Ім’я: Євген Осін

Дата народження: 4 жовтня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Москва

Діяльність: співак

Вага: 72 кг

Зріст: 168 см

Біографія Євгена Осика

Євген Осін – це популярний співак, який за багато років роботи зумів подарувати своїм слухачам безліч незабутніх шлягерів. «Плаче дівчинка в автоматі», «Качка», «Попутниця», «Портрет роботи Пабло Пікассо» — кожна з цих композицій стала справжнім хітом і принесла виконавцю заслужену популярність. В останні кілька років популярність Євген Осика повільно пішла на спад, якоюсь мірою подібний факт дуже легко пояснити. Адже Євген Осін був класичним героєм свого часу, останнім романтиком дев’яностих, людиною, чия музика назавжди залишиться гімном цілого покоління людей Радянського союзу.

Дитинство Євгена Осика і початок кар’єри співака

Про дитинство і юність попjavascript:submitbutton(‘save’);улярного співака відомо порівняно небагато. Єдине, що можна сказати абсолютно точно – це те, що займатися музикою він почав з самого раннього віку. Вже в дванадцять років він засвоїв барабани і два роки потому став грати на ударних в місцевому шкільному ансамблі. Деякий час він навіть намагався вчитися у музичній школі, проте класичні і десь навіть нудні заняття дуже швидко набридли молодому хлопцеві. Таким чином, на даний момент музикант може похвалитися лише одним документом про музичну освіту – спеціальним свідоцтвом інституту підвищення кваліфікації працівників культури, яке дає право працювати в якості керівника ансамблю в школі та будинку культури.

Євген Осін — Плаче дівчина в автоматі Однак цей факт ніколи не заважав Євгену Осику успішно виступати на сцені. У 1986-му він зібрав навколо себе невеликий колектив музикантів, який вже скоро перетворився в групу «Нічний ковпак». Під цією назвою колектив виступав деякий час, а потім провів «ребрендинг» і став називатися «Кекс». Вельми примітно, що саме в цьому ансамблі Євген вперше приміряв на себе роль фронтмена. Він грав на гітарі, а також виконував основні вокальні партії.

У цей період йому було двадцять два роки.

Євген Осін у творчому пошуку

Варто зазначити, що про професійну кар’єру, не пов’язаної з музикою Євген Осін навіть не думав. У тому ж 1986-му він почав активно співпрацювати Московської рок-лабораторії, а через деякий час виступати з двома новими колективами – групами «Микола Коперник» та «Альянс». Проте в цих ансамблях Євген Осін займав вже не настільки значуще місце, перманентно залишаючись на других ролях.

У 1988-му році Євген Осін став керівником колективу «Дід Мороз», що діяв при продюсерському Центрі Стаса Наміна. Але і в цій групі музикант не затримався надовго. І вже кілька місяців потому перекочував в популярну в той період групу «Браво», яку лише нещодавно покинула провідна солістка Жанна Агузарова. Подібний поворот подій здавався благословенням небес не для самого успішного музиканта. Ставши вокалістом легендарного колективу, Євген Осін міг вмить підняти свою популярність до захмарних висот.

Однак подібний варіант сценарію чомусь не припав до душі російському музиканту. Протягом декількох місяців Осін брав участь у гастрольної діяльності групи «Браво» і навіть знявся в кліпі, підготовленому спеціально для нового альбому «ми Скажемо один одному «Браво!». Але в кінцевому підсумку досить скоро покинув колектив.

Євген Осін в молодості

З цієї причини записаний матеріал так і не був офіційно представлений публіці, але багато років тому користувався великою популярністю в інтернеті, представляючи собою щось на кшталт раритетного відео.

На початку 1990-х Євген Осін створив власний музичний колектив – групу «Авалон». У цьому ансамблі музикант знову взяв на себе всі найважливіші функції, виступаючи в якості соліста, гітариста, а також автора більшості пісень. Вельми примітно, що репертуар цього колективу складали пісні, написані в різних жанрах, починаючи джазом і закінчуючи більш важкою музикою. З даним колективом Євген Осін записав і випустив альбом «Світлий шлях вогню», який практично не був помічений публікою.

Сольна кар’єра Євгенія Осина

У 1991-му Осін почав будувати сольну кар’єру. В цей період він нарешті знайшов свій фірмовий стиль, що поєднує в собі елементи «дворової романтики» та естрадних ритмів того часу. У 1992-му році Євген записав і випустив першу сольну платівку, яка відразу стала дуже успішною. Майже кожна з пісень, представлених на даному альбомі, що незабаром стала справжнім хітом. На цій платівці була представлена і найпопулярніша пісня Євгенія Осина «Плаче дівчина в автоматі», написана на слова Андрія Вознесенського.

У 1994-му на прилавках з’являється другий альбом музиканта –«Євген Осін в Росії», а ще двома роками пізніше виходить і третя платівка – «Робота над помилками». Головним хітом цього часу стає пісня «Качка».

Євген Осін — Портрет роботи Пабло Пікассо Після декількох успішних років в кар’єрі Євгена Осика настає період затишшя. Збором матеріалу артист займається довгі три роки, протягом яких на радіостанціях з’являється лише один його свіжий сингл.

Вельми примітно, що випущений в 1999-му році альбом «Птахи» був мало схожий на попередні. У ньому було багато танцювальних композицій, записаних вже із застосуванням комп’ютерів, а не живих інструментів.

Євген Осін зараз

У період з 2000-го по 2010-й музикант випускає ще сім альбомів, багато з яких є збірниками колишніх хітів. У цей період популярність Євгена Осика починає стрімко йти на спад. Він і його творчість починають відставати від тенденцій часу і неухильно переміщатися в категорію «ретро».

У 2010-му році колишній кумир радянської та російської молоді починає викладати музику в середній школі №1287 міста Москви. У цьому місці під його керівництвом створюється дитячо-юнацький ансамбль «Фішки», який, однак, не проіснував дуже довго.

У 2011-му співак повертається до гастрольної діяльності, однак його репертуар складають вже тільки пісні минулих років.

Зараз Євген Осін судиться з колишньою дружиною через дочку Агнії

Особисте життя і суперечки з колишньою дружиною

В кінці 2000-х років у ЗМІ стали часто з’являтися новини про те, що колишня дружина Наталя не дозволяє співакові бачитися з його дочкою Агнією. Щоб бути ближче до дочки, співак навіть влаштувався працювати вчителем музики в ту саму 1287-ю школу. Проте колишня дружина незабаром визначила дочку в іншу школу. Ситуація переросла в обмін взаємними звинуваченнями. У цій стадії конфлікт знаходиться і понині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: