Ім’я: Володимир Владимиров

Дата народження: 14 жовтня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Георгієвськ, Ставропольський край

Діяльність: політик

Вага: 83 кг

Зріст: 175 см

Біографія Володимира Володимирового

Володимир Володимирович Владимиров – губернатор Ставропольського краю, за освітою – нафтовик.

Глава Ставропольського краю Володимир Владимиров

Дитинство Володимира Владимирова. Освіта і сім’я

Владіміров Володимир Володимирович народився в місті Георгієвськ Ставропольського краю (далі – СК) 14 жовтня 1975 року. Дитинство і юність провів у Будьонівську, де хлопчик ходив у дитячий сад і закінчив середню навчальний заклад «хорошистом». Дідусь і бабуся Владимирова, до яких він завжди виїжджав на літні канікули, належали козачого роду. Дідусь майбутнього політика, Іван Герасимович, пройшов солдатом всю Велику Вітчизняну війну, був нагороджений багатьма медалями і орденами, в тому числі і «За взяття Берліна».

Після школи Владимиров вступив у Уфимський державний нафтовий технічний університет, який закінчив у 1997 році. Через 9 років він отримав другу вищу освіту, закінчивши у 2006 році Тюменський державний нафтогазовий університет.

«Нафтова» кар’єра Володимира Володимирового

Після (з 1997 до 2007) року обіймав різні керівні посади в організаціях, що займаються нафтопереробної та нафтовидобувної промисловості. Так, до 2001 року Владимиров був керівником конструкції підготовки і перекачування нафти, а також заступник керівника цеху НГВУ «Ватьеганнефть» ТПП «Когалымнефтегаз» ТОВ «ЛУКОЙЛ – Західна Сибір». Там же в 2002 році Владимиров став заступником головного інженера, а з 2002 до 2005 року працював на посаді заступника керівника відділу підготовки нафти.

Прес-конференція губернатора Ставропольського краю Володимира Володимирового У 2005 році Володимир Володимирович очолив ТОВ «Геойлбент», відповідав за розробку стратегій і маркетинг. На цій посаді він затримався на 2 наступних роки.

З 2007 по 2009 рік Владимиров керував технічним департаментом, був заступником генерального директора і за сумісництвом основного інженера ВАТ «Верхнечонскнефтегаз».

Пізніше працював керівником територіального проекту видобутку нафти «Муравленковскнефть» ВАТ «Газпромнафта-Ноябрьскнефтегаз». Там же до 2010 року обіймав посаду генерального директора філії.

Політична кар’єра Володимира Володимирового

Політична кар’єра Володимирового почалася з 2010 року з посади Першого заступника губернатора Ямало-Ненецького автономного округу, яку він займав до 2013 року. Журналіст Олег Кашин вважав, що основний помітною роботою Володимирового на даній посаді була організація в 2012 році польоту Володимира Путіна на дельтаплані зі стерх. У травні 2011 року Владимиров зайняв посаду секретаря регіонального політичної ради партії «Єдина Росія». 27 вересня 2013 року Володимир Путін призначив Володимирового (після відставки губернатора Зеренкова Валерія), Т.в.о. губернатора СК. 14 вересня Владимиров був офіційно обраний губернатором СК, а 27 вересня відбулася його інавгурація.

Інавгурація Володимира Володимирового Політик всіма способами намагався підняти економіку Ставропілля, незважаючи на гнітючий її положення. Соціальні гарантії стабільно піддавалися погрозам, зростала діра в бюджеті, але Владимиров сподівався, що при правильній постановці задачі можна «переламати ситуацію».

Також він розраховував розвинути в СК туризм, адже «природа дала краю величезний ресурс»: цілюще повітря і мінеральні джерела. На його думку, туризм як регіональна індустрія може зайняти почесне третє місце після сільського господарства і промисловості.

Губернатор Володимир Володимирович інспектує будівництво нового житла в Будьоновську

Після того, як за хабар у 2015 році (1 млн. рублів) був затриманий регіональний міністр освіти Василь Лямін, Володимир Владимиров ввів обов’язкове тестування на поліграфі для чиновників всіх рівнів. Сам губернатор вдало пройшов тестування, показавши, що ні в яких корупційних схемах участь не приймав і «відкатів» не брав.

Скандали і чутки з ім’ям Володимира Володимирового

Загальноросійський народний фронт (ОНФ) звинуватив Володимира Володимировича в перекручуванні фактів, що відносяться до здійснення проекту розселення аварійного житла. Проект розселення старого житла був провалений, однак губернатор СК у парламенті в кінці травня 2015 року відзвітував в його успіху.

Губернатор Владимиров особисто контролював розселення аварійного житла

Напередодні доповіді губернатора СК відвідала комісія Фонду сприяння реформування ЖКГ, инспектировавшая проект. Комісія відвідала 6 населених пунктів, де для переселенців було придбано понад 200 квартир. Виявилися проблеми з забудовою. Були зірвані терміни у зв’язку з проблемами у забудовника – відсутні необхідні документи, включаючи проектну декларацію. А один з будинків виявився практично «кримінальним», оскільки роботи по будівництву почалися без дозволу (адміністрація дала згоду, однак прокуратура домоглася скасування), а газова труба, яка проходила по ділянці, виявилася вмурована у квартири першого поверху.

Особисте життя Володимира Володимирового

Володимир Владимиров одружений, виховує трьох синів (Старший син — Володимир, середній – Микола, молодший – Іван) і довгоочікувану доньку Машу, яка з’явилася на світ 26 серпня 2015 року. Великі надії Владимиров покладає на старшого сина, оскільки він також володіє силою трьох «В» в імені.

Губернатор Володимир Владимиров в домашній обстановці

Політик любить зустрічатися з друзями на риболовлю та полювання. Щодня близько двох годин він займається спортивними навантаженнями за власною методикою, чергуючи кардионагрузку з силовими вправами.

Володимир Владимиров сьогодні

У 2016 році губернатор Ставропольського краю опрацьовував стратегію належного застосування рекреаційних природних ресурсів Ставропольського Краю. Дану задачу на початку року політику отримав Володимир Путін.

Ексклюзивне інтерв’ю губернатора Володимира Володимирового

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: