Ім’я: В’ячеслав Добринін

Дата народження: 25 січня 1946 р. (70 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Москва

Діяльність: співак, композитор

Вага: 92 кг

Зріст: 178 см

Біографія В’ячеслава Добриніна

В’ячеслав Добринін – це талановитий радянський виконавець, який зумів домогтися популярності не тільки як співак, але і як композитор. Сьогодні його пісні знають і люблять в усіх куточках СНД; написані ним композиції виконують кращі представники російської сцени. Але чи можна сказати, що цей талановитий артист вже добився всього у своєму житті? Звичайно, немає. Сьогодні він також бадьорий і сповнений сил, як і колись раніше. А значить, нові яскраві композиції напевно не змусять себе довго чекати.

Ранні роки, дитинство і родина В’ячеслава Добриніна

Майбутній відомий співак з’явився на світ у звичайній московській сім’ї, яка мало чим відрізнялася від решти. Його батьки познайомилися під час війни на фронті. Розписалися у військово-польовому Загсі і з тих пір практично не бачилися. Після підписання капітуляції фашистської Німеччиною батько В’ячеслава — Галуст Оганесович Петросян – відправився воювати до Японії, а потім повернувся до себе на батьківщину у Вірменію. Мама співака – Ганна Іванівна – залишилася в Москві і досить пізно дізналася, що вагітна.

Перша популярність прийшла до В'ячеслава Добриніна в 70-е

Таким чином, свого батька В’ячеслав практично не знав. З ранніх років його мама сама виховувала сина. Саме вона колись і підштовхнула його до музичної творчості. Разом вони розучували слова пісень перед шкільними концертами; разом вибирали музичний інструмент, коли в сім років В’ячеслав Добринін поступив в музичну школу. Перепробувавши безліч різних музичних інструментів, наш сьогоднішній герой, врешті-решт, зупинився на баяні. Саме з його допомогою майбутній композитор складав свої перші мелодії.

Паралельно із заняттями в музичній школі В’ячеслав відвідував загальноосвітньої школи №5, яка в ті часи вважалася елітною. Тут він був капітаном баскетбольної команди, а також запам’ятався своєю пристрастю до музики групи Бітлз. Після закінчення одинадцяти класів Добринін вступив в МДУ, де став вивчати історію мистецтв. З даної спеціальності наш сьогоднішній герой навіть закінчив аспірантуру.

Намагаючись встигнути відразу все, В’ячеслав Добринін чергував заняття в МДУ з семінарами в музичному училищі ім. Жовтневої Революції. Тут він закінчив відразу два різних відділення – народне (по класу баяна) і диригентсько-хоровий.

Шлях В’ячеслава Добриніна до перших пісень, великий успіх

Отримавши диплом за спеціальністю «Історія мистецтв» наш сьогоднішній герой, проте, зовсім недовго працював за фахом. У 1970-му році він влаштувався гітаристом в ансамбль Олега Лундстрема. Паралельно з цим Добринін також керував популярним в той період вокально-інструментальним колективом «Лада», який через деякий час вийшов зі складу оркестру Лундстрема і почав виступати в якості самостійного колективу.

У цей же період Добринін познайомився з Аллою Пугачовою та ВІА «Веселі хлопці». Знайомство переросло у співпрацю, і вже дуже скоро в репертуарі Алли Борисівни і популярного радянського ансамблю з’явилися пісні В’ячеслава Добриніна.

У 1971-му році наш сьогоднішній герой за нез’ясованих обставин покинув колектив «Лада» і почав виступати разом з іншим ансамблем – «Бременські музиканти». Після цього було також нетривалий співпраця з ВІА «Самоцвіти». Для даного колективу В’ячеслав Добринін написав також кілька композицій. Особливо популярною стала пісня «У нас, молодих…», яка стала справжніх хітом того року.

В цей період про В’ячеслава Добрынине заговорили як про сформований композитора. Популярні артисти і музичні колективи стали звертатися до нього за допомогою. Так, вже дуже скоро пісні композитора з’явилися в репертуарі групи «Блакитні гітари», ансамблю «Акварель», а також таких виконавців як Лев Лещенко, Алла Пугачова, Софія Ротару, Йосип Кобзон, Роксана Бабаян і багатьох інших.

У 1986-му році В’ячеслав Добринін вперше з’явився на сцені в якості сольного виконавця. Вельми примітно, що естрадний дебют відбувся зовсім випадково. Вся справа в тому, що Михайло Боярський, який повинен був записати для телепрограми «Ширше коло» пісню «Рятувальник» приїхати не зміг. А тому було вирішено, що композицію виконає сам автор.

В’ячеслав Добринін — Не висип мені сіль на рану В’ячеслав вийшов на сцену і заспівав. Вийшло дуже вдало, і вже зовсім скоро на композитора обрушився цілий шквал теплих листів з проханням продовжувати естрадне творчість. Слава Добриніна-співака стала ще більш міцної після того, як на одній з радянських телепередач прозвучала композиція «Бабусі», що стала справжнім хітом в СРСР.

Після цього В’ячеслав остаточно утвердився в статусі популярного радянського виконавця. Він почав гастролювати по країні і скрізь його виступи збирали аншлаги. Особливо тепло артиста брали в Дніпропетровську. У цьому українському місті на його концерти двадцять днів поспіль приходив цілий стадіон людей.

Наприкінці 80-х його популярність ще більше зміцнилася після випуску пісень «Синій туман» і «Не сип мені сіль на рану», які досі є його найпопулярнішими композиціями. У 1990-му році фірма «Мелодія» вручила виконавцю «Золотий диск» за два альбоми «Синій туман» і «Чаклунське озеро», які були продані тиражем в сім мільйонів копій.

В’ячеслав Добринін — Ах, яка жінка (1991)

В’ячеслав Добринін зараз

За свою блискучу кар’єру В’ячеслав Добринін багато разів ставав лауреатом різних фестивалів і конкурсів. У його послужному списку значиться більше тисячі написаних пісень. Подібний внесок у російське естрадне мистецтво приніс В’ячеслава Добриніна звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР, Народного артиста Росії, а також безліч інших нагород і звань.

В даний час артист все також часто виступає і плідно працює над написанням нових пам’ятних пісень.

Особисте життя В’ячеслава Добриніна

В житті нашого сьогоднішнього героя було два шлюби. Першою його дружиною стала жінка на ім’я Ірина. У шлюбі з нею артист прожив два роки, протягом яких на світ з’явилася донька Катерина (нині проживає в США).

Вся сім'я В'ячеслава Добриніна в зборі

Другу дружину співака також звуть Ірина. З нею артист щасливий у шлюбі вже більше двадцяти п’яти років. Подружня пара живе в Москві. Ірина працює архітектором, а В’ячеслав все також працює над створенням нових пісень.

У 2000-му і 2007-му роках дочка співака від першого шлюбу народила В’ячеслава Добриніна внучку і онука.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: