Ім’я: Яніна Студилина

Дата народження: 6 серпня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Омськ

Діяльність: актриса

Вага: 53 кг

Зріст: 168 см

Біографія Яніни Студилиной

Яніна Студилина – приваблива, талановита і різнобічна особистість. Ще до побудови успішної акторської кар’єри їй випала можливість спробувати себе в якості фотомоделі і телеведучої. Дівчина почала зніматися в кіно вже в усвідомленому віці, тому всі її появи на екрані, це повністю проаналізовані рішення.

Актриса Яніна Студилина

Свою популярність Яніна отримала ще в 2008 році, знявшись у молодіжному телесеріалі «Ранетки», а ось закріпити за собою статус професійної актриси їй вдалося після зйомок у військовому фільмі «Сталінград».

Дитинство Яніни Студилиной

Майбутня зірка російського кінематографа народилася 6 серпня 1985 року в місті трудової слави – Омську. Таке нетипове для сучасних росіян ім’я їй дала улюблена бабуся. З самого дитинства Яніна почала захоплюватися творчістю. З п’яти років вона займалася в танцювальному гуртку, однак мріяла пов’язати своє майбутнє життя з театральним мистецтвом.

Для батьків було дивно спостерігати за таким творчим потоком своєї доньки, так як жоден з них не пов’язаний з мистецтвом. Її мама все життя пропрацювала лікарем, а тато отримав освіту юриста і побудував власний бізнес. Крім Яніни в сім’ї також є син Гліб, який є справжнім натхненням для актриси.

Яніна Студилина в дитинстві

Помітивши потенціал своєї дочки, батьки поспішили записати її в місцеву музичну школу з театральним ухилом. Яніна із задоволенням відвідувала кожне заняття, прекрасно розуміючи, що всі набуті знання обов’язково знадобляться їй у майбутній професії.

Незважаючи на очевидний талант, багато друзів і знайомих пророкували дівчині не театральне, а модельне майбутнє, адже ще з юного віку дівчина володіла ідеальною фігурою і привабливою зовнішністю. Тим не менш, у 2000 році вона з відзнакою закінчила школу з театральним ухилом і почала робити перші кроки до своєї мрії.

Зростання Яніни Студилиной 168 см

Дівчина прекрасно розуміла, що в своєму рідному місті вона не зможе добитися великого успіху і побудувати акторську кар’єру, тому на свій страх і ризик вирушила підкорювати столицю. На жаль, її уявлення про Московських перспективи не стали дійсністю. Стати актрисою виявилося не так просто, як думала Яніна. Вона намагалася вступити до престижного театральне навчальний заклад, проте всі спроби виявилися марними.

Кар’єра моделі Яніни Студилиной

Щоб не витрачати час, Яніна почала працювати в модельному агентстві «М-Глобус». За цей період їй випала можливість взяти участь у зйомках у відомих російських та закордонних фотографів, знятися для журналу і з’явиться в декількох високооплачуваних рекламних кампаніях. Однак перспектива кар’єри супермоделі не подобалася амбітну дівчину, вона як і раніше мріяла стати успішною та відомою актрисою.

Модель Яніна Студилина

Поки у неї не складалося з виконанням своєї мрії, вона вирішила виконати батьківську, а зокрема татову. Він хотів, щоб його дочка отримала вищу освіту за більш стабільною і престижною професією.

Саме тому в 2004 році Яніна поступила в московський Фінансовий університет на факультет міжнародних економічних відносин. Тим не менш паралельно з навчанням вона не залишила надії побудувати акторську кар’єру, тому продовжувала ходити на кастинги і проб.

Початок акторської кар’єри Яніни Студилиной

Будучи студенткою фінансового університету Яніна почала робити невеликі кроки на шляху до професійної акторській кар’єрі. Вона пройшла кастинг і отримала невелику епізодичну роль дівчини Юлії в маловідомому серіалі «Авантюристка», який транслювався на телебаченні в 2005 році.

Яніна Студилина з дитинства хотіла зніматися

Через деякий час, завдяки щасливому збігу обставин, її запросили працювати на музичний телеканал Ru.TV. Вона досить довгий час співпрацювала з каналом, працюючи ведучою, але, навіть маючи роботу на телебаченні, вона не переставала шукати можливість побудувати кар’єру актриси.

Завдяки роботі на телебаченні Яніна змогла привернути до своєї персони увагу як глядачів, так і продюсерів. Таким чином їй запропонували невеликі ролі в епізодах популярних серіалів. Вона зіграла подругу Свєти Букіної у виконанні Дарини Сагалової в ситкомі «Щасливі разом», а також з’явилася в ролі Міли у комедійному телесеріалі «Хто в домі господар». Головні ролі в останньому виконали Андрій Носков, Ганна Невська, Ярослав Гарнаєв, Дарина Бондаренко Людмила Артем’єва.

Яніна Студилина в кліпі Стаса Михайлова В 2007 році актриса вперше зіграла повноцінну роль у молодіжному серіалі «Школа №1». Вона з’явилася перед глядачами в головній ролі першої красуні школи з завищеною самооцінкою і стервозним характером. Примітно, що в житті Яніна повна протилежність своєму персонажеві, тому кожен раз вона прикладала максимум зусиль, щоб перевтілитися в роль интриганки.

У 2008 році вона зіграла невеликі ролі в телесеріалах «Одна ніч любові» і «Провінціалка», проте по-справжньому відомою вона стала після участі в зйомках молодіжного серіалу «Ранетки». Дівчина знову постала в образі Поліни Зеленовой — самозакоханою і егоїстичною дівчини, але незважаючи на негативного персонажа, їй вдалося запам’ятатися, а головне полюбитися багатьом глядачам. Разом з нею над проектом працювали Наталія Мильниченко, Євгенія Огурцова, Олена Третьякова, Анна Руднєва, Валерія Козлова і Артур Сопельник.

Яніна Студилина в серіалі «Ранетки»

У 2009 році дівчина закінчила навчання у вузі і отримала диплом магістра економічних наук, чому був дуже радий тато. Але Яніну непереборно вабили театр і кіно, вона мріяла не про сухих цифрах і бізнес-проекти, а про ролях. Тому Студилина отримала другу освіту, вибравши Театральний інститут імені Щукіна. Тут вона вчилася на курсі, де наставниками були Поглазов і Маркін. У 2011 році, закінчивши вуз, Яніна вирушила в Нью-Йорк і пройшла стажування в легендарному театральному інституті Лі Страсберга.

За серіалом «Ранетками», який йшов до 2010 року, був фільм «Місто Спокус», в якому Яніна отримала роль, мала в подальшому неабиякий вплив на її майбутню кар’єру. Як і в «Ранетках» дівчина зображала інтриганку та розсудливу сердцеедку, холодну і розважливу. Причому дівчина настільки вжилася в образ, що потім в інтерв’ю багатьом журналістам довелося пояснювати, що екранна роль не має нічого спільного із справжньою Яніною, доброю і чуйною.

Особисте життя Яніни Студилиной

Особисте життя Яніни Студилиной стає предметом підвищеної уваги після проектів, що принесли їй популярність. Їй приписували романи з багатьма колегами, з якими вона знімалася. Але підтвердження отримав лише один – з молодшим сином продюсера Олександра Роднянського, Сашком. Роднянський-молодший не пішов по стопах свого батька, а повністю пішов в економіку.

Яніна Студилина і її чоловік Олександр Роднянський-мол.

Разом ця красива пара з’явилася на «Кінотаврі» в 2009 році. З тих пір Студилина і Роднянський більше не розлучаються. Відомо, що вони одружені, але ведуть досить закритий спосіб життя. Вони не запросили фотографів на весілля і в будинок, справедливо вважаючи, що це їх особисте життя, в якій немає місця чужим. Олександр зрідка складає компанію своїй дружині на світських заходах.

Яніна Студилина сьогодні

2012 рік приніс Студилиной роль Анюти у кіноромані «Біла гвардія». У стрічці був зібраний воістину зірковий склад. Саме в цьому проекті на талановиту артистку звернув увагу Федір Бондарчук і запропонував Яніні роль Марії в його кіносазі «Сталінград», що вийшла на екрани в 2013 році.

Яніна Студилина про фільм «Сталінград» У цій стрічці Студилина працювала на знімальному майданчику з німецьким актором Томасом Кречманом, який із захопленням відзначив схожість артистки з Шарліз Терон. Після цієї зіркової ролі на актрису стали звертати увагу все більше відомих режисерів. Завдяки фільму всі побачили її в абсолютно новому світлі. З прем’єрою картини артистка об’їздила весь світ і знайшла власну нішу в російському кінематографі. У проекті так само були задіяні Марія Смольникова, Петро Федоров, Сергій Бондарчук, Дмитро Лисенков, Андрій Смоляков і багато інших.

Яніна Студилина рідко знімається у відвертих фотосесіях

Як і передбачалося, після «Сталінграда» Яніна Студилина прокинулася знаменитою. У 2014-му вона з’явилася відразу в двох яскравих серіалах. Один з них, мелодрама «Чуже життя» режисера Андреса Пуустусмаа розповідає про долю дівчини Зої, що росла в порядній провінційної сім’ї зі строгими звичаями. Потрапивши в столицю, Зоя домагається багато чого, але в один день успішна життя руйнується, як замок з піску.

У другій багатосерійної стрічки під назвою «Турецький транзит» Яніна Студилина зіграла відразу дві ролі – Наташі Тимофєєвої та Рити Звонарьової. Героїні картини неймовірно схожі, але їх долі кардинально різні. Одна – дочку мільйонера, друга – провінціалка, яку бідність штовхнула на шлях злочину. Одного разу героїні виявляються в Туреччині, де за збігом обставин змінюються долями.

Яніна Студилина в серіалі «Острів» Взимку 2016 року на телеканалі ТНТ стартував новий серіал «Острів», у якому Яніна зіграла яскраву блондинку зі стервозним характером. Зйомки проходили на березі океану. За сюжетом 8 молодих людей потрапляють на острів, на якому надалі виявляються замкнутими без можливості зв’язатися з «великою землею».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: