Ім’я: Євген Дятлов

Дата народження: 2 березня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Хабаровськ р.

Діяльність: актор, співак

Вага: 85 кг

Зріст: 182 см

Біографія Євгена Дятлова

Євген Дятлов – це талановитий актор, добре знайомий всім шанувальникам російських серіалів. У його фільмографії значиться багато цікавих і по-справжньому видатних ролей. Саме тому кількість прихильників цього яскравого актора неухильно зростає рік від року.

Хтось любить його за його ролі в серіалах про співробітників міліції; кому-то ближче більш ліричні роботи актора. Так чи інакше, наш сьогоднішній герой – це людина, яка по праву займає своє місце в світі мистецтва. Саме тому наш біографічний нарис, присвячений життєвому і кар’єрному шляху цього небезінтересного персонажа, напевно, сподобається дуже багатьом.

Ранні роки, дитинство і родина Євгена Дятлова

Романси у виконанні Євгена Дятлова дуже популярні

Майбутній відомий актор з’явився на світ у місті Хабаровськ, проте досить скоро переїхав в Нікополь – невелике містечко в Дніпропетровській області України. Причиною тому стала раптова смерть його батька, яка стала для Євгена Дятлова серйозним потрясінням.

Грошей постійно не вистачало, а тому матері майбутнього актора довелося звернутися за допомогою до своїх родичів, які, власне, і проживали в місті Нікополь. Тут мужня жінка, що залишилася з двома дітьми на руках влаштувалася працювати педагогом. Намагаючись заробити трохи грошей, вона ніколи не відмовлялася від понаднормових занять і постійно працювала «у дві зміни».

З цієї причини всі турботи про будинок і молодшого брата Володі лягли на плечі Євгена Дятлова. У першу половину дня він займався в школі, а вечорами виконував нехитру роботу по дому. Дуже скоро важливою частиною щоденного розпорядку для нашого сьогоднішнього героя стали також заняття в музичній школі. Маленький Женя навчався по класу скрипки і навіть робив непогані успіхи як музикант.

Волохатий джміль Євген Дятлов Однак після закінчення загальноосвітньої школи наш сьогоднішній герой вирішив обрати для себе все-таки дещо іншу стезю. Він подав документи в Харківський університет і почав вчитися тут на факультеті філології. Але навчання тривало недовго. Через рік Євгена Дятлова призвали в армію, і він був змушений залишити колишнє місце навчання.

Займатися художньою самодіяльністю майбутній актор серйозно почав тільки в армії. Тут він виступав на сцені, а також нерідко співав і грав на скрипці. Подібні заняття дуже подобалися нашому сьогоднішньому герою, але всерйоз думати про творчу долю він тоді ще не наважувався.

Після повернення зі служби він почав працювати на заводі і, як кажуть очевидці, дуже часто на весь голос співав біля верстата. Одного разу це почув начальник зміни і, поплескавши Євгена по спині, сказав, що йому непогано було б спробувати свої сили в одному з московських Вузів. Дятлов задумався.

А вже через деякий час раптом почав ставитися до цієї ідеї з повною серйозністю. У 1986-му році він вступив у Ленінградський державний інститут театру, музики і кінематографії імені Н.До. Черкасова. Тут він опановував ази акторської майстерності на студії А. Куніцина, а паралельно з цим займався музикою разом зі своїми новими друзями. В даному контексті варто відзначити, що наш сьогоднішній герой навіть брав участь в записі одного з альбомів відомої музичної групи «АукцЫон». А це вже само по собі цікаво.

Діана Арбеніна, Євген Дятлов: Я люблю тебе до сліз

Кар’єра актора Євгена Дятлова,фільмографія і робота в театрі

Диплом про закінчення Вузу наш сьогоднішній герой отримав у 1990-му році і практично відразу після цього знайшов собі місце в санкт-петербурзькому театрі «Буф». У цьому місці він пропрацював рівно рік, а після цього перейшов в більш перспективний Санкт-Петербурзький державний молодіжний театр на Фонтанці. На новій роботі наш сьогоднішній герой затримався на цілих п’ять років, проте в якийсь момент знову вирішив поміняти творчий вектор і влаштувався актором в Санкт-Петербурзький державний театр сатири.

Паралельно з цим Євген Дятлов починає працювати на телебаченні. На каналі «Культура» він вів цикл програм «Вік кавалергардів», а на каналі «Зірка» — передачу «Слідчий комітет». У 1996-му році він починає також зніматися в серіалі «Поживемо – побачимо», а також виконує невеликі ролі в інших російських серіалах.

Лише на початку 2000-х років його ролі в кіно поступово поглиблюються. У цей період наш сьогоднішній герой зіграв у фільмах «Лінії долі», «ті, що Втратили сонце», а також перевтілився у Володимира Маяковського для зйомок картини «Єсенін».

Крім того, в 2004-му році Євген Дятлов вперше постав перед глядачами в ролі капітана Миколи Димова в серіалі «Вулиці розбиті ліхтарів. Менти-6». Ця екранна робота на довгі роки стала однією з найбільш яскравих у долі актора. У загальній складності в серіалі про пригоди команди міліції Євген Дятлов грав без малого сім років, зумівши здобути за ці роки всенародну любов і славу.

У деякому роді дана акторська робота справила значний вплив і на інші ролі актора. Протягом довгого часу кримінальні драми залишалися найважливішим напрямком у творчості талановитого уродженця Хабаровська. Проте, періодично, наш сьогоднішній герой все-таки виходив за межі образу. Яскравим прикладом тому є історичні проекти «Біла гвардія», «18-14», «Життя і доля», «Чкалов», а також лірична стрічка «Салямі», комедія «Копійка» та деякі інші роботи актора.

Актор Євген Дятлов з дружиною і донькою

За свій внесок у розвиток російського кінематографа в 2007-му році актор був нагороджений званням Заслуженого артиста Росії.

Особисте життя Євгена Дятлова

Першою дружиною актора була акторка Дар’я Лєснікова-Юргенс (відома по ролі повії у фільмі «Брат-2»). Вони одружилися на четвертому курсі інституту. У цьому шлюбі на світ з’явився син Єгор (1991 р. н.). Сім’я розпалася із-за зради Євгенія. Перша дружина навіть забороняла акторові бачитися з сином і дала Єгору своє прізвище.

Євген Дятлов і Даша Юргенс

Другою дружиною стала дівчина Катерина, яка народила сина Федора. Але шлюб так само розпався, із-за непостійності Євгенія.

В даний час Євген Дятлов одружений на актрисі Театру сатири — Юлії Джербиновой. Разом вони виховують дочку Василину, яка народилася в 2007 році.

Євген Дятлов сьогодні

У 2007-му році в якості співака Євген Дятлов постав на шоу «Дві зірки». В рамках даного проекту В парі з Діаною Арбеніною талановитий актор зайняв друге місце, а також отримала спеціальний приз від Алли Пугачової. Після цього Дятлов почав часто виступати в якості співака, об’їздив з гастролями багато міст Росії.

Крім того, в якості телеведучого Євген довгий час працював у програмах «Слідчий лабіринт» і в документальному проекті «Хімія любові».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: