Ім’я: В’ячеслав Володін

Дата народження: 4 лютого 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: п. Олексіївка, Саратовської обл.

Діяльність: політик

Вага: 89 кг

Зріст: 178 см

Біографія В’ячеслава Володіна

В’ячеслав Вікторович Володін – спікер Держдуми VII скликання, відомий патріот-державник, одне з найбільш видних осіб «Єдиної Росії». В минулому – перший заступник голови адміністрації Кремля, відповідальний за ідеологію і внутрішню політику, депутат Держдуми, глава апарату уряду, віце-прем’єр і віце-губернатор Саратовської області.

Володін В'ячеслав Вікторович

Помітний резонанс в суспільстві мало затвердження політика, висловлене ним у 2014 році в Сочі, під час виступу в дискусійному клубі «Валдай», а саме: «Без Путіна немає Росії». Хоча деякі критики визнали його заява не стільки усвідомленим переконанням, скільки прагненням перебувати у своєрідному тренді.

Не залишився без уваги громадськості також його рада вивчити і зробити настільною книгою збірник «Слова, які змінюють світ. Ключові цитати Володимира Путіна», який був розісланий адміністрацією Кремля в кінці 2015 року в якості новорічного подарунка головам виконкомів, губернаторів, депутатів та інших чиновників (всього приблизно 1 тисяча примірників).

Дитинство і родина В’ячеслава Володіна

Майбутній відомий державний діяч з’явився на світ 4 лютого 1964 року в селищі Олексіївка, що біля підніжжя Хвалынских гір, Саратовська область. Там він під наглядом бабусі і дідуся прожив разом зі старшою сестрою до 1968 року. Його мама, Лідія Петрівна, працювала вихователем дитячого садка в одному із сусідніх сіл, куди і забрала потім підрослих дітей.

Молодий В'ячеслав Володін

Вона все життя присвятила педагогічній професії, працювала в початкових класах школи. Пізніше в сім’ї народився ще один син. Щодо батька сімейства інформація у вільному доступі відсутня. Відомо, що брат Володіна (нині покійний) обрав шлях військового, а сестра стала співробітницею консалтингової фірми.

У молодших класах В’ячеслав вчився слабо, був круглим трієчником. Однак ледарем він не був, наприклад, в 14-річному віці все літо пропрацював у радгоспі помічником комбайнера. Подорослішавши, він виправив ситуацію з успішністю, що дозволило йому успішно здати вступні іспити в Саратовський інститут механізації сільського господарства.

В'ячеслав Володін активно втягнувся в комсомольське рух

Вже на першому курсі В’ячеслав Володін показав себе як комсомольського активіста: займався організацією проживання та побуту студентів в якості члена профкому, був учасником стройотрядовского руху, будучи комісаром загону, в 20 років очолив профком інституту, в 21 рік став членом КПРС.

У 1986 році він закінчив СИМСХ і залишився в аспірантурі. В цей час він одночасно викладав, писав наукову роботу, яку згодом захистив і отримав кандидатську ступінь.

Політична кар’єра В’ячеслава Володіна

Шлях Володіна як політика сягає корінням до 1990 рік – саме тоді він став депутатом міськради. У 1992 році він керував справами міськадміністрації, в 1993 був заступником ректора Поволзької кадрового центру (який отримав в 1995 році статус академії держслужби), працював там професором, завідував кафедрою. У 1994 році мав місце черговий кар’єрний стрибок – його висунули в обласну Думу від «Союзу офіцерів запасу» (хоча військовослужбовцям він і не був).

В'ячеслав Володін вибрав держслужбу

За даними деяких джерел, його просування в міському масштабі сприяв очолював регіональний політрада єдиноросів членкор академії РАН Петро Глыбочко. Вони подружилися ще в часи студентства, їх дружини – сестри.

У 1995 році молодий політик закінчив Російську академію державної служби, у 1996 році захистив докторську і почав стрімко набирати популярність і значимість завдяки вражаючої працездатності й особистим якостям. За вміння досягати мети з допомогою непередбачуваних дій і складних «багатоходівок» за ним закріпилося прізвисько «Візантієць» (пізніше, з подачі Бориса Гризлова, його також називали «Саратовським златоустом» за незаперечний ораторський талант).

З-за втрати взаєморозуміння з губернатором Аяцковым, який почав сприймати Володіна як небезпечного конкурента, йому довелося піти з влади. Він перебрався в столицю і зайнявся бізнесом, одночасно беручи участь в організації політпроекту «Вітчизна» під патронатом Юрія Лужкова. В 1999 році ця політсила об’єдналася з рухом «Вся Росія», Володін ж став парламентарієм, у 2001 році – головою цього виборчого блоку.

В'ячеслав Володін і Володимир Путін

По закінченні двох років, після об’єднання «ОВР» і «Єдності» в «Єдину Росію», він, шляхом складних політичних інтриг, як стверджували в той час ЗМІ, став віце-спікером і першим заступником керівника фракції «ЕР». У 2005 році його обрали генсеком, в 2007 – переобрали в Держдуму. У 2009 році він зайняв посаду керівника кафедри держбудівництва в МДУ.

У 2010 році видного єдинороса призначили керівником апарату російського уряду – віце-прем’єра. Він був ініціатором створення нового політичного проекту – «Загальноросійського народного фронту» – замість «Єдиної Росії», набридлою виборцям.

В’ячеслав Володін про правління Володимира Путіна В 2011 році чиновник, названий з ЗМІ самим знаменитим саратовцем в новітній історії, перейшов на пряму службу до Володимира Путіна – став першим заступник керівника кремлівської адміністрації. У 2012 році він брав активну участь у передвиборній президентській кампанії Володимира Володимировича.

У 2014 році політик був включений в перелік росіян, щодо яких ЄС, США і ще ряд країн ввели санкції у відповідь на політику Москви в Україні. У тому ж році він увійшов (в якості голови) в наглядову раду Вищої школи економіки.

Інтерв’ю голови Держдуми РФ В’ячеслава Володіна Згідно декларації про доходи за 2015 рік він заробив близько 87 мільйонів рублів (майже на порядок більше глави держави) і обійшов за цим показником всіх кремлівських співробітників (для довідки, на другому місці опинився Дмитро Пєсков, задекларував на 50 мільйонів менше). Майже половину отриманих коштів (40 мільйонів) чиновник направив на благодійність. У 2006 році щотижневе видання «Фінанс» оцінив статки першого заступника голови АП в $95 млн.

Особисте життя В’ячеслава Володіна

В’ячеслав Володін одружений на Вікторії (в дівоцтві Дмитрієвої), дочки I секретаря комітету компартії Ершовского району Саратовської області, з якою він познайомився під час навчання в інституті. Дружина старша за нього на 2 роки, домогосподарка. Пара виховала доньку Світлану, яка з’явилася на світ у 1990 році. Вона – випускниця Вищої Школи Економіки. Також відомо, що в родині підростає ще два сина; старшого з них звуть Володимир.

В'ячеслав Володін одружений, виховує доньку

Куратор внутрішньої політики невибагливий в їжі, він – прихильник простий російської кухні. Одягається В’ячеслав Володін теж просто, воліючи «дружній імідж без претензій». Відпочиває чиновник найчастіше в елітному підмосковному дачному селищі «Сосни», де в його розпорядженні – маєток у 2,5 тис. м2 з великим будинком, штучною водоймою і вертолітним майданчиком. На думку опозиціонера Олексія Навального, єдинороси навмисно заснували там якесь дачне партнерство, щоб не декларувати свою нерухомість. Не забуває Володін і рідну землю, де до його послуг – чудові пансіонати на Волзі і особиста яхта «Принцеса». У його володінні значилася також вілли на Лазурному березі.

В 2013 році у прямому ефірі «Ехо Москви» про ньому була оприлюднена інформація делікатного властивості. Правозахисник і активіст вітчизняного ЛГБТ-руху Микола Алексєєв, розповідаючи про те, що в РФ гомосексуалісти існують у різних сферах діяльності (в політиці, шоу-бізнесі, серед простих громадян та еліти), зазначив нібито нетрадиційну сексуальну орієнтацію і В’ячеслава Володіна.

В’ячеслав Володін сьогодні

У 2016 році В’ячеслав Володін практично одноголосно був призначений спікером Держдуми VII скликання, отримавши 404 голоси з 450 можливих. Незабаром після призначення він був назвав третім у списку найвпливовіших політиків РФ, поступившись лише Володимиру Путіну і Дмитру Медведєву.

У 2016 В'ячеслав Володін став спікером Держдуми 7-го скликання

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: