Ім’я: Яна Хохлова

Дата народження: 7 жовтня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: фігуристка

Вага: 53 кг

Зріст: 165 см

Біографія Яни Хохлової

Яна Хохлова – це славетна російська фігуристка, в спортивній кар’єрі якої було чимало яскравих перемог і вагомих здобутків. У різні роки вона завойовувала медалі різного ґатунку на найбільших світових змаганнях у своєму виді спорту. Саме тому сьогодні кількість персональних шанувальників цієї чудової спортсменки вже давно вимірюється тисячами.

Ранні роки, дитинство і родина Яни Хохлової

Яна Вадимівна Хохлова народилася в Москві 7 жовтня 1985 року. Займатися спортом вона почала вже в п’ятирічному віці, проте спочатку відвідувала секцію художньої гімнастики. Через деякий час до подібних занять додалися також уроки балету на льоду. У результаті вже В дитячому віці майбутня чемпіонка опинилася перед нелегким вибором, що стоять між двома спортивними дисциплінами.

Яна обрала ковзани. Однак у льодовому балеті наша сьогоднішня героїня також затрималась ненадовго. Вся справа в тому, що під час одного із занять її помітив тренер, який курирував секцію танців на льоду. Так, майбутня відома спортсменка виявилася в новій для себе групі.

Золотий дует фігуристів: Яна Хохлова і Сергій Новицький

Свою кар’єру в світі фігурного катання Яна почала в парі з Андрієм Максимишин, однак їх співпраця виявилася порівняно недовгим. У 2001-му році Хохлова встала в пару з іншим молодим фігуристом Сергієм Новицьким. Слідом за новим партнером у житті спортсменки з’явився також новий тренер – Олександр Свинина. Саме в цей момент до нашої сьогоднішньої героїні прийшли перші серйозні успіхи.

В сезоні 2002/2003 Яна і Сергій виграли «золото» універсіади, а також потрапили в п’ятірку кращих на чемпіонаті Росії. Два роки потому російська пара спортсменів зуміла повторити свій успіх на універсіаді, а також дістатися до третього місця на національному російській першості. В цей момент про Хохловою та Новицького заговорили як про склалися фігуристів і одних з найбільш перспективних спортсменів свого покоління.

Кар’єра фігуристки Яни Хохлової у великому спорті

У сезоні 2005/2006 наша сьогоднішня героїня і її партнер по фігурному катанню зуміли вдруге завоювати бронзу чемпіонату Росії. Подібний успіх дозволив їм вирушити на Олімпіаду в Турині, однак там росіяни зайняли досить скоромне дванадцяте місце.

На наступний рік фігуристи знову не змогли порадувати своїх шанувальників яскравими міжнародними перемогами. На чемпіонаті світу пара Хохлова-Новицький посіла лише восьме місце. На чемпіонаті Європи росіяни зупинилися в кроці від п’єдесталу. Найбільш приємними моментами протягом сезону стали лише етапи міжнародного Гран-прі Cup of China і NHK Trophy, які принесли Яні та Андрію бронзові та срібні медалі відповідно. Ще одним істотним досягненням, яке фігуристи, безумовно, можуть занести собі в актив, стало також завойоване срібло чемпіонату Росії.

Яна Хохлова і Сергій Новицький Піднятися ще на одну сходинку вище Яна та Андрій зуміли рік. У сезоні 2007/2008 фігуристи змогли дістатися до найвищої сходинки п’єдесталу на російському національній першості. В тому році багато експертів пов’язували цю перемогу, насамперед, з відсутністю колишніх лідерів Оксани Домниной та Максима Шабаліна, однак згодом Хохлова і Новицький зуміли переконати всіх скептиків.

На чемпіонаті Європи і на світовій першості російська пара фігуристів зуміла завоювати бронзові медалі. Крім того, високих досягнень спортсмени змогли домогтися на декількох етапах світового Гран-прі. Однак у вирішальному фіналі Яна та Андрій все-таки зайняли лише п’яте місце.

Неоднозначним для російських фігуристів вийшов сезон 2008/2009. Пара виступила дуже яскраво на чемпіонаті Європи, внутрішньому російському першості, а також на етапі Гран-прі Cup of Russia. На кожному з цих змагання Хохлова і Новицький зуміли завоювати золоті нагороди. Однак у завершальній стадії сезону в Андрія почалися проблеми зі здоров’ям. В результаті російська пара не взяла участь у фіналі світового Гран-прі, а також не найкращим чином виступила на деяких інших турнірах.

Яна Хохлова і Дмитро Хрустальов через травми досить поспішно вийшов також і сезон 2009/2010. російські фігуристи зуміли дістатися до третього місця на чемпіонаті Європи, а також завоювати срібло на китайському етапі Гран-прі Cup of China. В іншому ж сезон для спортсменів складно назвати вдалим.

Яна Хохлова в даний час

У 2010-му році Яна Хохлова і Сергій Новицький були удостоєні звання Заслужених майстрів спорту. Однак у тому ж 2010-му році партнер нашої сьогоднішньої героїні перервав виступи і пішов з професійного спорту. Причиною тому стала все та ж давня травма. Після цього російська спортсменка стала шукати для себе нового партнера.

Спочатку недовгий час дівчина виступала разом з литовським спортсменом Дейвидасом Стагнюнасом. Але згодом її постійним партнером став Федір Андрєєв, мати якого тренувала пару. Разом з ним Яна Хохлова виступила на Mont Blanc Trophy, Bavarian Open а також на турнірі «Золотий коник Загреба» та деяких інших змаганнях. На чемпіонаті Росії пара посіла четверте місце. У загальному і цілому виступи Хохловою та Андрєєва проходили з перемінним успіхом.

Можливо, з плином часу ситуація б стала іншою. Однак у 2011-му році Федір отримав серйозну травму коліна, і Яна знову залишилася без партнера. Через деякий час після нетривалого періоду сумнівів наша сьогоднішня героїня залишила професійний спорт.

Фігуристка Яна Хохлова поки не встигла вийти заміж

Після закінчення кар’єри Яна Хохлова стала працювати в якості дитячого тренера. У 2013-му році колишня чемпіонка взяла участь в одному з сезонів популярного проекту «Льодовиковий період», в рамках якого виступила в парі з пітерським коміком Дмитром Хрусталевым.

Особисте життя Яни Хохлової

Довгий час в інтернеті ходили чутки про нібито має місце романі між Яною Хохлової і її партнером по льодовому майданчику Сергієм Новицьким. Однак згодом спортсмен спростував ці чутки.

В даний час Яна Хохлова вільна. Якось в одному зі своїх інтерв’ю фігуристка обмовилася, що спортивна кар’єра забирає надто багато часу, тому налагодити особисте життя все ніяк не виходить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: