Ім’я: Володимир Жеребцов

Дата народження: 7 грудня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 75 кг

Зріст: 179 см

Біографія Володимира Жеребцова

Дитинство і родина Володимира Жеребцова

Володимир – москвич. Вже в сім років було зрозуміло, що він дуже артистичний. Батьки віддали сина в школу, де театральна студія. Хлопчик почав там займатися. За сім років їм було зіграно двадцять ролей.

Перша значуща роль, зіграна юним актором – роль Підмайстри у постановці «Міщанин у дворянстві». Далі були ролі в спектаклях «Диво», «Ніч помилок», «Пігмаліон» та ін.

Особливо яскраво проявилося акторське обдарування Володимира у постановці «Над прірвою в житі», де він зіграв центральну роль. Талановитий хлопчик, заради вдосконалення акторської майстерності, кілька років був учасником конкурсу читців, не раз ставав переможцем міських конкурсів. Його виступи включили в урочисті заходи, які були присвячені двохсотрічного ювілею Пушкіна.

Вже в старших класах Жеребців захопився футболом і хокеєм. Школу він закінчив у 2001-му році.

Актор Володимир Жеребцов після школи поступив в театральне училище

Володя планував вступати на історичний, але іспит з історії здав на два, а ось в Щепкінське училище його прийняли відразу. Жеребців потрапив у клас Ст. Іванова і Ст. Бейліса.

Викладачі відзначали, що студента відрізняла на сцені невимушеність і природність, увага до дрібних деталей, пошук образу.

Початок кар’єри Володимира Жеребцова

Вже на першому курсі Володимир зіграв на сцені невелику роль. Це був паж у постановці «Таємниці мадридського двору» на сцені академічного Малого театру. Час йшов, і коли він виріс з пажів, почав грати солдата. В ролі солдата він виступав у цій виставі до четвертого курсу.

На другому курсі початківець актор отримав роль Ромео в «Ромео і Джульєтта», блискуче дебютував на сцені Театру імені Пушкіна. Його гра була відзначена премією «Московський дебют».

Роль Жан-П’єра актор зіграв у 2004-му в мюзиклі «Кіт у чоботях». Далі була робота в «Червону квіточку» і постановку «Ночі Кабірії».

Володимир Жеребцов. Пісня з фільму «Сьома пелюстка» Дипломними виставами Жеребцова були «Тінь», «Доктор філософії», «Старший син» і «Чудова ніч». Випускником Щепкінського училища він став у 2005-му, отримавши червоний диплом. Після отримання диплома, молодого актора прийняли в трупу театру, в якому він кілька років

грав, будучи студентом, тобто в театр імені Пушкіна. Цікавий досвід отримав Володимир, граючись у «Листі щастя», поставленому Дж. Дж. Джилинджером. Було незвично, що не розбиралися досконально ролі, не розбирався матеріал. Актори вивчили слова, і відразу вийшли розводити мізансцени. Це було дивно, але такий досвід теж виявився корисним.

У виставі «Кулі над Бродвеєм», який ставив Євген Писарєв, Володимиру дісталася величезна роль, але вона виявилася справжнім подарунком. Працювати з Писарєвим було цікаво.

Я Твій. (Володимир Жеребцов у фільмі МІЙ) У Алли Сігалова Жеребців зіграв у «Мадам Боварі». Роль була не головною, але досить великий. У Алли Михайлівни інший підхід, і працювати з нею для актора було задоволенням.

Володимир Жеребцов в кіно, фільмографія

У кіно Володимир почав зніматися з 2002-го року. Він починав з епізодичних ролей, але дуже швидко йому почали давати і головні ролі. Роль Утьосова в молодості стало першою великою і значущою роллю актора в кіно. Роль була їм зіграна в серіалі «Утьосов. Пісня довжиною в життя».

Під час зйомок він зміг попрацювати разом з Мариною Александрової, Маратом Башаровим і Богданом Бенюком. Не менш цікавою була робота на зйомках таких серіалів і фільмів, як «Морозов», «Повернути Віру», «Парі», «Широка ріка» та інші. Зйомки в кожній картині Володимир вважає величезним досвідом. Робота з новим режисером, з новим матеріалом, з новими партнерами по знімальному майданчику – все це не тільки досвід, але і задоволення. Акторові особливо цікаво було зустрітися на зйомках з Вірою Алентовою, Тетяни Догілєвою і Віктором Вержбицьким.

Найскладнішими для себе фільмами актор назвав «Парі» та «Життя, якого не було». Найбільш легкою і цікавою видалася робота над картиною «Морозов» і «Повернути Віру». Поєднувати зйомки і гру на сцені театру не просто. Володимир намагається в день вистави не зніматися. Але суєта, поспіх, нерви і біганина йому приносить справжнє задоволення.

Жеребців мріє в майбутньому отримати якусь нестандартну роль, бажано негативну, він хоче зіграти несподівані речі.

Особисте життя Володимира Жеребцова

Актор одружений. Вперше він побачив свою майбутню дружину ще під час роботи над «Ромео і Джульєттою». Разом їм довелося грати в постановці «Кулі над Бродвеєм». Там він і Анастасія Паніна (дружина) грали подружжя. Ролі виявилися пророчими. Незабаром вони почали зустрічатися, а потім розписалися. Влітку 2010-го у них народилася маленька Олександра.

Актор Володимир Жеребцов з дружиною Анастасією Паніної

Щасливі батьки з задоволенням дбали про малятку, намагалися все робити разом. Зараз дівчинка підростає, і вони вже почали потроху вивчати з нею англійську мову. Подружжя поки не знають, яку професію обере дочка в майбутньому, але хочуть, щоб вона знала кілька іноземних мов.

Володимир захоплюється східними єдиноборствами. У нього ще немає ніяких поясів, так як він займається порівняно недавно. Цілі стати найсильнішим у Жеребцова немає, але від тренувань він отримує величезне задоволення, крім того, йому дуже подобається зібрався там колектив.

Як глядач, Володимир любить ходити на вистави своїх друзів і знайомих. Йому подобаються постановки Євгена Марчеллі, вистави Женовача. Крім того, він час від часу відвідує дипломні вистави курсу, де сам вчився.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: