиною театральної студії «Русич». В її рамках він ділився своєю майстерністю з менш досвідченими колегами.

На сцені «Современника»

Широкому колу глядачів Євген Павлов став відомий лише після дебюту на телеекранах, який припав на 2006 рік. Він виконав епізодичну роль у 10, а після і в 11 сезоні серіалу «Солдати».

Євген Павлов знімався в серіалі «Солдати»

Справжній успіх прийшов до Євгену Павлову після блискуче виконаної великої ролі в комедійній мелодрамі під назвою «Як розвести мільйонера» від Василя Міщенко (2014 рік).

Кадр з фільму «Як розвести мільйонера»

Особисте життя Євгена Павлова

Щодо цього питання немає ніякої достовірної інформації. Користується неймовірним інтересом у представниць прекрасної статі, Євген Павлов ретельно приховує своє сімейне становище.

Євген Павлов зараз

В кінці 2016 року на екрани вийшов довгоочікуваний серіал про поетів-шістдесятників під назвою «Таємнича пристрасть». Євгену Павлову була відведена роль поета Андрія Вознесенського. У серіалі його звали Антон Андреотис, однак, як і всі герої серіалу, його персонаж мав реальний прототип. Так, Василь Аксьонов, автобиографичное твір якого і лягло в основу сюжету, іменувався Ваксоном, а зіграли його Олексій Морозов (Аксьонов в молодості) і Леонід Кулагін (у віці). За ім’ям Ян Тушинський (Філіп Янковський) переховувався Євген Євтушенко, Белла Ахмадуліна стала Неллі Аххо (Чулпан Хаматова) і т. д.

«Таємнича пристрасть»: Євген Павлов в ролі Андрія Вознесенського

Після прем’єри критики пообіцяли акторові невимовний популярність. Давши після виходу серіалу інтерв’ю, Євген Павлов повідомив, що знімається в кліпі відомої рок-групи, який буде представлений громадськості на початку 2017 року. Подробиці актор віддав перевагу опустити, запевняючи журналістів і своїх прихильників у тому, що вони самі і так скоро всі дізнаються.

Як актори «Таємничої пристрасті» вживалися в роль

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: