Ім’я: Єгор Бероєв

Дата народження: 9 жовтня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москві

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 80 кг

Зріст: 189 см

Біографія Єгора Бероєва

Онук «майора Вихора»

Критики оцінюють Єгора Бероєва, як талановитого, розумного і серйозного актора. І не даремно. Він ще є і представником «акторського клану», він з давнього осетинського роду Бероєва. Актором так само став брат Єгора Дмитро, двоюрідний брат по імені Андрій, мама актора Олена Бероєва служить в Театрі імені Моссовета, там же грали дідусь Вадим і бабуся Ельвіра. До речі, дідусь Бероєва зіграв знаменитого «майор Вихор».

Всі ці фактори і визначили майбутню професію Єгора Бероєва. За словами актора, батьки зовсім не хотіли, щоб син продовжував акторську династію. Приміром, бабуся мріяла, щоб онук став художником. До речі, актор вміє малювати, він береться за пензель завдяки відомому артисту балету Володимиру Васильєву. Саме він прищепив йому любов до малювання, оскільки Бероєв і Васильєв були сусідами по селу і часто їздили на етюди.

Варто зазначити, що будинок подружжя Бероєвим наскрізь просякнутий пам’яттю про знаменитого дідуся Єгора Вадима Бероеве. Сам актор, за словами близьких, які знали Вадима, майже точна копія діда. За характером і в цілому зовні.

Перша сцена

Вперше Єгор вийшов на підмостки, коли йому було сім років. Каже, що тоді страшенно соромився. Взагалі він був затиснутим і скромним хлопчиком, навіть коли вступав до ВУЗУ. Сьогодні ж Єгор Бероєв особливою скромністю не відрізняється, але, зізнається, червоніє, буває, і зараз.

Харизматична особистість

Несподівано для всіх Єгор поступив в театральне училище імені Щепкіна. Сам актор пояснює, що пішов саме туди, щоб уникнути зарахування по блату. «Адже в Гітісі мене всі знають, так і в Щуці теж, як і у Мхаті, а ось в Трісці — ні», — говорить актор. На вступні іспити Єгор дійшов, що називається, «зелений», і читав дуже тихо.

Курс Н. Верещенко театрального училища імені Щепкіна Єгор закінчив у 1998 році. Відразу після цього його прийняли в трупу знаменитого Мхату. На сцені Бероєв дебютував у виставі «Борис Годунов» в ролі Федора Годунова. До речі, в цьому театрі актор працював до цих пір. Він встиг зіграти Меркуціо в постановці «Джульєтта і її Ромео», Бориса у виставі «І світло у пітьмі світить…», Освальда в «Привидів», Адуева в «Звичайної історії».

Перше кіно

На вершину олімпу Єгор Бероєв виліз досить швидко. Перші ролі йому дісталися в досить популярних серіалах. Притому, герої акторові діставалися абсолютно несхожі один на одного. Приміром, в «Сімейний таємниці» персонаж Бероєва був щасливим власником клубу «Звалище», якого спіткала передчасна смерть. А ось в серіалі «П’ятий кут» був справжній хепі-енд. Тут була і весілля з люблячою і вагітної Машею Голубкіної.

З коханою дружиною

Трохи пізніше акторові дісталася роль в 15-серійний детектив «Громадянин начальник» Миколи Досталя, картину поставили за «Банді» Віктора Проніна. Єгору довірили головну роль. Персонаж на ім’я Андрій спочатку перебував у банді, але коли старші колеги підставили початківця гангстера, то він потрапив до слідчого Пафнутьеву (його зіграв Юрій Степанов з «Майстерні Петра Фоменка»). Він-то і змусив хлопця зійти з кривої доріжки, навіть допоміг хулігану з роботою.

У картині «Гра в стилі модерн» актор продемонстрував рідкісну морозостійкість і чудеса джигітовки. Єгору довелося на холоді грати корнета, до того ж одягненого легко. Але ось деякі трюки за Бероєва повинен був виконати каскадер, останній не впорався і Єгор йому допомагав.

Весілля

В 2001 році актор одружився. Його обраницею стала дочка Ірини Алфьорової та Олександра Абдулова Ксенія. Пара познайомилася на прес-конференції, яку організував Перший канал. Вона була присвячена представленню нових серіалів. Тоді Ксенія Алфьорова закінчила юрфак Московського держуніверситету і з 1998 року працювала юристом в московському представництві англійської компанії. Пізніше вона стала працювати ведучою програми «Погляд», ну а потім співведучою «Бінго-шоу». Так само дівчина з’явилася на знімальному майданчику серіалу «Московські вікна», до речі, разом з Єгором Бероєвим.

Турецький Гамбіт

До 2004 року Єгор Бероєв став вже досить відомим у своїй професії. Крім усього іншого, він з’явився в головній ролі в мелодрамі «Залізничний роман». Його партнеркою стала Ольга Будіна.

Єгор Бероєв на відео Однак, справжня слава прийшла до актора після того, як глядачі побачили на екранах блокбастер «Турецький гамбіт», він поставлений за однойменним романом письменника Бориса Акуніна. Ця картина насичена спецефектами, вона зібрала на одному майданчику величезна кількість зірок російського кіно. Причому, фільм був попередньо розрекламований в ЗМІ. Тому не дивно, що його подивилося немислиму кількість глядачів. До речі, рідко хто залишився розчарований стрічкою. Критики і глядачі в першу чергу відзначали гру Єгора Бероєва. Він виконав головну роль, статського радника на ім’я Ераст Фандорін. Помітні були в картині і ролі Олександра Ликова і Дмитра Пєвцова.

У тому ж році акторові довірили зіграти скрипаля Давида, сина єврея Абрама в картині «Тато» Володимира Машкова. До речі, сам Машков в ролі єврея-батька Абрама рівно чотириста разів виходив на сцену театру в постановці «Матроська тиша». У підсумку, він вирішив цю історію поставити не на підмостках, а перед кінокамерами. Стрічка стала в 3,5 мільйона доларів. Величезні кошти пішли на відтворення історичної епохи, адже дія відбувається в тридцяті роки минулого століття, як результат, витратні були костюми, зачіски і раритетні авто.

Єгор Бероєв у програмі «Моя родословная» до Речі, перед роботою над цією картиною Бероєва довелося навчитися «грати» п’яту симфонію Шостаковича на скрипці. Причому, говорить актор, скрипка ніяк не хотіла підкорятися, тому Єгор просто навчився імітувати рухи. «А так, треба все життя присвятити скрипці, щоб навчитись грати на ній», — говорить актор. У фільмі Єгора дублював Володимир Співаков, який грав на скрипці Страдіварі.

До речі, на одній з глядацьких зустрічей Єгор Бероєв зазначив, що ця була його головна на сьогодні роль у кіно. За словами актора, то що робив він і його колеги, було щиро і від усього серця.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: