Ім’я: Яна Чурікова

Дата народження: 6 листопада 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведуча, журналіст

Вага: 64 кг

Зріст: 175 см

Біографія Яни Чурікової

Телеведуча Яна Олексіївна Чурікова з’явилася на світ у Москві 6 листопада 1978 року. А в школу пішла в Угорщині. Все тому, що її батько був військовим і проходив службу за кордоном. Більшість спогадів про дитинство Яни якраз асоціюється з життям в Угорщині. На батьківщину дівчина разом з сім’єю повернулася якраз під час розвалу СРСР, а її особистість формувалася в період глобальної зміни суспільних цінностей.

У Москві Яна Чурікова отримувала атестат зрілості в загальноосвітній гімназії. А паралельно навчалася в музичній школі по класу фортепіано. Закінчила її, до речі, дівчина з відзнакою.

До 12-ти років Яна Чурікова мріяла стати палеонтологом. Далі мрія змінилася, і майбутня знаменитість вирішила піти по стопах оперної співачки Монтсеррат Кабальє. Саме тому дівчинка зайнялася вокалом.

Втім, підростаючої Яні було цікаво все відразу. Дівчина цікавилася і біологією і зоологією і навіть Крайньою Північчю. В один прекрасний момент Чурікова зрозуміла, що все, чим вона захоплюється, є в журналістиці. Тому і пішла вчитися в Школу юного журналіста. З 1992 року починаюча акула пера працювала в друкованому виданні «Дієслово» кореспондентом. Тут дівчина і навчилася професійно писати статті і замітки.

Відома телеведуча Яна Чурікова

Писати у Яни виходило настільки добре, що в 1994 році вона зайняла в Москві друге місце на літературній олімпіаді.

У 1995 році Яна Чурікова надійшла на журналістський факультет Московського університету на відділення телебачення і радіомовлення. У 2000 році Чурікова закінчила ВУЗ, однак від навчання вирішила не відмовлятися, поступила в аспірантуру при факультеті і стала писати дисертацію на тему «Вплив телебачення на процес соціалізації в молодіжній аудиторії».

Початок кар’єри обманним шляхом

У 1996 році починаючий журналіст починає знімати свої перші сюжети. Яна Чурікова влаштувалася репортером на телекомпанію АТВ. Там то й спіткала, як говорить сама Яна, Велику Телевізійну Істину. Правда, в чому вона полягає, сформулювати не може.

Все буде добре!

Через рік Яна Чурікова переходить на роботу в телекомпанію Biz TV, де працює редактором і віджеєм. Однак, туди дівчина потрапила шляхом обману. Начальству журналістка сказала, що вона на три роки старша, ніж насправді, і приврала щодо свого журналістського досвіду. Втім, обман незабаром розкрився, однак, Яну не звільнили, оскільки керівництво вже відзначило старання і працьовитість юної журналістки.

З 1998 року Яна Чурікова стала редактором, продюсером і ведучою на каналі MTV. Вона не змінила місце роботи, просто телеканал Biz TV змінив свою назву. Журналістка цілком і повністю присвячувала себе роботі.

«Пам’ятаю, коли все тільки починалося, я перестала ночувати вдома – просто не було сенсу. Натурально, жила на роботі. Перепробувала майже всі телевізійні спеціальності, але в трудовій книжці слід залишили тільки згадані», — згадує Яна.

Завойована слава

Популярність прийшла до Яни Чурікової після того, як вона почала вести передачу «12 злісних глядачів». Дівчина настільки професійно спілкувалася з учасниками проекту, що її помітили на Першому каналі.

Подарунки від зірок

У 2002 році Чурікова стала вести власну програму для молоді «Реактив». Однак, в ефірі проект надовго не затримався. Тим не менш, Яна залишилася затребуваною на головному каналі країни. Журналістку запросили стати ведучою нового перспективного шоу «Фабрика зірок». Кузня знаменитостей виявився настільки популярним у глядачів, що проект розтягнувся на шість сезонів. Всі незмінно вела Яна Чурікова. Втім, це робоче місце далося журналістці не так легко. Робота забирала весь час і Яна Чурікова буквально ночувала на роботі. Втім, вона врахувала досвід роботи з попередніх місць і відправлялася додому – адже провідним треба весь час бути в прекрасному вигляді і висипатися, щоб зберегти товарний вигляд «робочого інструменти», тобто особи.

Втім, до зірок Яна Чурікова дотяглася не тільки на роботі, але і в житті. Журналістка заспівала дуетом разом зі співаком Прохором Шаляпіним в телешоу «Дві зірки». Однак, пара вилетіла з конкурсу першими. Далі Яна взяла участь у проекті «Цирк із зірками», де приборкувала львів.

Яна Чурікова і Інна Чурікова

Шанувальники довгий час були впевнені, що Яна Чурікова є дочка знаменитої актриси Інни Чурикової. Однак сумніви відпали, коли в одному з журналів з’явилася фотографія журналістки з справжньою мамою. Втім, Яна розповідає, що знайома зі своєю вигаданою» мамою.

Яна Чурікова на відео «Одного разу ми справді розмовляли з нею про те, які ми хороші родички. В офіс прийшов прес-реліз про церемонії закладки відбитків рук Інни Чурикової і Георгія Данелії на Алеї слави біля «Мосфільму». Я туди приїхала спеціально, щоб познайомитися з нею. Чесно кажучи, дуже нервувала. Але коли вона з’явилася, дуже красива, в чорному капелюсі, я розслабилася. Я підійшла і сказала: «Здрастуйте, Інна Михайлівна! Всі кажуть, що я ваша дочка». А потім ми розіграли чудову сценку. Я кричала їй: «Мамо!», а вона мені: «Донечка моя»!», — розповідає Яна Чурікова.

Скорпионья душа

Яна Чурікова весь час наголошує, що вона хоч і скорпіон за гороскопом, але не жалить нікого, крім себе самої.

Яна Чурікова і Серьога «У дитинстві мені відкрився чудовий спосіб нейтралізації свого скорпіонячої отрути — музика. Коли слухаєш дійсно якісну музику — і, крім інших піднесених почуттів і думок — розумієш, що у Всесвіті ти лише незначну членистоноге. Приймайте в необмежених кількостях Баха – це найкращі ліки від зіркової хвороби! Вівальді і Перселл, Монтеверді і просто Верді, Каталані і Леонкавалло теж годяться».

Втім, крім класичної музики Яна Чурікова слухає Led Zeppelin, Queen, Deep Purple. Це групи улюблені з дитинства.

Як зазначає Яна Чурікова, до спорту вона ставиться досить спокійно. І поділяє його на той, яким можна займатися і той, за яким краще спостерігати з боку. Сама ж журналістка займається фітнесом і плаванням, і з задоволенням стежить за футбольними баталіями різних країн.

Деталі з Яною Чурікової останнім часом дівчина перейнялася любов’ю до документалістики і постійно робить для Першого каналу цикл передач. Зокрема, в ефір вийшов ряд передач «Історія пісні» про фактах, пов’язаних із записом радянських хітів.

Особисте життя

Зі своїм першим офіційним чоловіком Іваном Цибіна Яну познайомила мама. Заочно. Олена Чурікова просто сказала: «Яночка, у нас є чудовий молодий чоловік – його звати Ваня Цибін». Проте любов з першого погляду не вийшла. На одному із заходів дівчина побачила «прекрасної молодої людини» і скривилася. Другий раз пара зустрілася на зйомках програми «Кумири+Кумири». Іван був режисером проекту.

«Я люблю професіоналів. Коли бачу, що людина на місці, підходжу і кажу йому про це. Я натякнула Вані, що мені подобається, як він працює. Ваня розцвів. Потім стверджував, що саме тоді він вирішив підбивати під мене клинці, — розповідає постійно в інтерв’ю Яна Чурікова. — Але я жила в цивільному шлюбі і про стосунки з Іваном і думати не могла. Потім шлюб розпався, а Ваня продовжував проявляти наполегливість».

Після цього почався службовий роман. Він переріс в досить міцний шлюб. Разом подружжя прожило чотири роки і за цей час постійно з’являлися чутки про вагітність тележурналістики. Однак сама Яна постійно щиро дивувалася таким пліткам і переживала дуже болісно.

Яна Чурікова і Денис Лазарєв

У 2009 році Яна пішла від чоловіка. Причиною розлучення став роман Чурікової з бізнесменом і, за сумісництвом, керівником великої PR-служби Денисом Лазарєвим. З чоловіком журналістка познайомилася, коли стала редактором журналу VIVA. Пара досі живе разом.

У травні того ж року Яна Чурікова народила свого первістка. Дівчина до останнього приховувала свою вагітність і працювала практично до поїздки в пологовий будинок. За тиждень до появи малюка на світ Чурікова разом з Філіпом Кіркоровим коментувала фінал конкурсу «Євробачення-2009» у прямому ефірі. Варто відзначити, що відразу після пологів Яна повернулася до роботи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: