Ім’я: Язиля Мухаметова

Дата народження: 12 лютого 1991 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Набережні Челни

Діяльність: співачка

Вага: 52 кг

Зріст: 164 см

Біографія Язили Muhametovoj

Дитинство Язили Muhametovoj

Язиля народилася в Набережних Челнах. Батьки записали її в музичну школу, яку вона закінчила по класу скрипки. Так само Мухаметова відвідувала театральну студію «Cocktail».

Вперше вона заспівала на сцені в віці десяти років пісню Лоліти Мілявської, після чого і вирішила, що серйозно займеться вокалом. Вокалу дівчинку вчила педагог місцевої музичної школи Марина Горностаєва. Незважаючи на те, що батьки до музики не мають жодного відношення, вони багато часу приділяли розвитку своєї дитини. Швидше за все, в цьому і криється секрет її успіху.

Викладач з вокалу, яка вчила дівчинку протягом десяти років, характеризує її як дуже цілеспрямованої людини. Вона звикла добиватися своєї мети, нехай навіть іноді і зі сльозами на очах. Конкурси, в яких часто брала участь юна співачка, лише гартували її характер.

Співачка Язиля Мухаметова з дитинства брала участь у музичних конкурсах

Після школи вона вступила в педагогічний коледж в рідному місті, де навчалася на музичному відділенні. Після закінчення стала студенткою Федерального Університету міста Казані. Через час вона надійшла ще і в ГІТІС, де навчається заочно на естрадному факультеті. Дивно, але доля і в Казані, і в Москві Мухаметова здає сесії виключно на п’ятірки. Казань

Незважаючи на те, що всі її час йде на лекції, семінари, сесії і репетиції, дівчині дуже подобається така динамічна життя. Язиля не представляє спокійного існування, нею рухає бажання розвивати свій талант. Вона бере участь у різноманітних музичних конкурсах, в тому числі і в міжнародних. Безліч разів брала участь у конкурсі «Сузір’я», але підкорити його, за словами самої молодої співачки, вона змогла тільки з одинадцятого рази.

Початок кар’єри Язили Muhametovoj, шоу «Голос 2»

Мухаметова стала учасницею популярного шоу «Голос 2». Вона змогла вразити глядачів і журі ще на сліпому прослуховуванні, коли раптом всі почули маловідомий нашому обивателю йодль. Язиля співала, наче тірольська діва, легко видаючи фальцетные грудні звуки. Ніхто їх знаходяться в аудиторії не залишився байдужим, створювалося враження, що всі перенеслися в альпійську місцевість.

Язиля Мухаметова Йодль Mei vata is a Appenzeller ГОЛОС Другий сезон Випуск 01 Співачка думала, що до неї повернеться Пелагея, так як вона є любителькою фолку. Але повернувся Олександр Градський, причому з веселим сміхом. Така манера виконання зацікавила метра. Так Мухаметова потрапила в команду Градського. Всі члени журі намагалися витягнути звуки йодля, але виходило у них дуже посередньо. Язиля після виступу застрибала від переполнявшей її радості.

Як сказала в інтерв’ю співачка, вона не буває впевненою в собі на сто відсотків, особливо несподіваним для неї став вибір її Градський. Дівчина вважає його «крутим». І була рада, що потрапила саме до нього.

Під час участі Язили в проекті, їй довелося нелегко, так як треба було поєднувати репетиції нових пісень із заняттями в Гітісі. На питання про те, яку мету переслідує Мухаметова, беручи участь у проекті, притому, що вона вже має музичну освіту, співачка сказала, що кожен конкурс триває співакові на користь. Конкурс «Голос» вона вважає черговою сходинкою для того, щоб рухатися далі. Беручи участь у «Голосі», дівчина жила в гуртожитку інституту. Взагалі всі учасники самі повинні були піклуватися про те, де вони будуть жити, як і про сценічних костюмах.

У шоу «Голос-2» також брали участь такі артисти, як Шарип Умханов,Наргіз Закірова, Аліна Наниева, Аліна Чувашова та інші.

Катерина Бисерова — Язиля Мухаметова Участь для починаючої співаки стало дуже цікавою подією в житті, так як ніхто з суперників, за запевненням Язили, не пройшов по блату. Всі виявилися дійсно талановитими хлопцями, що і зробило участь ще більш захоплюючим, змагатися з ними було нелегко.

Те, що Мухаметова братиме участь у шоу «Голос» рідне місто дізнався, лише, коли побачив Язилю по телевізору. В наступному турі співачка виступила в абсолютно характерному стилі і не була схожа на себе, як зазначила її викладач з вокалу. Дівчина виконувала мюзикл «Чикаго». Вона як справжня артистка легко перевтілилася. У неї особлива енергетика, Язиля готова експериментувати, при цьому, звикла розраховувати тільки на свої сили.

На цьому етапі її суперницею стала Катерина Бисерова. Вони виконували пісню All that jazz. Журі та глядачі повинні були зробити вибір між ними. У результаті конкурсу «Поєдинки» Градський була обрана Катерина Бисерова.

Язиля Мухаметова покинула шоу Голос-2 не діставшись до фіналу

Всі інші наставники так само проголосували за Катю, вирішивши, що Язиле слід «підрости» творчо. Таким чином, Язиля Мухаметова закінчила свою участь у шоу. Вона подякувала наставника і сказала, що буде докладати зусилля і працювати над собою.

Особисте життя Язили Muhametovoj

Язиля зараз студентка-відмінниця одночасно двох Вузів, розташованих в різних містах. Багато часу займається навчання, крім того, вона прагне брати участь у музичних конкурсах, багато репетирує.

Коли ж починається сесія, у Язили настає справжній цейтнот. Але вона якось справляється, все встигає. Рідні звикли, що в такі складні періоди вона може не встигнути відповісти на всі листи або може навіть не відповісти на дзвінок. Молодої людини у дівчини в даний момент немає. Як сказала співачка, серце її не включена.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: