Ім’я: Євген Маргуліс

Дата народження: 25 грудня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: рок-музикант, учасник колективу «Машина часу»

Вага: 70 кг

Зріст: 177 см

Біографія Євгена Маргуліса

Діяльність: рок-музикант, вокаліст, гітарист, автор пісень і учасник колективу «Машина часу».

Опівнічник

Євген Маргуліс з’явився на світ у Москві. Він народився в пологовому будинку на «Соколі». Відомо навіть час народження 00:54.

Батько музиканта Шулім Залманович був інженером, його не стало в 1990 році. Мама ж Броніслава Марківна працювала викладачем російської мови і літератури. Її вже теж немає в живих.

Трудова діяльність

Нічого не віщувало початок музичної кар’єри Євгена Маргуліса. Він навчався в технікумі, музичному училищі, далі в медучилищі, ну а потім в медінституті. Але кар’єру лікаря проміняв на кар’єру артиста, тому то й закинув навчання в медичному. Трудову діяльність пройшов від санітара до музиканта.

Музика

Маргуліс рано почав жити без батьків. Він мешкав у бабусі. Все тому, що тато з мамою постійно то розходилися, то сходилися. У бабусі ж ніколи не вимикалася радіо. Вона боялася, що пропустив тривожний сигнал. Отже, слухала всі радянські і комсомольські пісні, які Євгену зовсім не подобалися. Пізніше він дізнався про іншу музику…

Талановитий музикант

На початку 60-х Маргуліс почув Володимира Трошина. Майбутнього музиканта вразив низький і оксамитовий голос. Пізніше у старшої сестри він почув Чаббі Чекера, композицію «Твіст эгейн» і зрозумів, що співають англійською мовою. Ну а далі були пісні Олександра Галича і бітломанія. Женю намагалися віддати в музичну школу, вчитися грі на скрипці, однак безуспішно. Бабуся не особливо любила музику, а Маргуліс кожен вечір після музшколы фальшиво починав грати етюди. Через тиждень скрипка онука полетіла у вікно.

Сам Євген хотів бути космонавтом, пожежником і таксистом одночасно. Паралельно він почав грати в полудворовых колективах на гітарі. Співали підлітки блатні пісні. Однак, трохи пізніше Маргуліс зрозумів, що «Бітлз» йому не потрапити і всі зусилля спрямував на медицину. Але і тут не пішло. Інститут був кинутий заради музики.

Машина часу

У 1974 році приятель Костя Корнаков узяв Євгенія в вантажники, молодій людині потрібна людина для транспортування москонцертовской апаратури. В один із днів, після роботи, Маргуліс познайомився з Андрієм Макаревичем. Останній запропонував божевільну ідею, стати учасником самодіяльного колективу.

Музика -його стихія

Так, у 1975 році 20-річний Євген Маргуліс потрапив в «Машину часу». Тоді у групи були не найкращі часи. З колективу пішли відразу два учасника Олександр Кутіков та Олексій Романов. Перший концерт музикант відіграв у тому ж 1975 році в МАРХИ. У складі «Машини» Маргуліс був до 1979 року.

У 1979 році Євген Маргуліс пішов з «Машини» в «Неділю». Сам артист вважає, що став професіоналом роком пізніше, коли вже був бас-гітаристом «Араксу».

Неділя

Варто відзначити, що в 1989 році Маргуліс повернувся в «Машину часу» і працював з нею аж до 2012 року. Паралельно, з 1994 року і по 2004 він працював в «Неділю».

До речі, «Неділя» зіграло значну роль у розвитку російського року, колектив підтримував і розвивав україномовну поетичну лінію групи «Машина часу». «Неділя» стало так званої «експериментальною лабораторією» для прокатки нових музичних ідей.

З’явилася група в середині 1979 року, Маргуліс пішов з «Машини часу» і разом з ударником колективу Макаревича Сергієм Кавагоэ вирішив створити свою групу. Репертуар «Неділі» — це композиції Романова і відомого барда Костянтина Нікольського. Група почала активно гастролювати і за короткий час потрапила в число лідерів вітчизняного року. Герой всіх пісень колективу – це людина, який пережив крах мрії, пройшов через суворі життєві перипетії, але не був зломлений.

Євген Маргуліс на відео Ну а в «Араксе» він грав всього чотири роки. П’ять років до 1986 року Євген був у аккомпанирующем складі «Аеробуса» Юрія Антонова. Кілька років свого життя витратив на групу «Наутілус» з Москви (не плутати з «Наутилусом» з Єкатеринбурга). У 1988 році створив колектив «Шанхай» і разом з ним записав ару сольних альбомів.

З 2001 року Маргуліс сам почав виконувати пісні, причому на власні вірші. У 2004 році він став займатися текстовою частиною російської версії популярного мюзиклу під назвою «We Will Rock You». Ну а в 2009 його голос пролунав у радіовиставі «Жужа. Подорож драндулета» за казкою Олександра Коротича.

Особисте життя

У 1984 році Маргуліс одружився на дівчині на ім’я Анна. Вона має професію сімейного психотерапевта.

У сім’ї з’явився син Данило в 1986 році. Після школи він закінчив механіко-математичний факультет МГУ. А вже в 10 років у хлопчика був другий розряд з шахів. Зараз Маргуліс-молодший працює начальником відділу управління поточною ліквідністю АКБ «Руссобанк», займається фінансовою аналітикою. Крім цього, Данило зіграв у картині «Будинок Сонця» свого батька в молодості. Там же з’явився і його друг Іван Макаревич.

В останні роки музикант захоплюється керамікою. Кілька днів в тиждень він присвячує майстерні. Плоскі барельєфи, які створює Євген, містять сюжети полотен Матісса, Шагала, Модільяні. Творчість користується успіхом на різних виставках.

Цікаві факти

Близькі називають Маргуліса Гуля.

Музикант пише статті про музику. Вони публікуються у виданні «СВ».

Улюбленими інструментами Євгена є гітари Fender і бас Godin.

Дзеркало Колекціонує фігурки жаб. У колекції Маргуліса вже близько шестисот тваринок. Почалося хобі з того, що колега по «Машині часу» Олександр Крутіков подарував Дружині італійську жабу, а після Андрій Макаревич привіз японську жабу-нецке.

Музикант збирає так само етнічні струнні музичні інструменти. У колекції вже досить велику кількість екземплярів.

Не дивиться телевізор та читає газети. Не витрачає час на ідіотів.

Євген не любить журналістів, оскільки акули пера самі не шанують музиканта. Любить подорожувати. Записав 4 сольних альбоми, 2 з групою «Шанхай», стільки ж з «Наутилсом», 17 пластинок з «Машиною часу», 6 з колективом «Неділя», одну з Сергієм Чиграковим, а крім цього, записав 2 рок-опери.

У 2008 році випробував себе в незвичайному якості. Він став моделлю у масштабному фотопроекті «В ролі себе» Олексія Нікішина.

Маргуліс знявся в двох фільмах. У 1976 році була картина «Шість листів про біті», а в 1989 році була стрічка «Рок і фортуна».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: