Ім’я: Євген Кунгуров

Дата народження: 18 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Зарічний, Свердловська область

Діяльність: оперний і естрадний співак

Вага: 83 кг

Зріст: 185 см

Біографія Євгена Kungurova

Євген Кунгуров – це один з небагатьох виконавців на сучасній російській естраді, довів, що досягти слави і популярності можна не тільки завдяки запам’ятовується репертуару або миловидної зовнішності, але і завдяки своїм видатним вокальними даними. В якійсь мірі цей виконавець є не типовим співаком двадцять першого століття. У нього немає заможного продюсера або команди професійних стилістів, всюди йшли за ним на гастролях. Єдиною його перевагою є сильний баритон, однак саме він і робить творчість Євгена Kungurova по-справжньому цікавим і унікальним.

Біографія Євгена Kungurova почалася на Уралі

Дитинство і юність Євгена Kungurova

Євген Кунгуров народився в невеликому російському містечку під назвою Зарічний (Свердловська область). Його батько був військовим, а тому практично все його дитинство пройшло у військовому містечку. Деяким непрямим чином з армією була пов’язана і його мати – солістка місцевого Вокально-інструментального ансамблю. Найбільшою мірою саме вона вплинула на становлення молодого хлопця в якості професійного музиканта. З ранніх років вона розвивала в ньому любов до класичної музики, а також давала йому уроки вокалу і сольфеджо.

Такі імпровізовані заняття молодий хлопець сприймав цілком охоче. Як згадує сам співак, він з дитинства любив музику і завжди підспівував улюбленим виконавцям, коли чув їхні виступи по телевізору.

Намагаючись розвинути вроджені здібності сина, мама віддала Євгенія в музичну школу, де він навчався грі на баяні. Крім того, саме тут Кунгуров вперше став виступати на сцені в якості соліста хору, а також сольного вокаліста. Перший виступ музиканта відбулося, коли йому було п’ятнадцять, і тільки зміцнило його в бажанні стати професійним співаком.

Плекаючи мрію про велику сцену, в 1999-му році шістнадцятирічний Євген відправився до Москви, де поступив в престижний музичне училище при столичній консерваторії. Тут він удосконалював свою співочу майстерність і розвивав вокальні здібності.

Синя вічність. Методіє Бужор та Євген Кунгуров Закінчивши навчання, Кунгуров став багато гастролювати, паралельно продовжуючи навчання в Московській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського. У 2004-му він став учасником німецької програми «Нові імена», а також взяв участь у серії майстер-класів, які проводилися в Москві в 2006-2007-му роках під патронажем Міжнародної школи вокального мистецтва.

У 2007-му Євген Кунгуров влився в колектив Російського національного оркестру і став брати участь у концертних програмах Михайла Плетньова. Найбільш значимою роботою молодого виконавця в цей період стала постановка опери Рахманінова «Алеко».

Крім цього виконавець нерідко брав участь у виступах Зразково-показового оркестру, що діє при МВС Росії.

Подальше творчість Євгена Kungurova

Закінчивши навчання в консерваторії в 2007-му році, Євген Кунгуров став плідно співпрацювати відразу з декількома творчими колективами. Так, в даний час він є провідним виконавцем партії Євгенія Онєгіна в однойменній оперній постановці Московської державної консерваторії, а також одним з основних солістів театру «Нова опера». Тут співак виконує роль боярина в опері «Борис Годунов», а також роль Марулло в гучній постановку «Ріголетто». Самою важливою і значущою роллю Євгена Kungurova в театрі «Нова опера» є роль Папагено в «Чарівній флейті». Принаймні саме її артист особливо виділяє серед інших своїх ролей.

Крім того предметом неприхованої гордості для Євгена є багаторічна співпраця з оркестром МВС РФ, в якому він є головною зіркою і провідним солістом.

Євген Кунгуров / Джо Дассен. Шоу Один в один За свою кар’єру співак неодноразово ставав лауреатом різних нагород і премій. Кілька разів артист перемагав також і на численних всеукраїнських музичних конкурсах.

Участь в телевізійних проектах, Євген Кунгуров зараз

Незважаючи на свою велику популярність у певних колах Москви, широкої громадськості Євген Кунгуров став відомий завдяки участі у популярних телевізійних проектах вокальної спрямованості. Так в 2011 році він взяв участь у програмі «Велика опера», що виходила на каналі «Культура». Після цього послідували телепроекти «Голос» і «Один в один». Особливо значущим для співака стала поява на екранах в рамках музичного конкурсу «Голос». Тут артист дійшов до півфіналу, де поступився лише майбутній переможниці телепроекту татарської співачці Дине Гариповой.

Як неодноразово зізнавався сам Євген, для нього участі в позначених телешоу було чимось на кшталт нового виклику, нового кроку в кар’єрі. Вирушаючи на телебачення, Кунгуров хотів довести, що може виконувати не тільки оперні партії і є артистом самих різних амплуа.

Якоюсь мірою це йому вдалося. Після несподіваної популярності, співак став отримувати безліч привабливих пропозицій від різних продюсерських центрів Росії. Так, він з’явився на відкритті кінофестивалю «Сталінградська сирень», а також на урочистому гала-концерті, приуроченому до Дня слов’янської писемності і культури. Крім того, 20 червня він виступив на сцені ММКФ-2013 в якості запрошеного гостя.

Крім всього іншого, вже перебуваючи в ранзі популярного і визнаного виконавця, Євген Кунгуров часто виступає на різноманітних музичних конкурсах в якості одного з членів журі.

Особисте життя Євгена Kungurova

Як і личить артистові його амплуа, Євген Кунгуров ніколи не потрапляв у репортажі світської хроніки, а тому про його особисте життя відомо дуже мало. Подібну скритність співак пояснює ще й безліччю забобонів, які стали вже невід’ємною рисою його характеру. Так, будучи одруженим, артист завжди знімає обручку перед виступами. Таким чином, за його ж словами, він намагається відокремити роботу від особистого життя і навпаки.

Про особисте життя Євгена Kungurova і його дружині відомо дуже мало

Лише в одному інтерв’ю Євген Кунгуров обмовився, що одружився влітку 2012-го року, а також повідав про те, що у нього є маленький син.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: