Ім’я: Євген Анегін

Дата народження: 26 травня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Красноярськ р.

Діяльність: співак

Вага: 80 кг

Зріст: 183 см

Біографія Євгена Анегіна

Дитинство і родина Євгена Анегіна

Євген Анегін з’явився в цьому світі в обласному російському місті Красноярськ. Почав займатися музикою ще в період навчання в школі, вже тоді виступаючи в шкільних самодіяльних концертах як соліст.

Після завершення вступив на факультет оперного співу у місцеве Училище мистецтв, де займався під чуйним керівництвом Пєтухова Олександра Олександровича, професора Московської консерваторії.

Старт співочої кар’єри Євгена Анегіна: перші пісні

Перше визнання таланту прийшло до Євгенію під час конкурсу «Співаю Росії», що проходив в Красноярську. Там він лише ненабагато зміг випередити своїх конкурентів-виконавців, але і цього на той момент виявилося цілком достатньо для отримання першого Гран-прі. Після того конкурсу для співака розпочався перший концертний тур.

Євген Анегін - молодий і популярний співак

Подальшої сходинкою став конкурс «Народний артист» в 2000 році. Перший відбірковий тур, що проходив у рідному Красноярську, судила в тому числі і співачка Лариса Доліна, і судді відразу відзначили з’явилося нещодавно «дарування». Тут він зміг досягти п’ятого етапу, після якого вважав за краще відмовитися від можливої боротьби, вибравши заняття сольною кар’єрою. Для журі хоч і виявилося незрозумілим рішенням, але, як потім стало зрозуміло, — воно виявилося найбільш прийнятним для майбутнього співака Євгена Анегіна.

Після успішних стартів на двох конкурсах Євгенію було запропоновано постійне місце в ГЦКЗ «Росія». Там він працював, взявши участь у десятках офіційних концертів аж до 2006 року. 2004 рік ознаменувався присвоєнням звання «Заслужений артист Чеченської республіки». Це сталося після низки його виступів на що проходили в Москві Днями чеченської культури.

У 2006 році, після закриття знаменитого ГЦКЗ, йому було запропоновано місце директора по напрямку спецпроекти у концертному залі «Мир». Це місце для Євгена Анегіна стала хорошим «університетом» шоу-бізнесу, там він зміг вивчити найдрібніші деталі вже зсередини.

Вихід першого кліпу Євгена Анегіна і старт самостійної сольної кар’єри

Грудень 2007 року став «трампліном» до розвитку Анегіна як поп-співака. Саме тоді прозвучала стала швидко хітом пісня «Місяць» на хвилях радіостанції «Хіт фм». Перші позиції хітпарадів нею були зайняті в лічені дні. В січневі дні вона стала крутитися і на ще одній хвилі «Русском радио».

Євген Анегін. Пісні про кохання Ця пісня стала і першою, на якій було вирішено зняти трохи пізніше кліп. Він вийшов у Ташкете навесні 2008 року.

Згодом пісня «Місяць» і ще такі 3 композиції, як «Не будь таким жорстоким», «Якщо б» і «Літо» стали супроводом до фільму Володимира Дмитрівського. «Егоїст». На думку режисера, саме вони найбільш яскраво відображають сучасність і допомагають відобразити всі перипетії.

Перший альбоми Євгена Анегіна

Після таких успішних дебютів як поп — виконавця Євген вирішив ненадовго повернутися до своєї початкової професії – оперного виконавця. Влітку 2008 року було заявлено про старт запису альбому з оперними аріями.

Євген Анегін і Юля Михальчик не тільки співають дуетом

Крім того, паралельно проводився запис та естрадного альбому «Я не той». Його вихід, як і планувалося, випав на осінь того року. Вихід другого кліпу

Для другого кліпу Євгеном Ангегиным була схвалена пісня «Як же». Його зйомку завершили наприкінці жовтня 2008 року.

Сам кліп в результаті вийшов максимально барвистим. У ньому вдалося з’єднати воєдино і спасіння, і кохання, і ревнощі. Дія відбувається в одному з численних клубів і завершується в пінному басейні.

Після відкриття кинофстиваля «Знято!» навесні 2009 року багато хто почав вважати, що Євген Анегін подумує про перехід в кіноіндустрію. Однак сам співак спростував даний домисел. Хоча не став відкидати як варіант розвитку його творчого шляху в майбутньому.

Євген Анегін і юля Михальчик, співак сьогодні

Починаючи з 2010 року Євген Анегін починає поступово переходити на виступи дуетом з ще одним однією талановитою виконавицею – Юлія Михальчик. Саме з нею була створена популярна «Пісня про кохання», з якою вони спробували пройти і на Євробачення від Росії в тому році.

Євген Анегін — Місяць За неї ж була отримана і така нагорода, як «Золотий грамофон». В цілому на сьогодні їм створено вже 2487 пісень, багато з яких популярні постійно і входять в хитпарады. Про подальші перспективи в кіно або музику співак не особливо поширюється. Тому шанувальники завжди з нетерпінням чекають його нові твори.

Особисте життя Євгена Анегіна

Особисте життя поки особливо вдалою неможливо назвати. Хоча вік у Євгена вже перевал за 30 років, він так і не зміг знайти поки половинку. З метою пошуку він навіть спробував себе як учасник шоу «Давай одружимося», але також безрезультатно особливо.

Однак обділеним увагою його назвати неможливо. Він досить користується популярністю в середовищі фанаток і просто жінок. Але серед них поки підходящої кандидатки в якості супутниці життя майбутньої він знайти все ж не зміг. Так що ще у багатьох шанувальниць є хоч і мінімальні, але шанси зв’язати воєдино з ним життя і отримати хоч частинку його слави, яка тільки зростає з появою все нових хітів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: