Ім’я: В’ячеслав Наговіцин

Дата народження: 2 березня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Глазов, Удмуртська АРСР

Діяльність: політик

Біографія В’ячеслава Наговіцина

В’ячеслав Володимирович Наговіцин – чинний глава Республіки Бурятія, займає дану посаду з липня 2007 року.

Глава Республіки Бурятія В'ячеслав Наговіцин

Дитинство і родина В’ячеслава Наговіцина

За національністю глава Бурятії – удмурт. Батьки В’ячеслава познайомилися під час Великої Вітчизняної війни. На той момент його батькові ледве виповнилося 17, мамі – 16. Обидва вони працювали на заводі з виробництва снарядів. Мама була токарем, вытачивала гільзи, батько – столяром, виготовляв ящики для снарядів у столярному цеху.

По досягненні повноліття молоді розписалися, поступово стали на ноги, і 2 березня 1956 року у них народився син Славко. Це була пересічна радянська сім’я, з проблемами, характерними для того періоду, але завжди дружна і життєрадісна.

В'ячеслав Наговіцин з дружиною

Славік, як і всі діти, відвідував дитячий сад, а влітку гостював у бабусь. Дід по батьківській лінії – Костянтин Дмитрович Наговіцин був орденоносным ветераном Великої Вітчизняної війни. Ще у 1941 році він отримав поранення в голову, але після госпіталю знову став у стрій і дійшов до Берліна. У 1946 році він помер від запалення легенів. Другий дід по материнській лінії працював у тилу, на лісопилці; з-за нещасного випадку він залишився без пальців, тому не потрапив на фронт, однак теж не дожив до народження онука.

Коли хлопчикові було 5 років, батькові дали нове призначення і сім’я переїхала в Узбекистан, місто-сад Навої.

В'ячеслав Наговіцин і його дружина на весіллі дочки

У шкільні роки В’ячеслав Наговіцин займався спортивною гімнастикою, їздив на змагання і встигав добре вчитися. Підтримувати високий рівень оцінок було непросто, адже доводилося регулярно виїжджати на збори, змагатися і отримувати знання в школі. У старших класах юнак опанував боротьбу дзюдо і самбо. Ще тоді майбутній глава Республіки Бурятія почав вирощувати в собі старанність і працьовитість.

Студентство В’ячеслава Наговіцина

Восени 1973 року В’ячеслав Наговіцин став студентом машинобудівного факультету Томського політехнічного інституту. Юний В’ячеслав освоював спеціальність інженера-механіка. За п’ять студентських років майбутній глава регіону багато вивчив і дізнався. Особливе враження про те часу залишилося до цих пір, і стосується воно зовсім не навчання, а погоди.

В'ячеслав Наговіцин і Олексій Міллер («Газпром»)

Звикнувши до теплого середньоазіатського клімату Узбекистану, В’ячеслав ледь не замерз – в буквальному сенсі. Перша зима в Томську почалася в листопаді і зустріла юного студента справжнім сибірським морозом – 560. Батьки навіть не підозрювали, що бувають такі холоду і забезпечили сина самої теплим одягом –прогумованим пальто, яке від сильного морозу за лічені секунди перетворилося в розірване полотно. В’ячеслав встиг добігти в ньому з гуртожитку до інституту. Тоді на допомогу прийшли однокурсники, позичивши теплий верхній одяг. Потім батьки надіслали замерзаючої студенту справжній овечий кожух, теплий і важкий.

В’ячеслав Наговіцин в студії РБК Це час В’ячеслав Наговіцин запам’ятав, як період перевірки людських стосунків, взаємодопомоги і любові. Саме будучи студентом він зустрів свою половинку – Ніну. З тих пір вони не розлучаються. А з друзями по ВУЗу він з тих пір зустрічався щорічно, з однокурсниками –кожні п’ять років, згадуючи моменти міцною студентської дружби, спортивний життя і викладачів, які дали їм путівку в життя.

Кар’єрне зростання В’ячеслава Наговіцина

Трудові будні 22-річного В’ячеслава почалися на посаді інженера Томського приладового заводу. За 8 років роботи він доріс до посади начальника цеху. Здатного до керівництва молодого інженера зауважив керівник Томського заводу вимірювальної апаратури, куди В’ячеслав Володимирович був запрошений на посаду головного інженера. Пізніше Наговіцин став генеральним директором цього заводу.

В'ячеслав Наговіцин за роботою

Безперервне прагнення до отримання знань, науки, самоосвіти допомогли В’ячеславу Наговицыну реалізуватися з 1998 по 1999 рр. на посаді заступника губернатора Томської області по промисловості та підтримки підприємництва. Потім пішло підвищення до голови Уряду Томської області та першого заступника керівника Томської губернії.

За три роки служби В’ячеслав Володимирович безперервно займався питаннями реформування ЖКГ, транспортної сфери і промисловості, сприяв розвитку бізнесу невеликих форм і співпрацював з представниками бізнес-еліти сибірського регіону і країни. Вміло сприяв усуненню внутрішнього боргу бюджету Томської області.

Інтерв’ю В’ячеслава Наговіцина («Ексклюзивно про головне») У 2002 році В’ячеслав Наговіцин керував координаційною радою по лісгоспу і леспрому «Сибірське угоду», а також став на чолі координаційної ради з розвитку кадрового потенціалу Томської області. Очолював регіональну тристоронню комісію з регулювання соціально-трудових відносин.

Працелюбність і активність В’ячеслава Володимировича не залишилися непоміченими. У 2007 році Володимир Путін запропонував Народного Хуралу Республіки Бурятія розглянути кандидатуру Наговіцина на посаду президента Республіки Бурятія. Через тиждень кандидатуру затвердили.

В'ячеслав Наговіцин налагоджує зв'язки зі Сходом

28 червня 2007 року В’ячеслав Наговіцин був звільнений з посади першого заступника губернатора Томської регіону. 10 липня відбулося вступ В’ячеслава Володимировича на посаду президента Республіки Бурятія. Через п’ять років президент Росії Володимир Путін видав указ про затвердження В’ячеслава Наговіцина на пост Глави Республіки Бурятія, який він займає досі.

Особисте життя В’ячеслава Наговіцина

Уклавши шлюб більше 30 років тому, В’ячеслав Володимирович залишається вірним сім’янином донині. Разом з дружиною Ніною Володимирівною він виховує двох синів, доньку і трьох онуків. Його дружина є акціонером Томського заводу вимірювальної апаратури. Їх сини –Костянтин і Володимир Наговицыны –пішли по стопах батька, складаються в керівному апараті енергетичних компаній Нижнього Новгорода і Новосибірська.

В'ячеслав Наговіцин в колі сім'ї

Вільний від роботи час В’ячеслав Наговіцин воліє проводити на озері Байкал з родиною: дружиною, дітьми та онуками. Там він відпочиває душею і з насолодою рибалить як влітку, так і взимку.

На спортивну підготовку залишається зовсім небагато часу, але і ці години В’ячеслав Володимирович воліє проводити в домашньому спортзалі та басейні. Взимку віддає перевагу лижні прогулянки по засніженому лісі, а в інший час року – «скандинавську ходьбу». Разом з дружиною В’ячеслав Наговіцин долає 5 кілометрів з лижними палицями в руках і правильному диханні. І все це заради підтримання здоров’я і форми.

В'ячеслав Наговіцин – активний інтернет-користувач

Залишається час у керівника Бурятії і на спілкування в соціальних мережах. Напередодні 2016 року В’ячеслав Наговіцин зареєструвався Вконтакте і з тих пір веде свою сторінку, де розповідає про які проводяться в регіоні заходах, піднімає важливі питання, ділиться емоціями і в цілому є активним учасником віртуального спілкування.

Політична діяльність В’ячеслава Наговіцина сьогодні

На посту глави регіону В’ячеслав Володимирович виділяє ряд проблемних напрямків і приділяє їм найбільшу увагу. По-перше, це рання підготовка кадрового резерву: В’ячеслав визнає необхідність комплексно підходити до виховання і розвитку дітей, виявляти в них здібності та розвивати конкретні дані. Потім вже орієнтованих на професію школярів необхідно направляти на навчання у ресурсні центри, займатися дуальної підготовкою.

В'ячеслав Наговіцин: «Роботи багато, але ми впораємося»

Глава регіону ініціював вивчення національного бурятської мови ще з дитячого садка, адже саме в цьому віці діти легко сприймають та засвоюють інформацію. А незабаром в Бурятії повинні з’явитися школи з поглибленим вивченням бурятської мови.

В'ячеслав Наговіцин на День Перемоги в 2016 році

Також у республіці ведеться активна робота щодо розвитку туристичного напрямку регіону, будівництво турбаз і масштабні урочистості з нагоди проведення національних свят.

В'ячеслав Наговіцин за автентичність бурятського етносу

Важлива частина перспективного розвитку регіону — екологічна безпека озера Байкал, що також опрацьовуються на вищому рівні. Жодне важливе питання не залишається без особистої уваги глави регіону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: