Ім’я: Володимир Зеленський

Дата народження: 25 січня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Кривий Ріг, Україна

Діяльність: актор, телеведучий

Вага: 70 кг

Зріст: 166 см

Біографія Володимира Зеленського

Дитинство і родина Володимира Зеленського

Народившись в Україні, Володимир з батьками чотири роки жив у Монголії, де за направленням працював батько. У перший клас він пішов там же. Справа в тому, що в Монголії діти йдуть до школи у вісім років, тому і Зеленський почав відвідувати школу лише у восьмирічному віці. Він говорив на монгольській мові, правда, коли сім’я повернулася в Кривий Ріг, хлопчик мову практично забув. У Володимира залишилися прекрасні спогади про життя в Монголії, сопках, полях півоній і тюльпанів.

Повернувшись на Україну, Володя крім школи, займався спортом і відвідувала театральний гурток. Він був дуже активним і захоплюються дитиною. Будучи маленьким хлопчиком, Зеленський мріяв, що стане прикордонником, а коли подорослішав, його мрією стала професія перекладача і дипломата.

Початок творчості: Володимир Зеленський у КВК

Після школи він став студентом Криворізького філіалу Київського економічного університету. По закінченню Володя отримав диплом юриста. Творчі здібності талановитого студента майже відразу помітили. Він був запрошений постановником танцювальних номерів в «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит» — команду КВН, яка на той момент була вельми популярною. Дуже скоро Зеленський почав брати участь у їх виступах не тільки під час танців, але і з’являвся в номерах.

Володимир Зеленський та Дмитро Шепелєв на українському телебаченні

У 1997-му він і кілька інших учасників команди створили колектив «95-й квартал», де Володя став автором більшості номерів та капітаном. Вже через два роки ця команда виявилася у Вищій лізі КВН. Їх виступи завжди були дуже вдалими. Паралельно з виступами, хлопці їздили з концертами, побували майже у всіх країнах СНД. Володимир, крім роботи в команді, додатково писав сценарії концертів і корпоративних вечорів.

У 2003-му виникла серйозна конфліктна ситуація між командою і компанією Амік, в результаті якої хлопці покинули КВК.

Володимир Зеленський на українському ТБ: різні шоу

Командою і її творчістю зацікавилися на телебаченні України. Канал «1+1» запропонував хлопцям зробити передачу з найбільш вдалими номерами. Незабаром замість команди КВН з’явилася студія «Квартал-95». Володимир став одним із власників студії.

Володимир Зеленський у КВК: ДТП двох блондинок В 2005-му була створена програма «Вечірній квартал». Спочатку вона транслювалася каналом «1+1», а потім каналом «Інтер». Головним її ідеологом, провідним актором і автором був Зеленський. Програма дуже швидко стала однією з найпопулярніших. Студією були створені ще й такі проекти, як «Україна, вставай» і «Бійцівський клуб».

Будучи талановитою людиною, Зеленський писав сценарії не тільки для своєї студії, але ще і для мюзиклів і телепередач. В

«Танцях з зірками – 1» Володимир взяв участь у парі з Оленою Шоптенко. Пара посіла перше місце, значно випередивши інших учасників шоу.

В якості телеведучого разом з Русланою Писанкою Володимир вів шоу «Службовий романс», який транслював канал «Інтер».

Володимир Зеленський. Краще відео В «Розсміши коміка» він став одним з провідних разом з Дмитром Шепелєвим. Програма була запущена в 2010-му році. На тому ж каналі він вів шоу «Гаряче крісло». На «Новій Хвилі» провідними були Кіркоров і Зеленський.

Протягом двох років починаючи з 2010-го, Володимир обіймав посаду генерального продюсера українського каналу «Інтер».

Фільмографія, Володимир Зеленський сьогодні

Зеленський знявся у ряді телевізійних мюзиклів і кінофільмів. Його перша провідна роль відбулася в кінокомедії «Любов у великому місті», якому знімалися Віра Брежнєва, Вілле Хаапасало, Олексій Чадов і інші зірки. У ній він отримав роль стоматолога Ігоря. Цей кінофільм сподобався глядачам і України, і Росії. Через деякий час з’явилася друга частина, а потім і третя.

Коли на екрани вийшов «Службовий роман. Наш час», багато критики відгукнулися про картині досить категорично, підкресливши, що знімати ремейки – невдячна справа. Їх волею-неволею все порівнюють з оригіналом. У фільмі роль Новосельцева виконав Володимир.

Володимир Зеленський з родиною

«Ржевський проти Наполеона» — ще одна комедія, в якій знявся в головній ролі Зеленський. У цій комедії він з’явився в ролі Наполеона. Критики так само дали негативну оцінку картині, назвавши його порожнім і безглуздим.

У 2012-му з’явився черговий фільм з участю Зеленського. Його назва — «8 перших побачень». Кінофільм виявився легким, добрим і веселим.

Особисте життя Володимира Зеленського

Володя одружився на Олені, з якою зустрічався майже сім років. Відомо, що вони вчилися в паралельних класах. Вона – один з авторів команди, хоча за освітою, так само як і Зеленський, юрист. Вони офіційно зареєстрували шлюб, коли «95-й квартал» покинув КВК. Через рік у молодої сім’ї народилася дівчинка Саша. А на початку 2013-го року Олена народила сина. Його назвали Кирило. Володимир вважає сміливим вчинком будь-якого чоловіка – відповідальність за свою сім’ю. У нього дружина і двоє дітей, він називає це досить сміливим своїм вчинком. Дружина і діти дуже рідко бачать свого коханого чоловіка і тата вдома, але для нього його сім’я – найулюбленіші на світі люди.

Володя у своїх інтерв’ю говорить, що його сім’я дає йому силу і емоційний заряд. Якщо йому вдається поспілкуватися з дітьми всього лише десять хвилин, то навіть за цей час він намагається доставити їм задоволення. Навіть коли їде з роботи додому, перша думка – чи вони сплять вже чи ще немає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: