Ім’я: Ярослав Ждань

Дата народження: 16 жовтня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Горохів, Волинська область

Діяльність: підприємець, топ-менеджер

Біографія Ярослава Жданя

Відомий російський підприємець народився 16 жовтня 1971 року у Волинській області, Української РСР, в р. Горохіві. Виховувала Ярослава і його старшу сестру їх мама. Ганна Ульянівна Ждань стала стала першою випускницею інституту, хто отримав червоний диплом. Вона закінчила його з червоним дипломом і, незабаром, влаштувалася на роботу на посаді керівника магазину. Сестра Ярослава, Лілія отримала освіту журналіста, на даний момент працює в ресторанній та рекламно-видавничій сферах. Предки Ярослава Жданя по матері були заможними поміщиками, мали господарство у вигляді землі і худоби, проте, в 30-ті роки зазнали розкуркуленню. Дядько – Дмитро Ульянович Данилюк брав активну участь у створенні заводів металургійної галузі та важкого машинобудування. Знаменитий український професор і академік раніше працював у науковому Інституті електрозварювання ім. Е. О. Патона при Академії наук УРСР.

Кар’єра Ярослава Жданя склалася дуже успішно багато в чому завдяки його утворення. Він закінчив середню освітню школу №1 ім. І. Я. Франка в Горохіві. Протягом десяти років Ярослав вчився на відмінно, і отримав атестат лише з двома четвірками — по хімії та фізичної культури. Паралельно школі, Ждань довгий час відвідував секцію футболу, де успішно грав на позиції правого півзахисника. Також, він отримав музичну освіту в школі ім. М. В. Глінки по класу корнета.

Ярослав Васильович Ждань - успішний підприємець

Ярослав любив читати, в спадок йому залишилася велика бібліотека від сестри. Його улюбленими письменниками стали Толстой Л., Стендаль і Золя. Досі девізом життя Ярослава Жданя служить фраза з книги Н.А.Островського «Як гартувалася сталь»: «найдорожче у людини — це життя. Вона дається їй один раз, і прожити його треба так, щоб не було болісно боляче за безцільно прожиті роки, щоб не палив ганьба за підленьке і дріб’язкове минуле…».

Освіта Ярослава Жданя

Своє навчання Ярослав продовжив у вищому закладі. У 1988 році він вступив в Ярославлі у Вище Військове Фінансове училище ім. Генерала армії А. В. Хрулева, на спеціальність «валютно-касове і кредитно-розрахункове забезпечення військ». У різні роки випускниками цього училища були такі люди, як Аристов Дмитро Васильович (заступник міністра юстиції РФ), Борис Миколайович Кузик (російський бізнесмен і економіст, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки Російської Федерації, академік РАН, директор Інституту економічних стратегій) і Ян Валентинович Новіков (генеральний директор ВАТ «Концерн ППО «Алмаз – Антей», кандидат економічних наук, заслужений економіст РФ).

У 1993 році, Ярослав Ждань захистив дипломну роботу на тему «Ефективне управління фінансово-господарською діяльністю», і йому була присвоєна кваліфікація «економіст».

Ярослав Васильевчич не зупинявся на досягнутому і вирішив продовжити свою освіту, так у 1996 році він поступив у Фінансову академію при уряді РФ. У 1997 році він змушений звільнитися зі збройних сил. Ярослав Ждань освоїв програму МВА німецького університету для менеджерів вищої ланки з перепідготовки при Московському Енергетичному інституті.

Кар’єра Ярослава Васильовича Жданя

З 1998 по 1999 рік, Ярослав Ждань працював в одному з дочірніх підрозділів ВАТ «Промислова група МАЇР» НА посаді бухгалтера-економіста. Однак, вже через два тижні він був підвищений до фінансового директора одного з пріоритетних напрямів – ломопереработка. Наступне підвищення не змусило себе чекати, через півроку Ярослав Васильович став заступником фінансового директора. На новому місці він встиг проявити себе тим, що вперше впровадив автоматизацію, об’єднав усі фінансові системи, а також розпочав діяльність з консолідації та автоматизації обліку, що значно спростило облік фінансів компанії і стало найкращою заміною паперово-орденой формі. Саме їм була створена програма по внутрішній системі управління бізнес-процесами «Промбаза».

Ярослав Ждань створив і реалізував багато проектів у промисловій галузі

Надалі кар’єра Ярослава Васильовича йшла в гору в рамках компанії «Промислова група МАЇР»:

1999-2000 роки – Ждань обіймав посаду директора ВАТ «Саратовскийо метизний завод».

2000-2001 роки – став директором ВАТ «Сулинського металургійного заводу – СТАКС».

2001-2002 роки – Ярослав Ждань був директором лісопромислового холдингу в Кіровській області від ВАТ «Промислової групи » МАИР».

2002-2003 роки – Ждань став комерційним директором ВАТ «Промислової групи » МАИР».

У 2003 році – керує створенням метало-торговельної мережі Мо Тріс» від ВАТ «Челябінського трубопрокатного заводу», потім ТД «Уралтрубосталь», що став згодом найбільшим трейдером на ринку метало-торгівлі в Росії. Обсяг продажів близько 400 000 тонн металу в рік.

У 2004 році – керує створенням і запуском «ЧТПЗ-Мета». Протягом 3-4 років Ярослав Васильович створив незалежну найбільшу металлопереработку в Росії. У 2006 році були приєднані компанії «Самаравтормет» і «Ульяновсквтормет».

2007 — 2014 роки – Ярослав Ждань став головою Ради директорів ТОВ «Мета-Інвест» і членом Ради директорів ВАТ «Челябінський трубопрокатний завод» (ЧТПЗ).

2008 — 2014 роки – керівник групи ЧТПЗ (ЧТПЗ, ПНТЗ, нефтесервисный дивізіон Римера) та Голова Правління. Саме в ці роки були підписані крупшнейшие довгострокові контракти з Газпромом, Сибуром, а також відбулася реалізація проекту «Базою -Бийнеу — Шимкент».

У 2012 році – Ждань стає генеральним директором ВАТ «Челябінський трубопрокатний завод» і за сумісництвом генеральним директором ВАТ «Первоуральський новотрубний завод» і став членом його Ради директорів ЗАТ «РИМЕРА».

2014 рік Ярослав Ждань присвятив узагальнення і систематизації свого управлінського досвіду.

У вересні 2014 року він створив ТОВ «Реал Бізнес Груп», зараз перейменовану в «Малахіт інтелектуальні системи». Товариство з обмеженою відповідальністю пріоритетним напрямком діяльності виділяє управління активами, інвестиції, розробку і впровадження систем ефективного управління бізнесом, трудовими ресурсами, а також виробничими процесами. Компанією були створені і впроваджені російські незалежні системи управління виробництвом класу BI, MES, ERP (планування та управління виробництвом), MRO (управління Тоір), EAM.

Творець компанії «Малахіт інтелектуальні системи»

Фахівці компанії реалізують комплексний аудит підприємств, що займаються індустріальним консалтингом. У сфері консалтингу фірма працює по декількох напрямках: в області управління зовнішніми та внутрішніми ресурсами підприємства, планування виробництва, управління виробництвом і збутом, скорочення та оптимізації витрат підприємства.

Ще одним пріоритетним напрямком компанії виділяється повнофункціональний комплекс для автоматизації у сфері ЖКГ, як на регіональному і муніципальному рівні, так і на рівні КК та РКЦ.

Ярослав Васильович Ждань створив і реалізував багато проектів у промисловій галузі, таких як «Висота 239», «Залізний озон 32», «Біла металургія». Він є автором публікацій у області управління персоналом та виробництвом.

Реструктуризація кредитного портфеля групи ЧТПЗ була визнана найкращою угодою в номінації «Краща реструктуризація в країнах Центральної та Східної Європи/ Best restructuring in CEE» за результатами щорічного огляду «EMEA Finance» у 2103 році.

Ярослав Ждань приймає активну участь у загальнодержавній та громадської діяльності, приділяє багато часу благодійності.

Особисте життя підприємця не розголошується, відомо лише, що Ярослав Васильович щасливо одружений і виховує двох дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: