Ім’я: Володимир Вишневський

Дата народження: 20 серпня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: поет, актор

Вага: 67 кг

Зріст: 170 см

Біографія Володимира Вишневського

Дитинство і родина Володимира Вишневського

Майбутній письменник народився на світ у столиці Радянського Союзу. Його мама була корінний москвичкою, а тато український єврей. Він приїхав до Москви з міста Новоград-Волинський. Свою появу на світ саме в цій родині стало головною удачею Володимира Вишневського. Зараз поет упевнено заявляє про це .

Від батьків майбутній письменник успадкував тільки найкращі якості. Від батька, Петра, «головні невміння». Як зараз розповідає Володимир Вишневський, це невміння забувати добро, невміння не подякувати або навіть нахамити. А ось літературне початок і почуття гумору – це від матері, Євгенії Яківни. Коли вона була вагітна, то дуже багато сміялася і жартувала. Так що іскрометне почуття смішного у письменника буквально в генах.

Поет Володимир Вишневський володіє дивовижним почуттям гумору

До нещастя, батьки Володимира Вишневського вже покинули цей світ. Мати померла з-за важкого онкологічного захворювання, позбавитися від якого не вдалося навіть з використанням кращих медичних технологій. Батько не набагато пережив її. Але ці нещастя в житті Володимира відбулися, коли він був уже сформованим людиною.

Юність Володимира Вишневського і перші вірші

У 1969 році юний Володимир поступив в Московський обласний педагогічний інститут на факультет літератури і російської мови. Незабаром після цього, коли юнакові виповнилося 18 років він вирішив змінити прізвище батька Гехт на прізвище матері . Саме в 1971 році світ дізнався Володимира Вишневського.

Саме у свої студентські роки Володимир Вишневський почав публікувати свої вірші. Тоді його творчість мала не тільки сатиричний, але і ліричний характер. Але публікації в пресі тоді були лише епізодичними.

Становлення Вишневського-поета відбулося в середині вісімдесятих

Знамениті одностишья Вишневського

По-справжньому знаменитим і впізнаваним (що рідкість для сучасних письменників) Володимира Вишневського стали його одностишья. Цей оригінальний літературний жанр приносить йому успіх ось вже близько тридцяти років.

Володимир Вишневський: Одностишия Перша книга віршів Вишневського вийшла з друку в 1987 році. Тоді московське видавництво «Правда» випустило «Поцілунок з перших вуст». Взагалі письменник відрізняється своєю плодючістю. На сьогоднішній день він видав понад двадцяти книг. Всі одностишья – гумор і сатира «на злобу дня». Це відображається і в назвах його видань: «Байки про батьківщину», «Вишневський в супере».

Одним з найбільш «довгограючих» літературних проектів Володимира Вишневського стала лінія книг: «Прожитковий мінімум, або Як вижити красиво», «Бути замінним негарно. М., АСТ «Зебра Е», «Тобто (Бути замінним негарно. Перезавантаження)», «Володимир ВИШНЕВСЬКИЙ САД (Бути замінним негарно.ПЕРЕперезагрузка». Ці книги виходили в період з 1995 по 2011 рр.

Володимир Вишневський в кіно і на телебаченні

Особлива популярність гумористичної поезії Володимира Вишневського з’явилася після того, як він почав з’являтися на телеекранах. Широкій публіці він відомий завдяки гумористичних програм. Часто він з’являвся в передачі «Аншлаг», ведучою якої вже багато років є Регіна Дубовицька. Там він з’являвся разом з такими зірками гумору, як Аркадій Арканов, Олексій Канівський, Володимир Винокур, Олена Воробей та ін.

10 хвилин з Володимиром Вишневським Володимир Петрович став популярним не тільки завдяки своїм одностишия. Він часто з’являвся на екранах кіно і телевізорів. Кінокар’єра Володимира Вишневського почалася в 2001 році. За 13 років він зіграв більш ніж у 20 фільмах.

Він виконав головні ролі у фільмах «Бомба для нареченої», «Секрет фараона», «Love — Сервіс». Часто Володимир Вишневський грав шахраїв або аферистів. А в серіалі «Москва. Три вокзали», він зіграв почасти навіть самого себе, виконавши роль Яблокова. У скарбничці актора-поета ще півтора десятка другорядних ролей і кілька епізодів в серіалах і кіно.

Поет Володимир Вишневський сегоодня багато працює на телебаченні

У 1995 році, Володимир Петрович спробував себе в ролі телеведучого. Тоді на каналі НТВ почала виходити програма «Вишневий сад». Після цього послідували нові телевізійні проекти. Вишневський переходив з одного каналу на інший і вів такі проекти, як «Парк гумору», «Поет на довірі». Володимир Вишневський є членом Євразійської телеакадемії і членом Гільдії акторів Росії.

Володимир Вишневський не тільки пише, але й читає. Не тільки для себе, але і для широкої публіки. На сьогоднішній день великою популярністю користуються аудіокниги, які озвучував Володимир Петрович. Найбільшими шанувальниками в цьому випадку стали діти, адже письменник озвучує енциклопедії та книги казок.

Володимир Вишневський сьогодні, особисте життя

В даний час Володимир Петрович живе в Москві. Він одружений. Його обраницею стала Тетяна Йоффе.

З майбутньою дружиною Володимир Вишневський познайомився в тепер вже далекому 1997 році на дні народження у свого друга, головного рабина Москви Адольфа Шаєвіча. З тих пір пара разом. Своїй дружині письменник присвячує свої вірші:

«Ти мені — дружина від Бога, від рабина. Не краща моя, а половина». На сьогоднішній день Володимир Вишневський на сьогоднішній день є одним з найбільш цитованих российскихх сучасних письменників. Одна з найпопулярніших його рядків: «Про як раптово скінчився диван».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: