Ім’я: Яна Гур’янова

Дата народження: 20 жовтня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Казань р.

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 167 см

Біографія Яни Гурьяновій

Яна Гур’янова – молода актриса, яку глядачі помітили після її роботи в серіалі «Солдати». Особливо яскраво вона проявила себе у ролі студентки-інтерна в сіткомі «Інтерни». Гур’янова не тільки грає в кіно, її можна бачити і на театральній сцені.

Дитинство Яни Гурьяновій

Яна народилася в Казані. У шкільні роки вона ходила в балетну студію, мріючи стати балериною. В уяві дівчинки, вона повинна була виїхати в Париж, стати знаменитою і повернутися додому вже іменитої балериною. Коли стало ясно, що з балетом у неї немає великого майбутнього, Яна почала займатися в музичній школі по класу гітари. Вона думала, що цілком може стати музикантом, однак надійшла після школи не музичний, а в театральне училище рідного міста.

Актриса Яна Гур'янова мріяла стати балериною

В училищі вона займалася лише два роки. Для отримання освіти Гур’янова вирушила до Москви, де продовжила навчання акторської майстерності на курсі Олега Кудряшова в Гітісі.

Перші ролі Яни Гурьяновій

Будучи студенткою Гітісу, Яна знімалася в масовці фільму «Стиляги», головні ролі в якому зіграли Оксана Акіньшина та Антон Шагін. Починаюча актриса після закінчення Гітісу стала активно пробуватися на роль у кіно, по кілька разів на тиждень відвідуючи кастинги. Звичайно, спочатку їй пропонували тільки невеликі ролі. Її першими телесеріалами стали «Теща як явище» і «Гаражі», де дівчина з’явилася в епізодах.

Вже через рік вийшли фільми, в яких Яна отримала невеликі ролі – це «Моя шалена родина», «Нероби» і «Про що ще говорять чоловіки». Можна сказати, що її першою помітною роллю стала роль в одному з сезонів телесеріалу «Солдати», який глядачі побачили у 2012-му році.

Яна Гур’янова в серіалі«Інтерни»

У 2012-му році Гур’янова знялася в став неймовірно популярному серіалі «Інтерни». До того часу його покинула Христина Асмус. У шоу Яні дісталася роль Поліни – неординарною героїні, яка звикла говорити все, що у неї на думці, не думаючи тактовно її поведінка, яка вміє досягати поставленої мети.

Продюсери на роль Поліни досить тривалий час підбирали актрису. Гур’янова після проб отримала пропозицію тільки через півроку, чому була надзвичайно рада. За сюжетом грозний доктор Биков наважився взяти в колектив пробивну студентку Поліну, яка не боїться нікого, навіть його самого. Нестандартна поведінка героїні, яку зіграла Гур’янова, стало причиною численних курйозів. Незважаючи на прямолінійний характер героїні шоу, вона досить добра людина, робить все від чистого серця.

Творці серіалу поступово підводять глядача до появи Поліни. Варя Черноус, яку зіграла Христина Асмус, згідно з сюжетом, пішла з відділення доктора Бикова у відділення хірургії, де працював її коханий Давид. Звільнилося в інтернатурі місце дісталося Поліні Ульянової, яку з успіхом зіграла Яна Гур’янова.

Яна Гур'янова в серіалі Інтерни

Серіал з участю нової героїні глядачі побачили у 2013-му році. Поліна стала для серіалу «свіжої струменем». У неї відразу з’явилися шанувальники. Багато називали Поліну Лобановим у спідниці – повною протилежністю боязкою і розсіяної Варі Чорноус.

На знімальному майданчику Гурьяновій працювалося добре, нову актрису тепло прийняли у вже сформованому акторському колективі. Іван Охлобистін поставився до актрисі по-батьківськи.

Театральні ролі Яни Гурьяновій

Гур’янова зайнята в декількох театральних постановках. В театрі «Практика» починаюча актриса в 2011-му році разом з кількома своїми однокурсниками взяла участь у постановці «Бабусі». Яна зіграла одну з шести бабусь.

Так само на рахунку Гурьяновій роль у танцювальному спектаклі з довгою назвою «Сумна історія однієї пари. Історії, підслухані в чужому ipod». Швидкий театр Justo запросив талановиту актрису на ролі в таких постановках, як «Червона шапочка» і «Лиса співачка».

Театрали могли бачити Гур’янову в ролі Люсі Митрофанової у виставі «Історії мамонта» і в ролі Вари у виставі «Дикунка». В «Принижених і ображених» актриса представила на сцені Федосью Титишну.

Особисте життя Яни Гурьяновій

Багато любителів серіалу «Інтерни» задавалися питанням, чому його покинула така цікава героїня, як Поліна Ульянова. Виявилося, що актриса почала зніматися, будучи вагітною. За словами Яни, їй доводилося нелегко. Зйомки тривали по дванадцять годин, при цьому шість днів в тиждень. Те, що Гур’янова вагітна у кадрі не видно, так як її весь час знімали крупним планом. Звичайно, відразу після народження дитини Яна не могла продовжити зйомку. Її головним проектом в життя на деякий час стала маленька дочка Сашенька.

Яна Гур'янова покинула серіал «Інтерни» з-за вагітності

Гур’янова заміжня. Ім’я її чоловіка – Олександр. Перед тим, як піти на кастинг серіалу «Інтерни» Яна радилася саме з Олександром, адже сама вона цей проект по телевізору ні разу не бачила. Чоловік знав події популярно серіалу, тому порадив їй не відмовлятися від проб.

Яна Гур’янова захоплюється спортом. У її житті завжди присутня спортзал і басейн. Вона дуже любить кататися на велосипеді. Заняття спортом актриса вважає прекрасним антидепресантом.

В житті Гур’янова не зовсім така, як її героїня шоу Інтерни. Вона наполеглива, звикла всього досягати, однак не бестактная і не нахабна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: