Ім’я: Яніна Соколовська

Дата народження: 16 вересня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Яніни Соколовської

Дитинство і родина Яніни Соколовської

Дівчинка народилася в столиці. У шість років вона почала ходити на заняття танцями в ансамбль Великого дитячого хору Держтелерадіо. Разом з ансамблем вона багато разів бувала на гастролях, в тому числі і за кордоном. Коли ж Яніна перейшла в інший ансамбль, який називався «Танці Росії», почала серйозно замислюватися про своє майбутнє і професії. Виходило, що у неї як такої професії не було.

Соколовська вирішила, що стане філологом. Вона вступила на філфак. Але, як каже Яніна, сцена її не відпускала, була маною. Вона з дитинства виходила виступати на сцену, коли займалася в ансамблі, тому на сцену її продовжувало тягнути. Вона вступила в Щукінське училище.

Яніна потрапила на курс Родіона Овчинникова. З нею на курсі вчився Петро Федоров, Григорій Антипенко, Стас Рядінський, а так само Марія Александрова і Оля Ломоносова.

Початок кар’єри актриси Яніни Соколовської: перші ролі

У 2003-му дівчина покинула стіни Щукінського училища. З 2002-го вона почала зніматися в кіно. Перший фільм, де вона з’явилася – «Дві долі». Починаюча актриса зіграла секретарку.

Фільми з Яніною Соколовської часто бувають успішні

Незабаром її запросили знятися в невеликій ролі в телесеріалі «Кодекс честі-1», а потім у картині «Життя одне».

У 2004-му Яніна зіграла дівчину Льови у кінофільмі «Конвалія сріблястий-2». З’явилася актриса в серіалі «Забійна сила-6» і «Приватний детектив».

Її героїні найчастіше були секретарками або подругами головних героїв. Велику роль Соколовської довелося зіграти в телесеріалі «Моя Прєчістєнка», який йшов на екрані протягом двох років, починаючи з 2006-го року. Її героїню звали Груша – це дівчина з даром передбачення, який для неї є важкою ношею. У «Ментовські війни» дівчина грала разом з чоловіком. Перший час ніхто не знав, що вони одружені. Це з’ясувалося лише після того, як актрису затвердили. Яніна вважає, що зуміла своєю грою показати, що вона непогана актриса. Вона так само з’являлася і в продовженнях цього серіалу.

Кращі фільми з Яніною Соколовської

З настанням кризи, закривалися багато проектів. Але у Соколовської цей час виявилося напрочуд вдалим, вона зіграла багато хороших ролей. Їй запропонували ролі в телесеріалах «Райські яблучка», «Дворик» і «Сусіди».

Яніна Соколовська (озвучення) У «Райські яблучка» актрисі дісталася одна з головних ролей – дівчата Ліди Наумової. Яніна зуміла створити образ самотнього замкнутого людини, що страждає від браку уваги. Яніна Соколовська сьогодні

Актриса успішно грає на сцені РАМТ. Вона зайнята в постановках «Берег утопії» (у трьох частинах), «Попелюшка», «Запрошення на страту».

Останні фільми з її участю – «Цвіт черемхи», «Подруги». Вона зіграла в останніх сезонах телесеріалу «Ментовські війни», а так само в серіалі «Агент особливого призначення».

Особисте життя Яніни Соколовської

Зі своїм майбутнім чоловіком Олександром Устюговим актриса познайомилася, будучи студенткою театрального училища. Вона пам’ятає, що перший час плутав його з іншим студентом за прізвищем Угрюмов, вважаючи, що це одна людина.

Пізніше Яніна звернула на нього увагу, як на дуже талановитого актора. Справа в тому, що Саша до вступу вже грав на сцені омського Тюгу, тому на першому курсі багато однокурсники радилися з ним, просили у чомусь допомогти.

Досвід WAN-IFRA 2012. Яніна Соколовська Яніна і Олександр дуже різні. Він приїхав з провінції, йому складніше було освоїтися в Москві не тільки матеріально, але й психологічно. Дівчина ж була москвичкою. Вони почали зустрічатися, але мало хто вірив у те, що у їх відносин є майбутнє. І дійсно, незабаром ставлення таких різних молодих людей почали псуватися. На деякий час дівчина переїхала до Саші в гуртожиток, щоб «вирівняти» як-то їх становище. Це не дало результатів, Яніна і Саша розлучилися.

Закінчивши театральне училище, вони опинилися в різних сферах і зовсім не бачилися. Через деякий час Устюгов вже займався постановкою вистав. Коли він ставив «А зорі тут тихі», захворіла виконавиця головної ролі. Сашко знав, що в дипломному спектаклі Женю Комелькову грала як раз Яніна. Він зателефонував їй і попросив виручити, запросивши в свій спектакль. Так вони знову зустрілися, щоб вже не розлучатися.

Яніна Соколовська з чоловіком Олександром Устюговим

Весілля молоді люди влаштували в ресторані «Прага». На наступний день молодята вже гуляли по вулицях Парижа. У 2007 у подружжя народилася донька Женя. При цьому Яніна не працювала тільки чотири місяці. На сцені у неї були цікаві ролі, і вона поспішала повернутися на роботу. Актриса зазначала, що після народження дитини вона стала помічати в собі нові відчуття під час гри, що щось змінилося.

На жаль, в 2015 році їх з Олександром особистої казці прийшов кінець. Устюгов пішов від дружини і таємно обвінчався з маловідомою акторкою Ганною Озар.

Яніна Соколовська зараз

Після розлучення з Устюговим актриса віддалася роботі і виховання доньки. У 2016 році Яніну Соколовську можна було побачити в багатосерійної мелодрами «Весняне загострення» про закоренелом холостяку Костянтина, раптово надумавшем одружитися, але зіткнулися з проблемою пошуку нареченої.

Розлучення не вдарив по таланту Яніни Соколовської

Крім того, Яніна зіграла Марфиньку у фільмі-виставі «Запрошення на страту», поставленому по одному із самих таємничих романів Володимира Набокова. Актриса, як і раніше, служить в РАМТ.

«Запрошення на страту»: Яніна Соколовська у ролі Марфиньки

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: