Ім’я: Володимир Якушев

Дата народження: 14 червня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Нефтекамськ

Діяльність: політик

Вага: 80 кг

Зріст: 172 см

Біографія Володимира Якушева

Володимир Володимирович Якушев – губернатор Тюменської області з листопада 2005 року, раніше в.о. голови адміністрації Тюмені, президент ВАТ «Запсибкомбанк».

Губернатор Тюменської області Володимир Якушев

Дитинство і юність Володимира Якушева

Якушев Володимир був народжений 14 червня 1968 року в місті Нефтекамськ (Республіка Башкортостан), в родині водія-далекобійника і завідуючою дитячого садка. У подружжя Якушевых вже підростала дочка Лариса, старша сестра Володимира. Сім років потому сім’я переїхала на Ямал, і в другий клас хлопчик пішов уже в одну з шкіл Надима. Як розповідав згодом політик, наступні 10 років Якушевы жили у вагончику без зручностей, з приробленими до низу саньми для зручного переміщення. Поступово, стараннями обдарованого теслярським талантом батька, цей вагончик виріс в повноцінний дерев’яний будинок.

Володимир Якушев з підопічними одного з дитячих садків Тюмені

Яскраві, неординарні люди, що населяли бурхливо розвивається центр нафтовидобутку, а також безліч захоплень: фотографія, театр, авіамоделювання, – все це поліпшило дитинство Володимира Якушева, незважаючи на суворий клімат і складні побутові умови.

Закінчивши школу, він вступив до філії ленінградського «Політеху», розташований в Пскові, але після першого курсу добровільно вирушив на строкову службу, незважаючи на відмінне навчання, так як зрозумів, що професія інженера – не його покликання.

Після демобілізації в 1988 році Володимир Якушев вирушив вступати в Тюмень, вибравши юридичний профіль. Незважаючи на великий конкурс, майбутній політик поповнив ряди студентів Тюменського державного університету і з успіхом закінчив у 1993 році з дипломом спеціаліста-правознавця.

Банківська кар’єра Володимира Якушева

Професійний зріст Володимира Якушева розпочався з посади юристконсульта в Західно-Сибірському комерційному банку Ямало-Ненецького відділення, куди він влаштувався в липні 1993 року. Вже через рік він був підвищений до посади в. о. керівника, а 24 січня 1995 року Якушев зайняв пост директора банку.

«Пряму розмову» з губернатором Тюменської області Володимиром Якушевим З 19 травня 1997 року він був віце-президентом банку – директором Салехардского відділення ВАТ «Запсибкомбанк». У цьому ж році він отримав вищу економічну освіту в Тюменському державному університеті. Рік потому Якушев був призначений президентом ВАТ «Запсибкомбанк».

Володимир Якушев в молодості (2004 рік)

Своїми вчителями, дали професійний поштовх початківцю фахівця, Якушев називав Леоніда Гринфельда (глава «Забсибкомбанка»), Ігоря Шаповалова (голова Ради того ж банку), екс-губернатора Ямалу Юрія Неєлова і віце-губернатора Михайла Пономарьова.

Політична кар’єра Володимира Якушева

Офіційна дата початку політичної кар’єри Володимира Якушева – 13 червня 2001 року. В цей день він заступив на пост віце-губернатора Тюменської області при губернаторі Сергія Собяніна. У червні 2002 року Якушев увійшов до Ради директорів ВАТ «Тюменьенерго».

Губернатор Якушев інспектує будівництво порту Сабетта

У 2005 році політична кар’єра Якушева пережила стрімкий підйом. На початку березня він обійняв посаду першого заступника голови Тюмені, а вже 21 числа того ж місяця був призначений в. о. голови міста. Через півроку, 24 листопада 2005 року відбулася інавгурація Якушева як губернатора Тюменської області. До того ж, в грудні того ж року він захистив дисертацію і отримав вчений ступінь кандидата економічних наук.

Інавгурація Володимира Якушева

1 жовтня 2007 року Якушев увійшов до Вищої ради партії «Єдина Росія». Рівно три роки тому президент Дмитро Медведєв наділив Володимира Якушева губернаторськими повноваженнями на 5-річний термін. У травні 2014 року Володимир Путін підписав відставку Якушева, яку він подав з метою взяти участь у губернаторських виборах від 14 вересня 2014 року.

У Єдиний день голосування Якушев здобув громогласную перемогу у і турі губернаторських виборів, набравши 87,3% голосів. Офіційний вступ Якушева на пост губернатора (голови обласної адміністрації) відбулося 25 вересня 2014.

Хобі та особисте життя Володимира Якушева

З майбутньою дружиною Ларисою, Володимир Якушев познайомився в стінах університету. Після другого курсу закохані зіграли весілля. У студентські роки з’явився первісток Павло, донька Наталя народилася в період віце-губернаторства Якушева.

На фото: губернатор Володимир Якушев з дружиною

Син багато в чому повторив успішний шлях батька – він захоплювався хокеєм, тенісом і плаванням, закінчив школу зі срібною медаллю, вступив в ТГУ, після першого курсу добровільно відправився в армії (служив у ВДВ), а після демобілізації повернувся в ту саму групу і в підсумку закінчив вуз з червоним дипломом. Дочка губернатора Тюменської області ходить в школу, де відмінно встигає, також захоплюється танцями.

Дружина губернатора Володимира Якушева також отримала вищу юридичну освіту, працювала нотаріусом, з 1998 по 2001 рік була акціонером московського «Руна-банку». З 2005 року вона очолює федерацію фігурного катання Росії.

У 2013 році Володимира Якушева посвятили в байкери

Володимир Якушев обожнює спорт і каже, що жити не може без тренувань. На початку 80-х він брав участь в обласних змаганнях з баскетболу в Тобольську, з 2009 року входить в правління Союзу біатлоністів РФ. Захоплюється грою в хокей, лижним спортом, футболом та міні-футболом.

Володимир Якушев сьогодні

У 2014 році Якушев запустив проект «Медичний місто» щодо інтеграції медичних лікувальних закладів в єдиний медичний комплекс із загальної транспортної, інженерної, комунікаційної та соціальної інфраструктурою. Там проводяться найскладніші операції з використанням нових методів лікування та сучасного обладнання.

Інноваційний «Медичний місто» був створений за ініціативою Володимира Якушева

У жовтні 2015 року Фонд розвитку громадянського суспільства розмістив рейтинг ефективності губернаторів, в якому Володимир Якушев посів перше місце. За час роботи Якушева в регіоні було побудовано більше 20 великих виробництв, з них 5 мали іноземний приплив капіталу; було створено понад 4 тисячі робочих місць. В цілому, у Тюменській області зросли темпи будівництва, нафтовидобутку, удосконалено вагомий відсоток інфраструктури.

Губернатор Володимир Якушев про нововведення в Тюменської області Володимир Якушев активно розвиває культуру в місті та сільській місцевості, реставруючи музеї, і відкриваючи палаци культури. А інноваційний форум для фахівців, студентів і школярів відкриває талановиту молодь регіону. Найбільш зрілі учасники, за підсумком участі в конкурсі «У. М. Н.І.К.», отримують грант у розмірі 400 тисяч рублів на розвиток ідей.

Доходи Володимира Якушева

Згідно з декларацією про доходи від 2015 року, річний дохід Якушева – 9 мільйонів рублів. Також в документі за ним числяться 2 житлових будинки площею близько 500 кв. м, 2 гаража, 1 автомобіль, 1 квартира земельна ділянка площею 3 тисяч кв. м.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: