Ім’я: Євген Куйвашев

Дата народження: 16 березня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: п. Луговий, Тюменська область

Діяльність: політик

Вага: 79 кг

Зріст: 183 см

Біографія Євгена Куйвашева

Євген Володимирович Куйвашев – діючий губернатор Свердловської області, державний радник РФ II класу, член партії «Єдина Росія». У 2007-2011 роках обіймав посаду голови адміністрації Тюмені, до цього був головою адміністрації Тобольськ (2005-2007) і селища Пойковский (2000-2005).

Губернатор Свердловської області Євген Куйвашев

Дитинство Євгена Куйвашева

Євген Куйвашев з’явився на світ 16 березня 1971 року в невеликому селищі під назвою Луговський. Ця територія входила до складу Ханти-Мансійського автономного округу. Його сім’я не відрізнялася особливим достатком, тому відразу після закінчення місцевої школи Євген Володимирович пішов працювати слюсарем на «Сургутремстрой» – величезний трест, розташований неподалік від селища. По досягненні 18 років він відслужив два роки в лавах Радянської армії.

Освіта Євгена Куйвашева

Відразу після демобілізації в 1990 році Євген Куйвашев вступив в Тобольское медичне училище імені Володі Солдатова і через три роки тримав у руках диплом стоматолога-ортодонта.

У 1999 році Євген отримав ще один документ про вищу освіту, тепер вже з юридичного профілю, виданий Московським військовим інститутом Федеральної прикордонної служби РФ.

У 2002 році політик був слухачем лекцій з менеджменту в Єльському університеті, однак підтверджує даний факт документа не має.

Політична кар’єра Євгена Куйвашева

Після отримання середньої спеціальної освіти Євген Володимирович переїхав в Нефтюганский район Ханти-Мансійського АТ, в селище Пойковский, де якийсь час працював зубним техніком. Потім молодої людини з активною громадянською позицією помітили міська влада, після чого просунули його на посаду заступника керівника відділення Спілки ветеранів Афганістану з комерційних питань. Пізніше Куйвашеву довелося попрацювати і машиністом бетонозмішувача, а також монтажником-висотником та юридичним консультантом.

Інтерв’ю Євгена Куйвашева (РБК-ТВ) В 1997 році ознаменувався для Куйвашева переходом в адміністрацію селища Пойковский, де він зайняв крісло помічника голови Едуарда Худайнатова, який, у свою чергу, перейшов на службу в Адміністрацію президента. Євген Куйвашев продовжив благоустроительную діяльність свого попередника. В результаті його зусиль у 2004 році Пойковский був визнаний самим упорядкованим селищем країни.

Євген Куйвашев – завзятий хокеїст

Одночасно з управлінською діяльністю Куйвашев викладав у пойковском філії Тюменського державного університету, спеціалізуючись на теорії держави і права та муніципальному праві.

Точна дата вступу Євгена Куйвашева в «Єдину Росію» невідома, проте в 2003 році він вже згадувався в пресі як активіст правлячої партії. За його словами, це єдина політична організація, яка повністю відповідала його поглядам про чесний і рівному суспільстві.

Євген Куйвашев багато років перебуває у «Єдиної Росії»

Два роки (2004-2005) він обіймав посаду заступника начальника Управління Федеральної служби судових приставів по Москві. Його політична кар’єра стрімко набирала темп, і в кінці листопада 2005 року рішенням депутатського корпусу Тобольськ Євген Куйвашев був затверджений на посаду голови міської адміністрації.

Раритетне фото: Євген Куйвашев на посаді мера Тобольськ

Через два роки, 5 липня 2007 року, він очолив адміністрацію Тюмені після обрання колишнього мера, Сергія Сметанюка, депутати Держдуми. Новаторства Куйвашева були сприйняті городянами неоднозначно. З одного боку, він намагався зробити багато для розвитку місцевої економіки і поліпшення життя населення, але з іншого боку, не довів до логічного кінця жодного з численних справ. Зокрема, рішення встановити скляні двері в кабінетах чиновників торкнулося тільки рядових працівників адміністрації, а ось кабінети верхівки «сіті-менеджменту» залишилися недоторканими.

У 2007 році Євген Куйвашев очолив адміністрацію Тюмені

У січні 2011 року Євген Куйвашев перейшов на службу в представництво Президента Росії з призначенням на посаду заступника повпреда президента по Уральському Федеральному округу. Вісім місяців потому він сам став повноважним представником, змінивши Миколи Винниченка.

Євген Куйвашев перевірив ціни на ринках Єкатеринбурга 14 травня 2012 року Євген Куйвашев був направлений в Свердловську область, щоб стати Т.в.о. губернатора регіону. 29 травня 2012 року, після законодавчих ініціатив Володимира Путіна і голосування депутатів Законодавчих зборів, Євген Володимирович Куйвашев офіційно зайняв крісло губернатора Свердловської області.

Інавгурація Євгена Куйвашева

Особисте життя Євгена Куйвашева

Євген Куйвашев одружений, виховує сина і дочку. Його дружина Наталя відома в Росії не тільки як дружина губернатора, але і як успішна бізнес-леді. Вона є співвласницею винного бутіка «Три келихи» в історичному центрі Тюмені. Бути господинею магазину елітного алкоголю – давня мрія Наталії; для цього вона вчилася в столичній школі сомельє.

Євген Куйвашев з дружиною і сином (фото з архіву політика)

Євген Куйвашев сьогодні

З 14 травня 2012 року Євген Куйвашев займає пост губернатора Свердловської області. Його законодавчі ініціативи знаходять схвалення громадськості, однак скептики говорять про те, що шансу на переобрання у нього немає.

Ток-шоу «Четверо проти одного» з участю губернатора Свердловської області В травні 2016 року Євген Куйвашев відзвітував ЗакСу Свердловської області про підсумки минулого року та про плани та перспективи майбутнього. Згідно з його доповіддю, в період з 2012 по 2015 року в експлуатацію було введено більше 8 мільйонів квадратних метрів житла, в 1,3 рази зросли обсяги виробництва і середній рівень зарплат. Також він зазначив, що за ці роки економіка Свердловської області отримала в розпорядження 1,5 трильйона рублів в якості інвестицій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: