Ім’я: Єгор Кончаловський

Дата народження: 15 січня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: режисер, сценарист

Вага: 80 кг

Зріст: 178 см

Біографія Єгора Кончаловського

Дитинство Єгора Кончаловського

Георгій (Єгор) народився в Москві. Його батько був режисером і належав до відомої родини – це Андрій Міхалков-Кончаловський. Його мама – Наталія Арінбасарова., актриса. Шлюб батьків розпався, коли хлопчикові було три роки. Той час, коли батько ще жив з ними, він майже не пам’ятає, крім якихось уривчастих моментів. Зараз Єгор говорить, що батьки рано чи пізно все одно розлучилися б, тому добре, що це сталося, коли він був ще зовсім маленьким. Кончаловський вважає, що завдяки цьому він виріс тим, хто він є зараз.

Справжнє його ім’я – Георгій Міхалков, це вже пізніше його стали називати не Михалковим, а Кончаловським, після того, як батько змінив прізвище. Його батько майже відразу після розлучення з матір’ю одружився на француженці і почав тихо готуватися до виїзду за кордон. Справа в тому, що дід Єгора, знаменитий Сергій Міхалков, в той час був депутатом Верховної Ради, батько не хотів, щоб у діда були з-за нього проблеми, тому змінив прізвище на Кончаловський. Після від’їзду, син і батько бачилися лише кілька днів у році, коли Андрій Кончаловський приїжджав в Союз.

Родина Єгора Кончаловського-Міхалкова

Мама Єгора знову вийшла заміж. Його вітчимом став друг батька, з яким той спільно не раз працював, художник-постановник Микола Двигубский. Єгор багато часу в дитинстві проводив на Ніколіній горі, де ріс разом зі Степаном Михалковим, який був молодший за його всього на вісім місяців. Степан – двоюрідний брат Єгора і син Микити Михалкова. Там часто збиралася вся чисельна родина. Так склалося, що саме Єгор був улюбленим онуком Сергія Михалкова.

Не можна назвати вихованням ті відносини, які складалися між батьком і сином. Вони швидше нагадували товариські та дружні. Єгор не пам’ятає, щоб тато привозив з-за кордону якісь імпортні іграшки, але досі згадує складаний червоний нікельований французький велосипед, який став першим транспортним засобом хлопчика.

Єгор з мамою і вітчимом жили зовсім небагато. Батько платив аліменти якось уривками, міг по кілька місяців не платити, а потім передавав відразу велику суму. Перед самим від’їздом за кордон батько привіз суму, яка дозволила мамі змінити двокімнатну квартиру на чотирикімнатну. Вітчим заробляв зовсім не багато, і весь тягар забезпечення сім’ї в основному лежало на мамі.

Єгор Кончаловський про безсмертя Коли Єгор подорослішав, батько став привозити йому пластинки з західною музикою, навчив водити машину. Андрій Кончалововский разом з мачухою Єгора взяли його до Франції, коли тому виповнилося десять. Вони їхали на машині через всю Європу. Ця поїздка залишила дуже яскраві спогади.

Єгор Кончаловський вдячний батькові за можливість жити і вчитися за кордоном, де він пробув вісім років і здобув освіту. До цього, відразу після школи, Єгор служив в армії під Москвою в кавалерійських полках.

Освіта Кончаловський отримав в Англії. Вони з батьком як-то відразу вирішили, що це не буде якийсь третьосортний університет, мова йшла тільки про престижному навчальному закладі. Так, Єгор отримав середню освіту в Оксфорді, а вище вже в Кембриджі. Батько ж мріяв, що син буде навчатися не в Англії, а в Америці, де він до того часу вже жив постійно.

Однак Єгор, як він сьогодні говорить, радий, що це була саме Англія, так як Америка, як країна, йому категорично не подобається. Ще задовго до навчання в Англії, в шкільні роки, хлопчик додатково вивчав англійську та французьку мови, вчив англійську культуру. Все це оплачував його батько. Єгор за освітою – мистецтвознавець.

Андрій Кончаловський мріяв, що син буде жити в Америці і стане в Голлівуді продюсером. Однак все вийшло зовсім не так.

Кар’єра режисера Єгора Кончаловського

Батько залучав сина до зйомок. У роки навчання в Англії, Єгор приїжджав до батька і працював у нього помічником режисера, коли той знімав «Гомер і Едді», «Танго і Кеш», «Ближнє коло». У той час, будучи молодою людиною двадцяти років, Єгор Кончаловський ще не визначився з майбутньою професією, не вирішив, ким стане в життя. Робота в Голлівуді, як він вважає, була для нього непоганою школою. Як тільки Єгор отримав освіту, він поїхав до Москви. Батько, звичайно, був незадоволений, але до того часу молодик уже мав повне право самостійно приймати рішення.

Єгор Кончаловський потрапив в автоаварію В 1992-му він почав знімати рекламу, організувавши рекламну студію з Андрієм Разенковым. Всього їм було знято близько 150-ти рекламних роликів. У 1997-му Кончаловський став художнім керівником рекламного агентства Prospect Advertising.

Через два роки він почав знімати повнометражні фільми і за десять років зняв чимало картин: «Антикілер», «Пустельник», «Кракатук», «Втеча», «Консерви», «Троянди для Ельзи» та ін

Цікава робота Кончаловського – знятий в 2010-му фільм, який складається з різножанрових новел під однією назвою – «Москва, я люблю тебе!» Всі новели тривають по п’ять хвилин і зняті різними режисерами, у тому числі Іваном Охлобистіним, Вірою Сторожовий, Аллою Суриковою та ін.

Складна картина була знята Кончаловським в горах Казахстану у тому ж 2010-му. Вона отримала назву «Справжній полковник».

В деяких фільмах Єгор брав участь і як актор, крім того, він став продюсером кількох картин.

Особисте життя Єгора Кончаловського

Єгор рідко спілкується з батьком. У них виробилася звичка розмовляти раз в один-два місяці. Обом цього достатньо. Бачаться ж і того рідше. Подібна манера спілкування була і батько з дідом.

Єгор Кончаловський і Любов Толкаліна

Єгор говорить, що батько намагався завжди знаходити щось хороше в його творчості. Так, коли він багато років тому зняв свій перший і явно дуже слабкий кліп, той не розгромив його, а зміг у ньому щось знайти. Якщо б він на початку шляху розкритикував його роботу, не відомо став би Єгор режисером чи ні.

Єгор Кончаловський каже, що успадкував від батька здоровий авантюризм. Він вважає себе людиною, яка не любить нікого слухати, не входить у чиєсь становище, ніколи не йде на компроміс. Близьким людям з ним не просто.

Єгор одружений на Любові Толкалиной, відомій актрисі. У них росте дочка Марія.

В сім’ї режисер сприймає тільки азіатську модель відносин, це коли не все, що можна одному, можна інакше. Він розуміє, що це архаїзм, але йому так спокійніше.

Своєю найбільшою помилкою в житті режисер вважає те, що в останні роки життя діда, дуже мало з ним спілкувався, хоча жив з ним в одному місті і часто проїжджав повз його будинку. Багато в чому це пов’язано з тим, що дід одружився, після чого він вже не був такий самотній, про нього вже було кому дбати.

Тим не менш, саме це часто мучить Кончаловського. Він вважає, що з батьком йому теж слід було б проводити більше часу, але це не просто, так як у обох вже виробилася звичка. Крім того, Єгор говорить, що неможливо ось так взяти і запропонувати батькові більше спілкуватися, з тієї причини, що часу для цього у них залишається все менше.

Єгор вважає, що в житті їм допущено багато помилок, але серед них немає непоправних. Всі рішення в житті він приймав сам і сам вибирав життєвий шлях. Його життя йому подобається і повністю влаштовує.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: