Ім’я: Єгор Сесарєв

Дата народження: 14 квітня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Норильськ р.

Діяльність: співак

Вага: 68 кг

Зріст: 164 см

Біографія Єгора Сесарева

Єгор Сесарєв – початківець музикант, який яскраво заявив про себе на «Новій хвилі», отримавши глядацьку «Діамантову хвилю». Зовсім недавно його побачила вся країна в якості учасника суперпопулярного телешоу «Голос». Сформувавшись як творча особистість, Єгор сповнений творчих планів.

Дитинство і родина Єгора Сесарева

Єгор народився в Норильську. Музика цікавила його з самого дитинства. Він закінчив школу мистецтв, де навчався грі на джазової електрогітарі.

Після закінчення середньої школи з фізико-математичним ухилом майбутній вокаліст відправився в Санкт-Петербург. Там він продовжив навчання на факультеті звукорежисури в Гуманітарному інституті профспілок.

Перші пісні та музичні колективи з участю Єгора Сесарева

Ще в студентські роки у 2009-му році Єгор створив свій перший музичний колектив. Це був True Jazz Band. Даний проект дуже швидко став популярний в Санкт-Петербурзі. Єгора та його друзів-музикантів часто запрошували на різні майданчики, де вони грали «вінтажні» хіти Елвіса Преслі і Рея Чарльза.

Зірка шоу Голос Єгор Сесарєв в дитинстві

У роки студентства Сесарєв брав участь у ряді проектів, серед яких було шоу «Атмосфера», виступав на традиційні свята випускників «Червоні вітрила».

Єгор Сесарєв на конкурсі «Нова хвиля»

Єгор у 2010-му році став одним з учасників «Нової хвилі». Фінал конкурсу проходив у Юрмалі, куди і вирушив талановитий виконавець, з успіхом пройшов відбіркові тури.

Сесарєв не тільки опинився в фіналі, але і отримав приз глядацьких симпатій. З Юрмали він привіз «Діамантову хвилю». Успішний виступ на конкурсі допомогло утвердитись Єгору, як особистості на великій сцені, зірки вітчизняної сцени по достоїнству оцінили можливості молодого виконавця.

Після «Нової хвилі» співак продовжив роботу, він записав і представив на суд інтернет-аудиторії свій перший кліп до треку «With You». Після успіху в мережі Інтернет, пісня без особливої праці виявилася на телебаченні і радіо.

Задовго до приїзду в Росію американської рок-групи «OneRepublic» був оголошений конкурс з тим, щоб визначити, хто буде працювати на розігріві перед їх виступом. Перемогу на цьому кастингу здобув Сесарєв. Молодий виконавець тридцять хвилин успішно виступав на сцені «Ювілейного» перед тим, як почалося виступ «OneRepublic». Це було навесні 2011-го року.

Наставником Єгора Сесарева став Діма Білан

Минуло всього кілька місяців, і Єгору продюсерським центром PMI був запропонований контракт, який він і підписав. Вже восени 2011-го року в мережі Інтернет з’явилася нова композиція виконавця «Дай мені руку». Після широкого поширення в соцмережах в підтримку даної пісні Сесарєв випустив відеокліп. Досить швидко став популярним і його наступний трек під назвою «Громчемузыка».

Єгор Сесарєв на шоу «Голос»

Наступним важливим етапом у творчій кар’єрі виконавця стала його участь у телеконкурсі Першого каналу «Голос». Для виступу на етапі «сліпих» прослуховувань Сесарєв підготував композицію улюбленого ним виконавця Роберта Вільямса. Це була пісня «Ангели» («Angels»). Авторитетному журі сподобався виступ Єгора. Крісло до нього повернув Діма Білан, який і став згодом його наставником. У виконавця, на думку Білана, відмінно налагоджений контакт з глядацьким залом. Відчувається його неймовірна легкість і розкутість на сцені.

«Голос» Єгор сприймав як якусь перевірку на талант і відповідальний етап у побудові власної кар’єри. Перед виступом він неймовірно нервував. За словами виконавця, після відходу зі сцени він ледве впорався з тремтячими руками. Щоб заспокоїтися, йому довелося абстрагуватися.

Етап «поєдинків» пройшов для конкурсанта успішно. Він виступив у дуеті з Ванею Чебановым. Прозвучала у їх виконанні композиція називалася «Billie Jean». Протягом всього виступу в залі панувала атмосфера єдності та наснаги. Всі наставники, громі Олександра Градського, танцювали разом з виступаючими. Діма Білан танцював, встрибнувши на своє крісло. Наставник після виступу віддав перевагу Єгору, однак і Іван не покинув проект, його врятувала Пелагея.

У Єгора Сесарева народився син, коли він був на шоу Голос

Суперниками Єгора на етапі «нокаутів» стали Григорій Лавыш і Олександр Бон. Кожен з цієї трійки виступив по-своєму відмінно. Порівнювати виконавців було непросто. Єгор Сесарєв пройшов у наступний етап, виконавши «I can’t Dance», а шоу залишив Григорій Лавыш.

У чвертьфіналі Єгором була виконана пісня Леоніда Агутіна «Іграшка». Разом з ним в трійку потрапили не менш сильні виконавці – Ксана Сергієнко та Євгена Благова. Наставник розподілив голоси у відсотковому співвідношенні так, що у Єгора виявилося 30%. Більше всіх голосів дісталося Ксане Сергієнко, яка пройшла в півфінал.

Особисте життя Єгора Сесарева

У Єгора є кохана дівчина, яка до Москви на конкурс «Голос» приїжджала разом з ним. Її звати Аня. Разом вони вже чотири роки. Вона надавала виконавцю підтримку протягом усіх його виступів. Як стало відомо, Єгор і Ганна чекали дитини, його дівчина в той момент була вагітна. Під час інтерв’ю Сесарєв розповів, що зі своєю дівчиною вони очікують появу хлопчика, якого назвуть Левом.

Після виступу в чвертьфіналі виконавець оголосив, що у нього вже народився син, якого назвали Левом, як і планували. Дружина і новонароджена дитина очікували Єгора в Санкт-Петербурзі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: