Ім’я: Євген Крафт

Дата народження: 17 листопада 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Павлодар, Казахстан

Діяльність: музикант, співак

Вага: 72 кг

Зріст: 180 см

Біографія Євгена Крафта

Євген Крафт – музикант і талановитий виконавець, який останні десять років жив і працював у Новосибірську. У 2014-му році він взяв участь у шоу «Голос» і досяг чималих результатів. Співак збирається переїхати в Москву, щоб мати можливість творчо розвиватися.

Дитинство і родина Євгена Крафта

Батьківщина Євгена Крафта – Казахстан. В дитинстві він був надзвичайно музичний. Коли Женя підріс, його записали в музичну школу. По її закінченню хлопчик умів грати на фортепіано, барабанах і гітарі.

З багатим інструментальним багажем у 2001-му році Крафт спочатку поступив в музичний коледж рідного міста, де займався на кафедрі естрадно-джазової гітари. Потім в 2005-му році починаючий музикант переїхав до Новосибірська, де розпочав навчання у музичному коледжі імені Муромова. На цей раз він вступив на естрадне відділення і навчався грі на естрадних барабанах.

Перші пісні і групи Євгена Крафта

Ще в часи студентства Євген почав приймати участь в конкурсах та джазових фестивалях, де виступав в якості барабанщика. За роки навчання він встиг попрацювати з кількома музичними групами Новосибірська.

Євген Крафт музичну кар'єру почав з гри на барабанах

Євгенія в 2008-му році запросили у вже відому до того часу новосибірську групу, назва якої – «Global Traffic». В цій групі він не лише грав на гітарі, але і був солістом. Талант вокаліста Крафт відкрив у собі, виступаючи саме у складі цієї музичної групи. Він виступав на різних сценічних майданчиках таких міст, як Абакан, Кемерово, Барнаул, Омськ, Красноярськ, Томськ, Новокузнецьк та ін. За час своєї творчої діяльності Євгена доводилося працювати з багатьма відомими виконавцями – Олексієм Чумаковим, Юлею Савичевої, Олександром Маршалом, а так само з групами «Вінтаж», «Градуси», «Чиж і компанія».

Навесні 2013-го року у музиканта і виконавця виникла ідея створити «Групу однієї людини». Для реалізації цього проекту знадобилася деяка попередня підготовка. Крафту довелося модифікувати інструмент, з’єднавши бас і акустичну гітару, а так само освоїти нову техніку «Live Loop». Ну і крім того, Євген розучив новий репертуар. Перший вихід до глядачів відбувся в листопаді 2013-го року. Це сталося під час благодійного концерту під назвою «Твори добро».

Час минав, творча особистість вимагала розвитку. Євген розумів, що нові можливості відкриються для нього тільки в такому мегаполісі, як Москва. Щоб продемонструвати вокальні дані і повірити в свої сили, виконавець подав заявку на участь у шоу «Голос». Надія потрапити на Перший Канал була невеликою.

Євген Крафт на шоу «Голос»

Крафт, незважаючи на чималий конкурс і величезне число бажаючих стати учасниками музичного проекту «Голос», пройшов кастинг і опинився в числі запрошених на «сліпі» прослуховування.

Євген Крафт став зіркою третього сезону шоу Голос

На першому турі телешоу він виконав пісню «Happy», вийшовши на сцену зі своїм інструментом. Для Крафта стало повною несподіванкою те, що під час його виступу до нього розгорнули крісла абсолютно всі судді. Серед них вокаліст вибрав в якості наставника Діму Білана. Так команда Білана поповнилася талановитим виконавцем. Важливо відзначити, що Євген жодного разу в житті не брав участь у конкурсах, і «Голос» став для нього першим подібним конкурсом.

У «поєдинках» виконавець співав на сцені без участі свого інструменту. Його суперником виявилася Софі-Джейн Лаган. Дуетом вони заспівали пісню «Every Breath You Take». З цих двох виконавців перевагу було віддано Крафту.

У «нокаути» за можливість продовжити участь у шоу Євген змагався з такими виконавцями, як Симона Да Сільва і Благова Євгенія. За словами співака, він сподівався на свою перемогу. Євген виконав композицію «Love of my life». Дмитро Білан вирішив, що проект покине Крафт. Своє не найвдаліший виступ Євген пояснив надзвичайним хвилюванням, а так само тим, що йому не дали можливість знову скористатися на сцені інструментом.

Євген Крафт вилетів з шоу Голос після етапу Нокаути

Виконавець радий, що йому представилася можливість виконати кілька композицій перед усією країною. Участь у «Голосі» він назвав великим для себе проривом. Тепер він сподівається, що зможе продовжити творчу діяльність у Москві. Після того, як виконавець припинив свою участь у телешоу, він вирушив у Новосибірськ, де взяв участь у ряді концертів.

Особисте життя Євгена Крафта

Євген Крафт – щасливий сім’янин. Він одружений і виховує сина. Його дружину звати Катерина. Вона приїхала в столицю разом з Євгеном з тим, щоб підтримувати його протягом усього телепроекту. Син залишився в селі під Новосибірськом з бабусею чекати повернення батьків. Катерина не проти переїзду з Новосибірська до Москви. Для неї головне, щоб чоловік отримав можливість для подальшого творчого розвитку.

Син Євгена Ярослав перед від’їздом батька до Москви передав йому в якості талісмана невеликий мішечок з камінчиками. За словами виконавця, можливо, що саме цей талісман допоміг йому вдало виступити на «сліпих» прослуховуваннях і затриматися на шоу. Мета Євгена Крафта – підкорення світу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: