Ім’я: В’ячеслав Битаров

Дата народження: 21 лютого 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: сел. Верхній Садон, Північно-Осетинська АРСР

Діяльність: політик

Вага: 73 кг

Зріст: 175 см

Біографія В’ячеслава Бітарова

В’ячеслав Зелимханович Битаров – тимчасово виконуючий обов’язки глави Республіки Північна Осетія – Аланія, раніше – голова уряду регіону (з 24.09.15).

В'ячеслав Зелимханович Битаров

Дитинство В’ячеслава Бітарова

21 лютого 1961 року в невеликому осетинському селищі Верхній Садон народився майбутній глава Північної Осетії. Робітничо-селянська сім’я виховала у хлопчика любов до праці, відповідальність за близьких, прагнення до самовдосконалення. Закінчивши місцеву школу, В’ячеслав обрав професію до душі і за п’ять років на «відмінно» освоїв специфіку інженерного сільськогосподарського виробництва.

Відразу після закінчення школи в 1978 році В’ячеслав влаштувався простим слюсарем при Садонском свинцево-цинковому комбінаті. Влітку 1984 року В’ячеслав Битаров отримав диплом спеціаліста Горського сільськогосподарського інституту, який сьогодні відомий як аграрний університет. Потім була служба в армії: два роки, за які він перетворився із молодого чоловіка.

Інтерв’ю В’ячеслава Бітарова

Початок кар’єри В’ячеслава Бітарова

Демобілізувавшись у 1986 році, В’ячеслав почав працювати в радгоспі «Квіти Осетії»; спочатку працював інженером-механіком, потім був підвищений до заступника директора. Через 15 років, набравшись досвіду і практичних знань, він очолив селянсько-фермерське господарство «ФАТ», паралельно розвиваючи власний бізнес.

Кар'єра В'ячеслава Бітарова почалася з радгоспу в Осетії

Підприємницьку діяльність В’ячеслав Зелимханович почав з пересічний пивний намети при заводі. У 1996 році В’ячеслав Битаров очолив і особисто стежив за розвитком ТОВ ГК «Пивоварний дім «Баварія». Сьогодні це великий продовольчий холдинг, що включає в себе виробництво п’яти видів продуктів харчування і напоїв.

Політична кар’єра В’ячеслава Бітарова

Політична кар’єра В’ячеслава Бітарова почалася в 2003 році, коли його обрали депутатом Зборів представників Владикавказа. Через чотири роки він став депутатом вже республіканського парламенту. З 2010 року В’ячеслав Зелимханович також обіймав посаду голови комітету парламенту Північної Осетії з природних ресурсів і екології.

Восени 2015 року В'ячеслав Битаров став головою уряду республіки

У 2012 році Битаров вступив в «Єдину Росію» і став заступником голови парламенту Республіки Північна Осетія-Аланія; у вересні 2015 очолив Уряд регіону. У лютому 2016 року, після раптової кончини глави республіки (Тамерлана Агузарова) він автоматично став його Т.в.о..

Зустріч В'ячеслава Бітарова і Володимира Путіна

Нагороди та громадська діяльність В’ячеслава Бітарова В’ячеслав Битаров очолює республіканське відділення Всеросійського товариства охорони природи. Також він є гордим володарем медалі «На Славу Осетії» і носить почесне звання «Заслуженого працівника сільського господарства регіону». Так само, як і президент Володимир Путін, але на регіональному рівні В’ячеслав Зелимханович керує місцевою Федерацією з дзюдо.

Особисте життя В’ячеслава Бітарова

Особисте життя В’ячеслава Бітарова прихована від громадськості. Відомо, що він давно і вдало одружений; подружжя виховують трьох дітей.

У 2015 році фінансовий стан В’ячеслава Бітарова становила 8 мільйонів рублів. На його дружину зареєстровані земельну ділянку площею 1148 кв. м, житловий будинок в 277,8 кв. м. і транспортний засіб – трактор К701 1990 року випуску.

Про себе В’ячеслав Битаров говорить стримано і рідко, але чітко. До критики він ставиться спокійно, намагається знайти плюси у знайдених в ньому мінуси і переробити їх у результат – виправити недоліки. Більше того, ті, хто вказує В’ячеславу Зелимхановичу на помилки, мають всі шанси стати його другом чи партнером. При цьому не варто забувати, що, за словами Бітарова, права на помилку немає у ледарів.

В’ячеслав Битаров зараз

На місці Т.в.о. Голови Республіки Північна Осетія – Аланія В’ячеслав Битаров зіткнувся з життям і економікою регіону як вона є. А саме – спустошений бюджет, відсутність вигідних інвестицій і низькою ефективністю антикорупційної політики. Ставши главою депресивного регіону, В’ячеслав Битаров був змушений констатувати, що у нього немає чіткого бачення і тим більше вирішення даних проблем.

В’ячеслав Битаров: «Вся біда трапилася з-за влади» На початку 2016 року багато північноосетинські політичні діячі заявляли, що поки не готові виступати на боці нового голови, стверджуючи, що йому ще належить навчитися вести діалог з населенням та підлеглими.

З моменту вступу на посаду Т.в.о. В’ячеслав Битаров впритул зайнявся антикризовими заходами. Він запропонував запровадити сувору економію бюджету, мінімізувати витрати, ініціював повну інвентаризацію майна, особливо гостро поставивши питання із земельними ресурсами та їх перерахуванням для подальшого запрошення інвесторів і розробки наявних площ. Дані заходи повинні забезпечити бюджету додаткові вливання ззовні, а також підвищити якість життя кожного жителя регіону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: