Ім’я: Єгор Дружинін

Дата народження: 12 березня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор театру і кіно, танцюрист

Вага: 76 кг

Зріст: 178 см

Біографія Єгора Дружиніна

Єгор Дружинін – це актор, який зумів стати танцюристом, і танцюрист, який зумів прославитися як актора кіно. Дивлячись на його життєвий і творчий шлях, вкрай складно зрозуміти, що з цього було первинним. Саме тому сьогодні ми вирішили поговорити про долю цього яскравого шоумена трохи детальніше. У цій статті ми постараємося розкрити деякі таємниці біографії Єгора Дружиніна, а також простежити за тим, як розвивалася його кар’єра. Що ж – не будемо гаяти часу! Одним словом — найцікавіше попереду…

Ранні роки, дитинство і родина Єгора Дружиніна

Єгор Дружинін з’явився на світ навесні 1972 року. Його сім’я була досить відома в його рідному Ленінграді. Особливо популярною особистістю був його батько – легендарний хореограф Владислав Юрійович Дружинін. У той період Дружинін-старший працював в ленінградському театрі Комисаржевской, а також в студії пантоміми «Квадрат», скрізь і всюди зриваючи бурхливі овації публіки.

Єгор Дружинін в дитинстві

Значною мірою саме особистість батька так сильно вплинула на нашого сьогоднішнього героя. Він спостерігав за успіхами батька, і мріяв якось зробити що-то не менш грандіозне. Однак, варто зазначити, що відносини з танцями складалися у молодого хлопця зовсім не так гладко, як можна подумати. У дитинстві він всупереч умовлянням батька навідріз відмовлявся займатися танцювальним мистецтвом. Але через деякий час, після того як Дружинін-старший почав говорити про те, що час згаяно, наперекір йому записався в балетну школу.

Повертаючись трохи назад, зазначимо, що до цього моменту Єгор вже був досить відомий у світі мистецтва. Проте в ранньому дитинстві його більше захоплювали не танці, а велике кіно. Ще в 1983-му році одинадцятирічний хлопець виконав головну роль у фільмі «Пригоди Петрова і Васєчкіна». Дана акторська робота принесла йому величезний успіх і вже скоро зробила одним з найвідоміших акторів свого покоління. Закріплення популярності сприяла також інша картина – «Канікули Петрова і Васєчкіна».

Реліз даного кінофільму відбувся в 1984-му році, однак, незважаючи на загальний успіх історії про двох підлітків, в кар’єрі Єгора Дружиніна після закінчення зйомок настав затяжний перерву.

Діма Барков і Єгор Дружинін у фільмі «Пригоди Петрова і Васєчкіна»

Але актор не сумував і не опускав руки. У своїх більш пізніх інтерв’ю він неодноразово говорив про те, що для нього зйомки у фільмах були просто відмінним приводом прогуляти школу. Крім того, захоплені вчителі завжди прощали юному акторові будь-які проступки і пустощі. Можливо, тому Єгор закінчив школу без жодної трійки.

Після школи наш сьогоднішній герой вступив у Ленінградський державний інститут театру, музики і кінематографії, а паралельно з цим почав серйозно займатися танцями. Як цілком справедливо вважав його батько, вік для подібних захоплень був вже не самим підходящим, однак, незважаючи на все, Єгор Дружинін дуже швидко доганяв згаяне.

Єгор Дружинін і танці Отримавши диплом «Актора драми і кіно», наш Єгор почав виступати на сцені Петербурзького Тюгу, проте вже дуже скоро залишив театральні підмостки і знову задумався про кар’єру танцюриста і хореографа. Для продовження навчання, Єгор Дружинін поїхав в Нью-Йорк, де дуже швидко став займатися в престижній школі хореографа Елвіна Ейлі. Після кількох років навчання в США, артист повернувся в Санкт-Петербург, де почав працювати в якості хореографа. Саме в цій іпостасі він незабаром став відомий в Росії і країнах СНД.

Зоряний шлях Єгора Дружиніна, фільмографія

У 2002-му році Єгор виконав одну з провідних ролей в російській адаптації знаменитого мюзиклу «Чикаго». Паралельно з цим він почав працювати в якості хореографа з різними зірками російської естради. Серед його «постійних клієнтів» були Філіп Кіркоров, Лайма Вайкуле, група «Блестящие». У цей період його кар’єра стрімко пішла в гору.

Хореограф Єгор Дружинін

Дружинін працював на сцені, проте не забував і про роботу в кінематографі. У середині 2000-х років він виконав кілька важливих ролей у кіно, які зміцнили його популярність відбувся шоумена.

У 2004-му і 2005-му роках він прийняв участь в якості хореографа і режисера-постановника у двох масштабних театральних проектах – мюзиклах «12 стільців» і «Кішки». Обидві постановки пройшли з величезним успіхом, однак Єгор Дружинін навіть не думав зупинятися на досягнутому.

Інтерв’ю Єгора Дружиніна про танці Путіна, Медведєва і Патріарха В цей же період наш сьогоднішній герой взяв участь у проекті «Фабрика зірок», в рамках якого працював в якості педагога-хореографа. На цьому шоу Дружинін провів пару років і залишив його лише із-за роботи над новою постановкою. Такий виявився театральний мюзикл – «Продюсери». У роботі над цим проектом він брав участь у якості актора. Роль виявилася успішною, і вже дуже скоро Єгор Дружинін став лауреатом престижної театральної премії «Золота маска».

Єгор Дружинін зараз

Згодом у різних іпостасях наш сьогоднішній герой брав участь у створенні ще двох успішних театральних постановок – «Любов і шпигунство» та «Усюди життя». Крім того, Єгор виконав кілька ролей у кіно, а також взяв участь в озвучуванні мультфільму «Сімейка Крудс».

Єгор Дружинін на проекті «Танці»

У кінці серпня 2014 року телеканал ТНТ запустив новий проект «Танці» і запросив у якості одного з наставників Єгора Дружиніна. Разом з іншим відомим хореографом Мігелем вони відібрали кожен по 12 конкурсантів, кожен з яких буде боротися за головний приз — три мільйони рублів.

Єгор Дружинін і Мігель - наставники проекту «Танці»

В даний час відомий хореограф працює над новими проектами в театрі та на естраді.

Особисте життя Єгора Дружиніна

Єгор Дружинін ось вже багато років одружений на одній жінці – актрисі Вероніці Іцкович. Знайомство двох творчих людей відбулося ще під час їх спільного навчання у Вузі. Закохані почали зустрічатися і з тих пір не розлучалися.

Єгор Дружинін і його сім'я: дружина Вероніка і діти

В даний час подружня пара виховує трьох дітей – синів Тихона і Платона, а також дочку Олександру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: