Ім’я: Євген Гришковець

Дата народження: 17 лютого 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Кемерово

Діяльність: письменник, актор, музикант

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Євгена Гришковеца

Євген Гришковець – це людина, все життя якого нерозривно пов’язана з мистецтвом. В даний час він відомий як письменник, музикант, актор, драматург і навіть блогер. Подібний список життєвих іпостасей не може не дивувати. А тому сьогодні ми вирішили трохи детальніше покопатися в життя цього талановитого росіянина, щоб зрозуміти, як розвивалася його кар’єра, і який є його життя сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Гришковця

Євген Гришковець з’явився на світ у місті Кемерово в сім’ї студентів-другокурсників. Незважаючи на той факт, що його ранні роки були нерозривно зв’язані з постійними переїздами і поневіряннями по знімних квартирах, він завжди дуже тепло відгукується про той час і про своїх батьків. Вони ніколи не кидали його одного і не «скидали» на плечі бабусь і дідусів. Їх невелика сім’я жила бідно, але дружно. І в цьому, за словами Гришковця, і полягала головна їх благополуччя.

Моно-вистави Євгена Гришковця користуються популярністю

Закінчивши гімназію №21в своєму рідному місті Кемерово, наш сьогоднішній герой подав документи в Кемеровський державний університет, де дуже скоро почав вивчати філологію. Навчання йшло добре, однак на зміну студентської суєті дуже скоро прийшов суворий порядок російської армії. У 1987-му році Євген Гришковець поступив на службу в Тихоокеанський флот, в якому провів два роки. Згодом відомий автор, неодноразово називав службу в армії, важливим досвідом в своєму житті і долі. Армія сформувала характер Гришковця, а також стала важливим підмогою для багатьох його книг і театральних вистав.

Повернувшись зі служби додому, наш сьогоднішній герой знову поступив в університет і в цей раз благополучно закінчив навчання. Вже маючи на руках диплом філолога, Євген Гришковець вирішив ще деякий час присвятити своєму освіти і на кілька років поїхав до Німеччини. Тут – у місті Кельн – молодий хлопець вивчав німецьку мову, а також знайомився з творчістю європейських театрів.

Повернувшись в Росію тільки в 1990-му році, Євген Гришковець приступив до реалізації своїх творчих планів. Вже зовсім скоро він створив у місті Кемерово авторський театр «Ложа», який аж до 1997-го року (за іншими даними-до 1998-го) ставив за дві вистави на рік і часто гастролював по Росії з даними постановками.

Гришковець & Бігуді — Зелені очі Справи йшли досить вдало, проте в 1998-му році артист, нарешті, зрозумів, що прийшла пора брати нові вершини. За однією з версій, причиною такого рішення став досвід участі в зйомках картини «Вбити російського», яка стала його дебютною роботою в кіно.

Зоряний шлях Євгена Гришковця, кар’єра в театрі

У 1998-му році актор переїхав до Калінінграда, де незабаром почав працювати над створенням нових постановок. Незабаром на одному з московських фестивалів Євген представив на суд глядачів свій перший моно-вистава «Як я собаку з’їв». Дана театральна робота була дуже тепло прийнята глядачами і критиками, і вже дуже скоро в особистій колекції призів актора з’явилися одразу дві нагороди «Золота маска» (номінації «Новація» та «Приз критиків»).

Після цього успіху наш сьогоднішній герой перебрався до Москви, де всього за чотири роки став справжньою зіркою театральної сцени. На початку 2000-х років Євген Гришковець почав працювати також як музиканта. В цей період він виступав і записував композиції переважно з групою «Бігуді», разом з якою в цілому записав сім альбомів. Забігаючи трохи наперед, зазначимо, що проект «Гришковець і група Бігуді» зник з музичної сцени тільки в 2012-му році. В даний час музикант виступає з грузинським колективом «Мгзавребі». Свою музичну творчість Євген Гришковець завжди характеризував як музику людини, що не вміє співати. В даному контексті варто зазначити, що слова багатьох своїх пісень Гришковець просто промовляє.

Євген Гришковець — Як я з’їв собаку (Мультфільми).avi Незважаючи на це, музична творчість Євгена Валерійовича придбало безліч шанувальників і заклав базис під деякими іншими роботами автора. У середині двотисячних актор, як і раніше, часто виступав з театральними виставами, які тепер ставилися не лише в Росії, але і в Європі), а також напружено працював над створенням своїх перших літературних творів.

Гришковець — письменник

Перша книга Євгена Гришковця побачила світ у 2004-му році. Незабаром роман «Сорочка» був названий дебютом року в Росії, а також включений в число номінантів премії «Букер». Вельми популярна стала і його друга книга – «Асфальт», яка принесла своєму авторові престижну премію «Срібний злиток». Крім цього в бібліографії нашого сьогоднішнього героя значиться також безліч новел і повістей, а також цілий цикл оповідань, опублікованих в Інтернеті.

Євген Гришковець сьогодні не тільки популярний актор і драматург, але і письменник

Завершуючи розповідь про творчість Євгена Гришковця, не можна не згадати і про його кінематографічних роботах. Загалом за свою кар’єру наш сьогоднішній герой виконав ролі в дев’яти фільмах, а також в декількох видеоадаптациях своїх вистав. Проте, дивлячись на те, як розвивається творчість актора, можна вже зараз точно сказати, що це далеко не межа.

Особисте життя Євгена Гришковця

Ось вже багато років Євген Гришковець щасливий у шлюбі з дівчиною на ім’я Олена. В рамках даного союзу на світ з’явилося троє дітей – Наталя (1995 р. н.), Олександр (2004 р.) і Марія (2010 р.). Зараз вся сім’я театрального діяча проживає разом з ним в Калінінграді.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: