Ім’я: Володимир Турчинський

Дата народження: 28 вересня 1963 р.

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Москва

Дата смерті: 16 грудня 2009 р. (46 років)

Діяльність: спортсмен, телеведучий

Біографія Володимира Турчинського

Володимир Турчинський – це талановитий шоумен, на своєму особистому прикладі довів, що сила і розум можуть органічно уживатися в одній людині. Спочатку він прославився як спортсмен, а потім встиг спробувати себе в якості перекладача, актора, бізнесмена, а також провідного безлічі самих різних розважальних програм. Його життя було яскравим і стрімкої.

Можливо, саме тому вже у сорок шість років вона раптово обірвалося в самому розпалі. Ось уже кілька років талановитого шоумена немає з нами, проте пам’ять про нього продовжує жити. А значить, частинка його душі назавжди залишиться жити в його роботах і творчу спадщину, яке «Динаміт» залишив після себе.

Ранні роки, дитинство і родина Володимира Турчинського

Відомий спортсмен і телеведучий з’явився на світ 28 вересня 1963-го року в місті Москва. Його батько пішов з сім’ї, коли він ще був дитиною, а тому з ранніх років Володимир виховувався разом з вітчимом.

Володимир Турчинський, відомий як термінатор Динаміт

За професією В’ячеслав Силаєв був військовим офіцером (обіймав керівну посаду в головному управлінні прикордонних військ СРСР). Високий пост займала також і мама нашого сьогоднішнього героя – Ніна Турчинська. Однак працювала жінка зовсім в іншій області, а саме на Черкізовському м’ясному комбінаті, на якому працювала в якості заступника директора.

З ранніх років мама і вітчим приділяли велику увагу здоров’ю і фізичному розвитку сина. За їх наполяганням вже з четвертого класу Володимир Турчинський почав займатися спортом, а вже за рік став срібним призером чемпіонату Москви зі спортивної боротьби. Через деякий час наш сьогоднішній герой почав паралельно займатися також і самбо. У шістнадцять років він отримав звання майстра спорту і увійшов у збірну Москви по даній спортивній дисципліні.

Таким чином, спорт завжди залишався важливою частиною життя майбутнього шоумена. Однак займатися ним професійно Володимир тоді не збирався. Після закінчення школи він подав документи в Московський інститут інженерів цивільної авіації і почав вчитися на програміста.

Але навчання розтягнулася лише на три роки, після чого Володимир Турчинський за власним бажанням залишив ВУЗ і відправився в армію. Строкову службу наш сьогоднішній герой проходив як зв’язківця. Після звільнення в запас Турчинський перевівся Російську державну академію фізичної культури, яку згодом закінчив з дипломом тренера-викладача.

Володимир Турчинський про спортивному харчуванні В роки перебудови Володимир Турчинський перепробував безліч різних професій. Він перекладав англомовні статті для різних спортивних видань, працював фотографом, а також служив у службі охорони деяких бізнесменів і зірок російський естради. Через деякий час він також очолив службу безпеки в комп’ютерній фірмі, якою володіла сім’я, а також почав працювати вчителем у молодшій школі.

В цей період він також почав професійно займатися деякими новими для себе видами спорту. Так, зокрема, Володимир Турчинський став всерйоз захоплюватися американським футболом, а також класичною боротьбою. Крім цього, він також продовжував удосконалювати свої навички в області дзюдо і самбо (за даними дисциплін майбутній відомий шоумен навіть отримав звання кандидата в майстри спорту).

Шлях у світі Володимира Турчинського шоу-бізнесу: від гладиаторства в акторство

У середині дев’яностих наш сьогоднішній герой став учасником знаменитого російського телешоу «Бої гладіаторів». Участь у даному проекті принесло їй великий успіх, а також відкрило дорогу у світ великого спорту. Через деякий час гладіатор «Динаміт» взяв участь у конкурсі найсильніших атлетів світу, а також був визнаний найсильнішою людиною Росії.

Володимир Турчинський — Останнє інтерв’ю. З цього моменту його життя почала нестися вперед в якомусь фантастичному ритмі. У 1999-му році Володимир Турчинський став вести спортивно-розважальну передачу «Star-старт», а потім ще й сімейну програму «Мама, тато, я — спортивна сім’я» на каналі РТР. Саме тут він познайомився з продюсером Юрієм Сапроновим, який незабаром запропонував йому взяти участь у зйомках серіалу «Кобра. Антитерор». Динаміт погодився, і вже дуже скоро його акторська кар’єра почала стрімко набирати обертів. Ще на початку 2000-х років актор знявся більш ніж в десяти фільмах. Повна ж його фільмографія налічує близько тридцяти ролей. Одним з найвідоміших став «найкращий фільм». У ньому також зіграли Армен Джигарханян, Гарік Харламов, Михайло Галустян та інші.

Паралельно з телевізійної та кінематографічної кар’єрою Володимир Турчинський також активно займався музичною творчістю і працював в якості соліста в групі «Гуарана».

У другій половині 2000-х років вже як повноправною зірки наш сьогоднішній герой взяв участь також і в декількох нових телевізійних проектах. Серед таких найбільш популярними стали передачі «Фактор страху», «Сміх без правил», «Забійна ліга» та деякі інші. Паралельно з цим Динаміт працював як актор озвучування над серією американських мультфільмів.

Подібний скажений ритм життя зробив Турчинського одним з найпопулярніших шоуменів на російському телебаченні. Проте саме він став причиною смерті відомого артиста.

Кончина Володимира Турчинського, причина смерті

П’ятнадцятого грудня 2009-го року Володимир взяв участь у зйомках передачі «Добрий вечір, Москва», а після цього відправився в свій будинок у селі Пашуков Московської області. У цей вечір він, як звичайно, повечеряв і ліг спати. Однак прокинутися йому вже не судилося. О п’ятій годині ранку у актора стався інфаркт, який поставив крапку в яскравій кар’єрі шоумена.

Особисте життя Володимира Турчинського

Володимир Турчинський з дружиною та донькою Іриною

Традиційно завершуючи розповідь відомості з особистого життя персонажа, зазначимо, що легендарний спортсмен Динаміт був одружений три рази. Першою його дружиною була чемпіонка з армрестлінгу Ірина Олександрівна.

Відомою спортсменкою була також і друга дружина нашого сьогоднішнього героя – Лариса Нікітіна, прославилася як легкоатлетка. Третьою дружиною Володимира Турчинського була фітнес-модель на ім’я Ірина. Саме з нею актор прожив останні роки свого життя.

Від першого шлюбу у Динаміту є син Ілля, який також займається важкою атлетикою і іншими видами спорту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: