Ім’я: Ян Арлазоров

Дата народження: 26 серпня 1947 р.

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Дата смерті: 7 березня 2009 р. (61 рік)

Діяльність: гуморист, актор

Біографія Яна Арлазорова

Ян Арлазоров – це видатний гуморист, який назавжди залишиться одним з найяскравіших представників в історії свого жанру. Він вмів смішити і вмів сміятися. Саме тому на його концертах завжди був аншлаг. Адже не піддатися його чарівності дуже і дуже складно.

Ян Арлазоров – це комік, життя якого була напрочуд короткою. Він зробив так багато, однак, часом здається, що всі його творчість – це лише мала дещиця того, що він насправді міг би подарувати шанувальникам свого таланту. Його життя обірвалося дуже рано. А тому сьогодні нам залишається тільки будувати припущення і згадувати про те, якою людиною був Ян Арлазоров.

Ранні роки, дитинство і родина Яна Арлазорова

Ян Маерович Арлазоров з’явився на світ влітку 1947-го року в єврейській родині. Його батько – Маєр Шульфер — був офіцером Червоної армії, а згодом лікарем, адвокатом. Мама ж відомого гумориста все своє життя пропрацювала в медицині (переважно в якості хірурга).

Ян Арлазоров дивував публіку не тільки на концертах

Вельми примітно, що саме її прізвище наш сьогоднішній герой носив майже все своє життя. З чим пов’язано таке обставина сказати досить складно. Можливо, причиною тому був той факт, що в радянські часи жити з російським прізвищем було дещо простіше, ніж з єврейської.

Подібне походження могло забезпечити людину багатьма преференціями при вступі до комсомолу, компартію або навіть при влаштуванні на роботу.

Так чи інакше, Ян Арлазоров, як і його молодший брат, все життя носив саме прізвище матері. Під цим ім’ям його знали в школі, в місцевих гуртках самодіяльності та спортивних секціях. В даному контексті варто відзначити, що в дитинстві наш сьогоднішній герой був досить різнобічним хлопчиком.

Він непогано вчився в школі (хоча відмінником ніколи не був), а також відмінно виявляв себе у футболі, легкій атлетиці та деяких інших спортивних дисциплінах.

Проте з самого дитинства його головною пристрастю був театр. Як зазначається в деяких джерелах, на подібний вибір життєвих захоплень значною мірою вплинув його дід, який теж колись працював на сцені.

Акторська минуле дідусі, а також безліч кумедних історій, які той розповідав про те часу, спонукали Яна вперше задуматися про вступ до театрального ВУЗУ. Зваживши все добре, наш сьогоднішній герой відправився до батьків. Однак ті ідею про вступ в театральне училище не оцінили. На їхню думку, дана професія обіцяла постійне безгрошів’я, а тому навряд чи могла підійти їх синові. Крім того, батько Яна Арлазорова завжди мріяв, щоб його син пов’язав своє життя з наукою. Але нашого сьогоднішнього героя подібний розклад зовсім не влаштовував.

Ян Арлазоров — Госпыдя… 1996 Відмовлятися від намічених планів актор навіть не збирався, а тому батькам Яна в кінцевому підсумку довелося поступитися. Вони здалися, однак в якості одного з умов висунули наступне: Арлазоров-молодший повинен був з першого разу вступити в краще театральне училище Москви.

В іншому випадку, йому належало вибрати для себе іншу спеціальність. Наш сьогоднішній герой погодився з подібними умовами і вирушив готуватися до вступу у ВУЗ. В якості майбутнього місця навчання було обрано Щукінське театральне училище. Ян Арлазоров подав документи і незабаром успішно поступив в престижний навчальний заклад. З цього моменту в житті нашого сьогоднішнього героя почався новий етап.

Зоряний шлях Яна Арлазорова: концерти, жарти, монологи

Отримавши диплом про закінчення Щукінського училища, Ян Арлазоров влаштувався на роботу в Центральний дитячий театр Москви. У цьому місці він пропрацював кілька років, переважно граючи різних комедійних ролей у виставах для юних глядачів. Вельми примітно, що вже в цей момент наш сьогоднішній герой зарекомендував себе в якості прекрасного гумориста, який умів змусити глядачів сміятися навіть у дуже непростій ситуації.

Гуль читай— Арлазоров В 1972-му році Ян Арлазоров вперше спробував себе в якості кіноактора. Дебютною роботою нашого сьогоднішнього героя стала стрічка «Хроніка ночі», поставлена кіностудією Білорусьфільм. В даному контексті варто зазначити, що позначений фільм був знятий в жанрі «екшн» і ряснів сценами перестрілок і вибухів. Можливо, саме тому після виходу на екрани даної стрічки Ян Арлазоров на вісім років забув про кіно. Бойовики були явно не його жанром, а тому він знову вирішив повернутися в театр.

В кінці сімдесятих років артист почав вступати на сцені театру Моссовета. У цьому місці він пропрацював більше десяти років, встигнувши за ці роки виконати безліч яскравих ролей і навіть виграти Всеросійський конкурс артистів естради.

Лише на початку дев’яностих років Ян Арлазоров почав з’являтися на сцені у звичному для нас комедійному амплуа. У цей період популярність йому приніс легендарний образ вічно чимось невдоволеної касирки, починала кожну свою фразу знаменитим словом «Госпідя», яке вимовлялося з абсолютно неповторним виразом. Ян Арлазоров працював у програмі «Аншлаг» разом з такими гумористами, як Геннадій Вєтров, Юрій Гальцев, Олена Воробей, Сергій Дроботенко.

Згодом у репертуарі Яна Арлазорова з’явилися і інші монологи, серед яких одним з найвідоміших став монолог «Ей, мужик», який багато в чому і сформував неповторний естрадний спосіб нашого сьогоднішнього героя. У своїх виступах артист незмінно звертався до залу, працюючи з глядачами в форматі легкої імпровізації.

Подібний формат виступів дуже скоро зробив гумориста одним з найпопулярніших коміків свого покоління, а також приніс йому звання Заслуженого артиста Росії.

Смерть артиста Яна Арлазорова, причина смерті

Ян Арлазоров багато виступав і гастролював аж до середини 2000-х років. 2007-го він ненадовго зник зі сцени. Деякий час тому в пресі стали з’являтися повідомлення про те, що артист серйозно хворий. У цей період у знаменитого гумориста була виявлена пухлина шлунка, яка, власне, і згодом стала головною причиною його смерті.

Причиною смерті Яна Арлазорова став рак

У березні 2009-го року артист помер від раку. Церемонія прощання зі знаменитим артистом пройшла в Москві в Державному театрі естради. Співчуття рідним і близьким артиста направив навіть президент Росії Дмитро Медведєв. У Яна Арлазорова залишилася дочка Олена, яка народилася у шлюбі з актрисою Елой Санько. На момент смерті артиста подружжя вже були в розлученні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: