Ім’я: Володимир Зайцев

Дата народження: 28 вересня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Свердловськ (Єкатеринбург)

Діяльність: актор

Вага: 76 кг

Зріст: 174 см

Біографія Володимира Зайцева

Володимир Зайцев – це відомий актор і артист озвучування. Він часто знімається в кіно, а також працює над україномовною адаптацією голлівудських блокбастерів. Чесно кажучи, нашого сьогоднішнього героя складно назвати зіркою першої величини. Однак, незважаючи на це, у світі російського кінематографа він займає дуже важливе місцево.

Ранні роки, дитинство і родина актора Володимира Зайцева

Володимир Іванович Зайцев з’явився на світ 28 вересня 1958 року в місті Свердловську, який нині носить назву Єкатеринбург. Про ранні роки його життя відомо зовсім небагато, а тому чесно розповісти про те, яким було дитинство і юність нашого сьогоднішнього героя не представляється можливим.

Єдині достовірні факти пов’язані лише з його кар’єрою в світі кіно. Вже в 1964-му році шестирічний хлопець отримав пропозицію попрацювати в якості артиста озвучування над відомим американським кінохітом «Мері Поппінс». У російськомовній версії картини голосом Володимира говорить персонаж Джордж Бенкс – один з другорядних героїв кінофільму.

Володимир Зайцев у фільмі Адмірал

Так чи інакше, саме ця невелика робота зумовила протягом всього життя нашого сьогоднішнього героя. Після цього Зайцев почав серйозно захоплюватися кінематографом і акторською майстерністю. Він займався в дитячих театральних студіях, а також виступав у рамках різних полулюбительских постановок, які стали його першими роботами в якості актора.

Він працював старанно, а тому в один прекрасний день доля підкинула Зайцеву Володимиру ще одну цікаву можливість. Таким стало пропозицію режисера Омара Гвасалия знятися в картині «Вид на проживання», в якій молодому акторові довірили одну з другорядних ролей. Настільки привабливу пропозицію актор прийняв без зайвих роздумів, і вже дуже скоро в його акторській фільмографії з’явився перший пункт.

Після закінчення середньої школи в рідному Єкатеринбурзі Володимир Зайцев відправився в Москву для того, щоб стати професійним артистом. У 1975-му році він подав документи в Російську Академію Театрального Мистецтва (РАТІ-ГИТИС) і зумів успішно здати вступні іспити. У цьому місці молодий актор став вчитися в майстерні Володимира Андрєєва. Саме він серйозно допоміг нашому сьогоднішньому герою на перших етапах його професійного становлення.

Д. Мережковський «Весняне почуття» — читає Володимир Зайцев Вже на третьому курсі академії молодий хлопець почав отримувати пропозиції від відомих театральних режисерів Москви. У 1978-му році Володимир Зайцев дебютував на сцені Московського Драматичного Театру імені М. Н. Єрмолової.

Однією з перших акторських робіт молодого хлопця на місцевій сцені стала роль Кая у відомій історії про «Снігову королеву». Ця роль стала для нашого сьогоднішнього героя початком великого шляху. З’являючись у різних постановках, Володимир Зайцев заробляв собі авторитет і вже через деякий час став учасником постійної трупи названого театру.

Забігаючи трохи наперед, відзначимо, що в МДТ імені Єрмолової актор грає і понині, виконуючи ролі в більшості постановок театру. Крім того, в різні періоди часу наш сьогоднішній герой грав також у Московському академічному театрі імені Євгена Вахтангова і в міському театрі «Нова Опера».

Кар’єра Володимира Зайцева в світі кіно, фільмографія

Що стосується кар’єри в кіно і на телебаченні, то вона також завжди складалася досить гладко. Вже в 1981-му році Володимир Зайцев зіграв у двох кінематографічних фільмах. У картинах «Проти течії» і «Вони були акторами» наш сьогоднішній герой виконав центральні ролі, а тому моментально привернув до себе увагу глядачів і визнаних діячів кіно.

Згодом російський актор з’являвся на кіно — і телеекранах із завидною регулярністю. Кожен рік на екрани виходило по кілька нових картин за участю Володимира Зайцева, а тому його ім’я було на слуху у всіх цінителів російського кінематографа.

Смак : Володимир Зайцев (02.02.2013) Серед кращих робіт талановитого уродженця Єкатеринбурга варто згадати такі фільми як «Адмірал», «Статський радник», «Сибірський цирульник». У цих картинах наш сьогоднішній герой зіграв невеликі, але досить запам’ятовуються ролі. Він працював разом з такими акторами, як Костянтин Хабенський, Ліза Боярська, Єгор Бероєв та інші.

Крім того, до числа найбільш цікавих робіт актора варто також віднести серіали «Квіти від переможців», «Другі», «Наречений для Барбі», «Даша Васильєва: Любителька приватного розшуку», «Темна конячка», «Думай, як жінка» і деякі інші. Вельми примітно, що в кіно і на телебаченні Володимир Зайцев часто грав негативних персонажів, а тому здебільшого його герої завжди перебували у фільмах на другорядних ролях.

Проте ця обставина не завадила йому зробити прекрасну кар’єру в кіно і на телебаченні. У його фільмографії значиться більше вісімдесяти екранних ролей. Подібна працездатність вже сама по собі викликає повагу. А тому Володимир Зайцев був і залишається людиною, яку є за що поважати.

Володимир Зайцев сьогодні

Крім акторських робіт наш сьогоднішній герой став також широко відомий як артист озвучування. Його голос можна почути у багатьох комп’ютерних іграх, а також у російських і голлівудських проектах. Так, зокрема, його голос звучить за кадром комедійного проекту «Наша Russia», а також в десятках американських кінохітів.

Вельми цікаво, що саме Володимир Зайцев найчастіше озвучує персонажів таких відомих акторів, як Роберт Дауні молодший і Джейсон Стетхем. Крім того, в окремих фільмах його голосом говорять такі зірки світового кіно як Джонні Депп, Кевін Бейкон, Берт Рейнолдс, Віллем Дефо і багато інших. В даний час кількість фільмів, над релізом яких Володимир Зайцев працював в якості артиста озвучування, перевалила за півтори сотні.

Зараз актор Володимир Зайцев зайняв в серіалі Молодіжка

В останні роки наш сьогоднішній герой органічно поєднує різні види діяльності. Він працює над дублюванням фільмів, комп’ютерних ігор і рекламних роликів, а також продовжує грати в театрі і зніматися в кіно.

Серед його останніх робіт значиться успішний серіал «Молодіжка», а також проекти «Три мушкетери», «Велика ржака» і деякі інші. У 2014-му році на екрани також повинен вийти серіал «Батальйони просять вогню», одну з ролей в якому також виконає Володимир Зайцев.

Особисте життя Володимира Зайцева

Володимир Зайцев одружений. Його дружиною є відома актриса – Заслужена артистка Росії Тетяна Шумова. Їхнє знайомство відбулося в театрі імені Єрмолової. Відтоді подружжя не розлучаються. У артистів двоє дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: