Ім’я: Володимир Вдовиченков

Дата народження: 13 серпня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: місто Гусєв, Калінінградська область

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 178 см

Біографія Володимира Вдовиченкова

Коли про актора говорять, що він не здатний мінятися і за ним все життя тягнеться шлейф першої зіграної ролі, то в цьому випадку вже точно не мають на увазі актора Володимира Вдовиченкова.

Сім’я Володимира Вдовиченкова

Дитинство маленького Вови пройшло в Калінінградській області, в місті Гусєва, в сім’ї, в якій театральних підмостках, а тим більше про кіноекрані розмовляли лише за чашкою чаю. Папа механік і мама економіст, а потім і інженер одного з цехів заводу світлотехнічної арматури вклали в сина рівно стільки своєї батьківської турботи, скільки йому було треба. Крім Вови в сім’ї було ще двоє дітей – старша сестра Ірина, яка сьогодні є успішним ресторатором і молодший брат Костя, який працює в рекламному бізнесі. А у Володимира на роду було написано стати артистом.

Актор Володимир Вдовиченков прокинувся знаменитим після виходу фільму Бригада

Пошук себе

З самого дитинства, а потім і в юності, його, як і багатьох хлопчаків того часу привертав спорт – бокс. У ньому він зміг заявити про себе не тільки як про те, хто може тримати удар, але і як про бойком, активному і не здається ні за яких обставин школяра.

Сила волі і залізний характер підштовхнули Вдовиченкова після восьмого класу на кардинальний вчинок – їхати в Таллінн, і надходити в морехідне училище, оскільки всі якості для цього були в наявності. Але не все сталося так, як гадалося. Після першого на «відмінно» зданого іспиту, Володимир з тріском зрізався на другому, оскільки той проходив на естонській мові, а викладач і не приховував презирства до спортивного, здатному, але російськомовному абітурієнту і прямо заявив про те, що вони готують кадри для естонської флоту, а Вдовиченков повинен вчитися у себе – в Астрахані.

Після цього випадку мине два роки, і Володимир надійде в морехідне училище військово-морського флоту в Кронштадті. Провчившись там вісім місяців, Володимир Вдовиченков розподілився у Мурманськ, на Північний флот, і пропрацює кочегаром на одному з військових судів три довгих роки. Після повернення додому Володимир працював офіціантом в ресторані «Паризьке життя», метрдотелем, кухарем, займався перегоном іномарок з Польщі в Калінінград. Все це довгий час він шукав самого себе. А потім, в одну хвилину, вирішив кинути все і виїхати за своєю мрією. Всі ці довгі роки його не відпускала нав’язлива ідея стати артистом, адже він з дитинства мріяв грати в кіно, як його кумир Жан-Клод Ван Дамм.

«Можна зробити неможливе», — Володимир Вдовиченков

Життя Володимира Вдовиченкова в мистецтві

Поїздом до Москви Володимир мчав в накуреному вагоні (як у справжньому фільмі), щоб встигнути вступити до ВДІКУ. Але доля була безжалісною жартівницею. Набір був закінчений, Володимиру порекомендували підготовче відділення, куди він проходив рівно рік, і де встиг заявити про себе, як про «схильному до акторської професії» хлопця. Після довгого року очікування Володимира все-таки зарахували на акторський факультет в майстерню Георгія Тараторкіна. Це була перемога. Саме цей вчинок – взяти і поїхати до Москви і вступити в один з кращих вузів столиці, без блату і зв’язків, Володимир донині вважає самим божевільним вчинком у своєму житті.

Акторську освіту він отримав у 2001 році, а ось кар’єра в кіно почалася ще в роки студентства. Режисери в ньому бачили того самого справжнього чоловіка про який співається в піснях, і про який знімається кіно. Саме такі ролі і почали навперебій пропонувати йому, правда поки що епізоди в телевізійних і художніх фільмах. А потім пішли пропозиції, які змінили все його подальше життя – роль Філа в серіалі «Бригада» і роль в «Громадянина начальнику», паралельні зйомки в яких колишньому спортсмену вдавалося майстерно поєднувати.

Володимир Вдовиченков знімається не тільки в кіно, але і в кліпах

У «Бригаді» Володимир Вдовиченков почав працювати після закінчення третього курсу Вдіку, в той самий день, як його кандидатура була затверджена у серіалі «Громадянин начальник». Це знову був жарт долі, але вже зі знаком полюс – дві знакові ролі він отримав за один звичайний день. І після цього закрутилося. На сьогоднішній день у актора 24 ролі в повнометражних фільмах, серед них роль Кота в «Бумері-1» і «Бумері-2», роль Скіфа в «Парагрефе-78», Остапа в «Тарасі Бульбі» і багато інших. Крім цього плідна його кар’єра і в серіальному кіно – більше 13 головних ролей, крім ролі Філа з «Бригади», він також улюбленим своїм глядачем з таких серіалів як «Небо і земля», «Каменська-3», «Біла гвардія» та інші. Крім активної роботи в кіно, Вдовиченков грає в діючому репертуарі Державного академічного театру імені Е. Вахтангова. Серед його театральних образів – роль графа Орлова в «Царському полюванні», роль Густава в «Вітер шумить у тополях» та інші.

Крім театру і кіно Володимир Вдовиченков знімається у відеокліпах популярних виконавців, груп «Смислові галюцинації», «Коріння», «Любе», Олега Газманова та інших. У недавньому минулому професійна скарбничка актора поповнилася досвідом озвучення головного персонажа Вольта в американському мультику «Вольт».

Володимир Вдовиченков Актор Зізнання актора не закінчується лише на всенародній любові, його талант офіційно визнаний на державному та міжнародному рівні. Володимир є лауреатом премії «Кумир» за роль у фільмі «Бумер», відзначений призом XIV Міжнародного фестивалю акторів кіно «Сузір’я» за «Кращу чоловічу роль» у фільмі «Час збирати каміння», а також Дипломом ХХІІІ Міжнародного фестивалю ВДІК за акторську роботу в професійному кінематографі. З 2006 року Володимир входить в список почесних жителів міста Гусєва, а в 2012 удостоєний звання Заслужений артист Росії.

Особисте життя Володимира Вдовиченкова

Всі служителі Мельпомени з тих чи інших причин довго шукають свою пристань у бурхливому океані любові. Так і Володимир Вдовиченков. Перший офіційний шлюб він оформив ще в 18 років зі своєю однокашницей, другий – у 20 років з Анною Вдовиченко від якої має сина Леоніда, третій – у 27 років з Наталією Давидової, яка є керівником московського торгово-комерційного центру «Юпітер».

Володимир Вдовиченков з четвертою дружиною Ольгою Філіпової

Свій четвертий шлюб актор уклав з актрисою Ольгою Филипової в 2005 році. У них є спільна дочка Вероніка.

У 2015 році Володимир одружився з актрисою Оленою Лядовою. В цілому, про свого особистого життя актор вважає за краще не поширюватися, тому що особисте життя для нього – це те, про що можна говорити тільки з коханою людиною, і то – тільки наодинці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: