Ім’я: Володимир Винокур

Дата народження: 31 березня 1948 р. (68 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Курськ

Діяльність: гуморист, співак, телеведучий

Вага: 88 кг

Зріст: 176 см

Біографія Володимира Винокура

Володимир Винокур – це відомий гуморист, співак і ведучий. У його житті було безліч великих і малих перемог. А тому представляти нашого сьогоднішнього героя якось особливо, напевно, не має ніякого сенсу. Адже Володимир Винокур вже давно добре знайомий всім і кожному. Але поговорити ще трохи про улюбленого актора навряд чи виявиться зайвим.

Ранні роки, дитинство і родина Володимира Винокура

Володимир Винокур з’явився на світ 31 березня 1948 року в місті Курськ. Його сім’я була інтернаціональною, а тому в жилах відомого артиста тече не тільки російська, але також єврейська та українська кров. Розкриваючи тему сім’ї нашого сьогоднішнього героя, відзначимо той факт, що батьки Винокура не мали ніякого відношення до мистецтва. Батько – Натан Львович – був будівельником. А мама – Ганна Юліївна – викладала в школі українську мову і літературу. Не був пов’язаний з мистецтвом також і старший брат Володимира – Борис, який все своє життя працював підприємцем.

Володимир Винокур в молодості багато співав на сцені

Що стосується захоплення творчістю, то воно з’явилося в душі нашого сьогоднішнього героя дуже рано. Однак спочатку наш сьогоднішній герой захоплювався аж ніяк не пародіями, а музикою. Вже в чотирнадцять років Володимир Винокур виграв дитячий конкурс «Бухенвальдський набат», за перемогу в якому здобув золоту медаль з рук самого Юрія Гагаріна.

Після цього Володимир Винокур став серйозно займатися музикою. Після закінчення школи він вступив на диригентсько-хорове відділення музичного училища, однак займатися тут наш сьогоднішній герой був змушений тільки вечорами через денних занять у Курському монтажному технікумі. Непрості часи вимагали особливих рішень. А тому на творчу спеціальність Володимир Винокур ніколи не ставив.

Незважаючи на це, мистецтво завжди було важливою частиною життя молодого хлопця. Навіть в період служби в армії Володимир Винокур не припиняв співати і виступати. Найчастіше наш сьогоднішній герой з’являвся на сцені в рамках концертів пісенно-танцювального ансамблю Московського військового округу. Проте час від часу він також виступав і сольно.

Ст. Винокур -кращий монолог- «Заїка» В 1969-му році незадовго до закінчення військової служби Володимир Винокур вступив до ГІТІС. У період навчання він познайомився з Юрієм Нікуліним і той дуже скоро запросив молодого хлопця у свій Цирк на Кольоровому бульварі. У цьому місці наш сьогоднішній герой виступав протягом двох років. Спочатку Винокур з’являвся перед публікою виключно в якості співака, проте з плином часу почав будувати плани про перших гумористичних номерів.

Перші виступи в новій якості трапилися в 1975-му році. У цей період Володимир тісно співпрацював з ВІА «Самоцвіти», виконуючи в рамках їх концертів один і той же гумористичний номер – «Осічка». Згодом комедійні номери стали для артиста основою його творчості.

У 1977-му році наш сьогоднішній герой виграв Всеросійський конкурс артистів естради, виконуючи знаменитий монолог Леоніда Якубовича про старшині Ковальчука. Цей номер приніс йому перемогу на фестивалі, а разом з нею і славу артиста розмовного жанру. Паралельно з цим Винокур виступав в якості актора в Московському театрі оперети, де за два роки встиг зіграти безліч ролей.

Зоряний шлях Володимира Винокура: монологи, пародії, театр

Незважаючи на всі інші проекти, найбільшу славу наш сьогоднішній герой набув саме в якості артиста розмовного жанру. У другій половині сімдесятих років він почав регулярно з’являтися на телебаченні, а також виступати для партійних діячів на закритих концертах.

Крім того, Володимир Винокур також виступав для радянських військ в Афганістані, а також з’являвся на масових спортивних змаганнях. Зокрема, виступи артиста відбулися в Москві та Сараєво перед відкриттям Олімпійських ігор у відповідних містах. Нерідко виступу Володимира також транслювалися в програмі «Навколо сміху», а також у випусках проекту «Новорічний атракціон». Всі перераховані передачі та виступи принесли нашому сьогоднішньому герою великий успіх. Проте все це було тільки початком довгого творчого шляху. Новий етап у кар’єрі Володимира Винокура розпочався після виходу на екрани програми «Аншлаг», в рамках якої артист почав виступати практично з самого її появи. За багато років артист став справжнім символом передачі і цілого напряму в гумористичній індустрії. Його монологи полюбилися глядачам, а тому протягом всієї своєї кар’єри Володимир Винокур залишався справжньою зіркою.

Володимир Винокур. Мій герой У 1984-му році наш сьогоднішній герой отримав звання Заслуженого артиста РРФСР, а через п’ять років – звання Народного артиста РРФСР. Крім того, в різні роки Володимир Натанович також отримував і інші нагороди – Орден Пошани, Орден Дружби, ордена «За заслуги перед вітчизною» (3 і 4 ступеня). Проте головною нагородою Володимира Винокура завжди була любов глядачів. Він часто з’являвся на сцені з комедійними номерами, а також співав і знімався в комедіях і мюзиклах. Серед його екранних робіт значаться фільми «Пістолет з глушником», «Снігова королева», «Королівство кривих дзеркал».

Крім того, в різні роки наш сьогоднішній герой також працював в якості артиста озвучування і телеведучого. На рахунку Винокура передачі «один Раз восени» і «Одного разу взимку», а також проекти «Радіоняня» і «Вино-шоу-курей» (спільно з Жанною Еппле).

В даний час артист продовжує виступати з концертами і пародіями. Крім того, він також працює в якості керівника «Театру пародій Володимира Винокура», який був створений ще в 1989-му році.

Особисте життя Володимира Винокура

Володимир Винокур і Лев Лещенко з дружинами

Все своє життя Володимир Винокур прожив з однією жінкою – колишньої артисткою балету Тамарою Вікторівною Перваковой. У цьому шлюбі на світ з’явилася єдина дочка нашого сьогоднішнього героя – Анастасія (1985 р. н.). В даний час донька відомого гумориста працює як балерини у Великому театрі Росії.

Кращим другом і колегою по естрадному цеху Володимира Винокура вже багато років є співак Лев Лещенко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: