Ім’я: Євген Кисельов

Дата народження: 15 червня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведучий, журналіст

Вага: 78 кг

Зріст: 185 см

Біографія Євгена Кисельова

Євген Кисельов – відомий журналіст і телеведучий. Глядачі знають його як ведучого програми «Ранок», «90 хвилин», «Підсумки». Він був одним із засновників телекомпанії НТВ, генеральним директором каналу «ТВ-6 Москва» і каналу ТВС, головним редактором газети «Московські новини». Кисельов так само працює і на деяких українських каналах.

Дитинство і родина Євгена Кисельова

Рідне місто Євгенія Кисельова – Москва. Його батьки – інженери. Євген навчався в школі з поглибленим вивченням англійської мови. Його улюбленими предметами були географія, економіка, історія, література. Він ніяк не міг визначитися з тим, яку професію обрати, але розумів, що слід вибирати гуманітарний ВУЗ.

Батько запропонував Євгену, коли той був у дев’ятому класі, записатися в «Школу молодого сходознавця», що діє при МДУ. Кисельов почав туди ходити і усвідомив, що це як раз те, що йому потрібно. Там можна було вивчати улюблені предмети – і географію, історію і літературу. Крім того, до вивчення пропонувалося кілька іноземних мов. Євген буквально закохався у свою майбутню професію. Його вабила романтика східних країн, екзотика майбутніх подорожей.

Журналіст Євген Кисельов спочатку працював викладачем

Кисельов вступив в Інститут країн Азії та Африки, де навчався на історика-сходознавця. ВУЗ він закінчив з відзнакою, ставши фахівцем по перській мові. Багато його випускники інституту надалі працювали в різних журналістських організаціях. Євген був направлений для проходження практики в Іран. Там він пробув з 1977-го по 1978-ий роки. Далі послідувала строкова служба в Афганістані, а саме – у групу військових радників. Кисельов був офіцером-перекладачем.

Євген Кисельов: викладач і журналіст

Після служби деякий час Євген викладав в інституті Вищої школи КДБ перська мова. Його журналістська кар’єра почалася в редакції мовлення на східні країни – Афганістан і Іран. Він працював в таких програмах, як «Час», «Міжнародна панорама», «До і після півночі», «Погляд». Про нього в ті роки писали в пресі, як про журналіста, який показав телеглядачам Ізраїль з абсолютно нового боку. Кисельов пробував себе в якості ведучого програми «Ранок», «90 хвилин» і «Вести» на Російському телебаченні.

На початку 1992-го року Євген Олексійович став одним із засновників телекомпанії «НТВ», яка вперше почала трансляцію на Петербурзькому каналі, запропонувавши глядачам програму «Підсумки». У 2000-му році він зайняв посаду генерального директора каналу. Через рік Кисельову разом з деякими співробітниками «НТВ» продовжили роботу на «ТВ-6 Москва», де через деякий час він став генеральним директором. Однак і цей канал припинив існування. В січні 2002-го року журналіст зайняв пост головного редактора утвореного каналу ТВС.

Євген Кисельов став українським журналістом

Влітку 2003-го року Євгену Олексійовичу запропонували стати головним редактором газети «Московські новини». Через два роки він вже був гендиректором цього видання, однак обіймав цю посаду зовсім недовго. Причиною стало те, що всі акції компанії «Московські новини» були продані, новим власником став Вадим Рабинович.

Робота Євгена Кисельова на українському телебаченні

Влітку 2008-го року Євген Кисельов почав роботу на українському каналі «ТВі», зайнявши посаду головного редактора-консультанта. На каналі Євген Олексійович вів авторську передачу, яка називалася «Нагорі». Трохи пізніше він же став вести програму «Велика політика з Євгеном Кисельовим» на іншому українському каналі – на каналі «Інтер».

З телеканалу «ТВі» та з посади головного редактора журналіст пішов у 2009-му році, що стало повною несподіванкою для керівництва цього каналу. Його авторська програма так само припинила існування.

У 2013-му році Євген Олексійович на каналі «Інтер» став керівником інформаційного мовлення. «Національні інформаційні системи» — компанія, яку очолив Кисельов у тому 2013-му році. Ця компанія виробляє для «Інтера» ряд програм: «Подробиці», «Новини», «Подробиці тижня». Ведучим «Подробиць тижня» є сам Євген Кисельов.

Нагороди Євгенія Кисельова

Одним з найвідоміших і найбагатших людей Росії в 1998-му році видання «Комерсант» назвало Євгена Кисельова. Євген Олексійович випустив у 2009-му році книги «Без Путіна». Його співавтором є Михайло Касьянов.

Кисельов відомий і як теледокументаліст. Він є автором таких документальних фільмів, як «Президент всія Русі», «Тегеран-99», «Таємничий генсек», «Спартак», «Новітня історія», «Папа Римський» та ін. Особисте життя Євгена Кисельова

Євген Кисельов одружений на своїй колишній однокласниці. Його дружина – Шахова Марія. Вона є продюсером програми «Фазенда», яка до цього носила назву «Дачники». За програму «Дачники» Шахова отримала престижну премію «Тефі-2002». У Кисельових є дорослий син Олексій. Він одружений і виховує сина Георгія. Олексій – бізнесмен, який створив разом з дружиною власний бренд одягу.

Євген Кисельов з дружиною Марією Шаховой

За словами Євгена Кисельова, відпочиває він досить рідко, при цьому любить просто гуляти, читати або дивитися телевізор. Кисельов воліє мемуарну літературу. Його улюблений вид спорту – великий теніс. Він вважає себе цінителем хорошої кухні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: