Ім’я: Володимир Жириновський

Дата народження: 25 квітня 1946 р. (70 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Алма-Ата

Діяльність: політичний діяч

Вага: 80 кг

Зріст: 182 см

Біографія Володимира Жириновського

Володимир Вольфович Жириновський — цікава та яскрава фігура на політичному «небосхилі» країни. Він є засновником і головою Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР). За свою політичну кар’єру він 5 разів брав участь у виборах Президента Росії (1991, 1996, 2000, 2008, 2012) правда, поки безуспішно.

Сім’я Володимира Жириновського

Дід Володимира Вольфовича Ісаак Эйдельштейн був відомою людиною в польському місті Костополі (зараз це Україна). У нього була деревообробна фабрика, на території якої діяла залізниця. У 1939 році земля під фабрикою стала територією Західної України, підприємство націоналізували. Вторгнення в Костопіль німці вивезли з фабрики обладнання.

Володимир Жириновський в дитинстві

На початку Великої Вітчизняної війни Ісаака Эйдельштейна і більшу частину його сім’ї розстріляли. Два його сина Вольф і Аарон були депортовані до Казахстану. Тут Вольф одружився і потім був депортований в Польщу. Після репатріювався в Ізраїль.

За словами політика, батька він зовсім не пам’ятає і знає про нього тільки зі слів матері. Його мама, Олександра Павлівна (уроджена Макарова) вийшла заміж вдруге за Володимира Андрійовича Жириновського, від якого Володимира Вольфовича і дісталася його знамените прізвище.

Хоча за однією з версій, до 1964 року Жириновський жив під прізвищем батька Эйдельштейн, але у 18 років взяв прізвище мами і став Жириновським. Втім, під іншими даними, Володимир завжди носив «сегодняшную» прізвище. Його однолітки стверджують, що у дворі майбутнього політика завжди звали «Жирик».

Володимир Жириновський в молодості

У Володимира Жириновського два брати і три сестри, які народилися у другому шлюбі його мами.

Освіта Володимира Жириновського

Володимир Жириновський закінчив середню школу імені Дзержинського в Алма-Аті. Далі до 1970 року навчався в Інституті східних мов при МДУ. Його спеціальність «Турецька мова і література». Паралельно навчався на факультеті міжнародних відносин в Університеті марксизму-ленінізму. А п’ять років до 1977 року навчався на юридичному факультеті МДУ, вечірнє відділення.

Знак зодіаку Володимира Жириновського - телець

У 1998 році в МДУ захистив докторську дисертацію «Минуле, сьогодення і майбутнє російської нації». Володимир Жириновський також володіє французькою, англійською, турецькою та німецькою мовами.

Кар’єра Володимира Жириновського

У перерві між навчанням Володимир Вольфович служив офіцером за призовом у политуправлении штабу Закавказького військового округу, який розташований у Тбілісі. Після армії пішов працювати в Радянський комітет захисту миру, числився у відділі проблем Західної Європи.

Кілька місяців 1975 року він був співробітником деканату Вищої школи профспілкового руху. А після відразу став працювати в Ін’юрколегії. Там працював аж до 1983 року, а далі до 1990 року став на чолі юридичного відділу видавництва «Світ». Тут же він зайняв себе партійною роботою в ЛДПР. Вперше балотувався на пост глави Росії 12 червня 1991 року.

Володимир Жириновський на відео У 1993 році став депутатом Державної думи Росії 1-го скликання, обраний від тушинського виборчого округу. Одночасно Жириновський був керівником фракції ЛДПР. У 1995 році його знову обрали депутатом Держдуми.

На початку 1996 року Володимира Вольфовича висунули кандидатом в президенти Росії від партії. Його результат 5,78% голосів виборців.

В 1999 році Володимир Жириновський претендував на посаду губернатора Бєлгородської області. На виборах політик посів третє місце. А роком пізніше його обрали на посаду заступника голови Держдуми 3-го скликання. Тоді він відмовився від керівництва парламентською фракцією ліберально-демократичної партії. На його місце став син Ігор Лебедєв.

У 2000 році Володимир Вольфович знову балотувався в президенти, за нього проголосувало більше 2 мільйонів виборців. Але не пішов на президентські вибори в 2004 році, ЛДПР висунула в кандидати колишнього охоронця Жириновського Олега Малишкіна, він зайняв передостаннє місце. Через чотири роки політик знову балотувався на посаду глави держави. А в 2011 році Володимир Вольфович повернувся до керівництва фракцією ЛДПР в Держдумі. Оскільки його сина обрали заступника голови Держдуми шостого скликання та він відмовився керувати парламентською фракцією.

Політичні погляди Володимира Жириновського

Володимир Жириновський часто дотримувався необхідності ввести незвичайні закони. Серед них повне припинення фінансування іноземних держав, зняття мораторію на смертну кару, кримінальне переслідування тих політиків, які не виконали свої обіцянки. Крім цього, він підтримував входження Білорусі та України до складу РФ, був противником залучення гастарбайтерів.

Володимир Жириновський у програмі Познера Політичне життя Володимира Вольфовича супроводжується яскравими і викликають скандальними висловлюваннями. З його ім’ям пов’язано багато публічних скандалів, які тільки додали політику популярності. Чого тільки вартий факт з програми «Один на один» 1995 року, де Жириновський облив Бориса Нємцова апельсиновим соком. А в 2003 році він записав відеозвернення до глави США Джорджу Бушу, в кадрі він засуджує війну в Іраку, при цьому текст супроводжується нецензурною лайкою.

Цікаві факти про Володимира Жириновському

У виданні «Лимониана або Невідомий Лимонів» йдеться про те, що в 1993 році Володимир Вольфович запропонував Едуарду Лімонову очолити ФБР при своєму тіньовому кабінеті. Пропозицію було прийнято.

В 1994 році розпочався випуск горілки «Жириновський» на Черноголовском заводі алкогольної продукції. За 7 років випущено 30 мільйонів пляшок.

Валерій Комісарів зняв художній фільм «Корабель двійників» у 1997 році, головну роль зіграв Жириновський.

У 2006 році до 60-річного ювілею політика випускалося морозиво «Жирик». У Пензенській області випускається морозиво «Жириновський в шоколаді».

Партія ЛДПР Володимира Жириновського

Працював і записував пісні разом з репером Серьогою в рамках проекту «Дві зірки». У 2003 році спільно зі співаком Оскаром записав пісню «Підемо гуляти». До 20-річчя ЛДПР був випущений диск з піснями у виконанні Жириновського і про нього. Володимир Вольфович виконував як відомі хіти, так і авторські пісні.

Політик оголошений персоною нон-грата в республіці Комі і Киргизії за свої різкі висловлювання і критику цих народів.

У 2012 році був номінантом на Першу національну іронічну премію «Важливий птах року»

29 грудня 2000 року Указом Президента РФ. В. о. Путіна за заслуги в зміцненні російської державності та активну законотворчу діяльність Володимиру Жириновському присвоєно почесне звання «Заслужений юрист Російської Федерації».

Опублікував понад 500 книг, у тому числі 100 томів своїх творів під назвою «Політична класика».

Нагороджений почесною зброєю – іменним кортиком від Міністерства внутрішніх справ РФ.

Судові справи Володимира Жириновського

Влітку 1998 року Мосміськсуд ухвалив стягнути з політика 15 тисяч рублів на користь журналістки НТВ Олени Масюк. Він так само зобов’язаний був принести публічні вибачення за безпідставні звинувачення в отриманні грошей від чеченців.

Інтерв’ю Володимира Жириновського Ксенії Собчак На початку січня 2012 року підприємець Олексій Реутов подав позов про захист честі і гідності в Свердловський суд Пермі. Бізнесмен зробив це після того, як Жириновський заявив, що на Уралі живуть самі «дебільні» жителі Росії.

Тоді Володимир Вольфович сказав «Єльцин не тому тупий, що будівельник. Урал…Там взагалі тупе населення. Від Пермі до Єкатеринбурга – дебільне населення. Все може бути здорові, але з інтелектом – тупі до упору. Я 40 років їжджу по країні. І більш тупого населення, ніж на Уралі, не бачив. А там і народився Єльцин».

У квітні 2012 року в позові суд відмовив, а саме відео з висловлюванням виявилося монтажем.

Особисте життя Володимира Жириновського

Володимир Вольфович одружений на Галині Олександрівні Лебедєвої. Вона кандидат біологічних наук. У 1993 році подружжя повінчалися за православним обрядом, в той рік вони відзначали срібне весілля.

Володимир Жириновський і його дружина Галина Лебедєва

У 1972 році у Жириновських народився син Ігор. Він закінчив Юридичну академію. У 2000 році став головою фракції ЛДПР у Державній думі третього скликання. До цього працював у Міністерстві праці та соціального розвитку Росії на посаді радника міністра.

Володимир Жириновський і його син Ігор Лебедєв

У Ігоря двоє дітей – близнюки Сергій та Олександр 1998 року народження, Володимир Жириновський — двічі дідусь. Вони навчаються в пансіонаті при МДУ.

Володимир Жириновський зараз

З 11 липня 2012 року — член Державної ради Російської Федерації.

В кінці 2011 року Володимир Жириновський зареєструвався в якості учасника президентських виборів 2012 року. Його гасла «Жириновський, або буде гірше», «Жириновський. І буде краще».

В ході передвиборної кампанії опитування показували, що за нього готові були віддати голоси 7-9% виборців, що відповідало другого місця після кандидатури Володимира Путіна.

Володимир Жириновський балотувався на вибори з гаслом «Жириновський, або буде гірше»

На виборах 2012 року на посаду президента РФ за Володимира Жириновського віддали 6,22% виборців, це був четвертий результат. Його випередили Володимир Путін, Геннадій Зюганов, Михайло Прохоров.

Влітку 2013 року Володимир Жириновський перейшов на вегетаріанську дієту і намагається вести здоровий спосіб життя, до чого закликає всіх оточуючих. За заявою політика, всі члени його партії теж поступово перейдуть на вегетаріанство.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: