Ім’я: Володимир Стеклов

Дата народження: 3 січня 1948 р. (69 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Караганда, Казахстан

Діяльність: актор

Вага: 80 кг

Зріст: 169 см

Біографія Володимира Стєклова

Дитинство і родина Володимира Стєклова

Невдовзі після народження Володимира його родина переїхала з Караганди в Астрахань. Хлопчик ріс без батька, виховували його мама і бабуся. Володимир ніколи не був відмінником, не любив вчитися, вільний час проводив у дворі. Так було, поки мама хлопчика не влаштувалася в Народний театр бухгалтером.

З тих пір вільний час Володимир проводив у глядацькому залі. Спочатку переглянув всі вистави Тюгу, потім місцевого драматичного, ходив на гастрольні вистави, особливо любив столичні постановки. Так само хлопчикові подобалася опера. «Ріголетто» і «Фауста» він знав напам’ять.

За кадром — Володимир Стеклов Захоплення сценою призвело Володимира в театральну студію при астраханському Будинку вчителя. Це був досить відомий колектив. Акторський талант Володі Стеклова відзначили на обласному огляді художньої самодіяльності. Тоді ж хтось із членів журі порадив хлопцеві вступати в театральне училище. Це пропозиція здавалося сумнівним, адже у Володимира були серйозні проблеми з дикцією. І все ж він вирішив ризикнути і відправився на прослуховування.

В місцевий театральне училище його взяли один з умовою – виправити дефекти дикції. З цим завданням педагогів Володимир впорався до кінця першого семестру. Через два роки після надходження вирішив ще раз спробувати щастя і подав документи в столичний ГІТІС. Правда, прослуховування в Москвае він не пройшов. Довелося повернутися в Астрахань і закінчити місцеве театральне училище.

Ролі актора Володимира Стєклова в театрі

Кар’єра Володимира Стєклова починалася в провінційних театрах. Майже 10 років він працював у Петропавловську-Камчатському, в Кинешме. Після невдачі в Гітісі актор і не сподівався коли-небудь підкорити Москву. Як це завжди буває, долю змінив випадок.

Актор Володимир Стеклов з дружиною Ольгою

Театр, в якому грав Володимир, вирушив на гастролі до столиці. У спектаклі «Ідіот» Стеклов виконував роль князя Мишкіна. Талант актора відзначили багато глядачів, серед яких був керівник Московського драматичного театру Олександр Товстоногов. Після спектаклю він запросив Володимира Стєклова в свою трупу.

В драматичному театрі імені Станіславського актор грав майже 10 років. За цей час було дуже багато ролей, у тому числі Кульок у постановці «Собаче серце» за Михайлу Булгакову.

Під час перебудови актор перейшов в легендарний театр «Ленком». Під керівництвом Марка Захарова він пропрацював близько 10 років. Пізніше Володимир Стеклов перейшов на контрактну систему та став «вільним актором». Він співпрацював відразу з декількома театрами, серед яких Школа сучасної п’єси, театр імені Моссовета, «Сатирикон» та інші. Запрошення від режисерів посипалися на Володимира Стєклова в кінці 90-их.

Сергій Бехтеев «Святому» — читає Володимир Стеклов

Фільмографія Володимира Стєклова

Кар’єра Володимира Стєклова в кіно почалася пізно. У перший раз на проби він прийшов до 35 років. І відразу отримав роль в картині «Ураган приходить несподівано». У 1987 році Володимир зіграв у фільмі Світлани Дружиніної «Гардемарини, вперед!» з Сергієм Жигуновим, Дмитром Харатьяном і Володимиром Шевельковым. У 1994 режисер Юрій Кара запросив актора на роль Азазелло в своїй картині «Майстер і Маргарита».

Режисери дуже швидко полюбили Володимира Стєклова. Нестачі в ролях у актора не було ніколи. У його фільмографії близько 100 картин. Серед них «Кримінальний квартет», «Плюмбум, або небезпечна гра», «Олігарх», «Гагарін. Перший в космосі».

Актор Володимир Стеклов з донькою

До речі, Володимир Стеклов одного разу і сам ледь не побував на орбіті. В кінці 90-их років актор знімався у фільмі Юрія Кари за романом Чингіза Айтматова «Тавро Кассандри». Знімальним павільйоном повинна була стати орбітальна станція «Мир». Перед зйомками виконавці головних ролей Володимир Стеклов і Ольга Кабо пройшли передполітну підготовку, як справжні космонавти. Актори провели в Зоряному містечку цілий рік, але полетіти в космос їм там і не вдалося. Через брак грошей зйомки скасували.

Володимир Стеклов багато знімався в серіалах. Найвідоміші ролі він зіграв в багатосерійних фільмах «Гардемарини, вперед!», «Казус Кукоцкого», «Другі», «Таємний знак», «Мертві душі». Актор так само грав у популярних серіалах «Кадетсво», «Солдати», «Я лечу».

Народний артист Росії Володимир Стеклов Володимир Стеклов дуже різноплановий актор. Йому під силу будь-які ролі, будь то слуга диявола Азазелло або прапорщик кадетського училища. В кінці 80-их Володимиру Стеклова присвоєно звання «Заслужений артист РРФСР», на початку 2000-х – «Народний артист Росії».

Особисте життя Володимира Стєклова

Першу дружину актора звали Людмилою. Вони прожили разом 17 років. У 1973 році у них народилася дочка Агрипина. Так само як і батько, вона вибрала акторську кар’єру. Зараз дочка Володимира Стєклова знімається в кіно, раніше грала в театрі «Сатирикон». Є лауреатом кількох кінопремій.

Другою дружиною Володимира Стєклова стала актриса Олександра Захарова, дочка знаменитого режисера Марка Захарова. Вони прожили разом 9 років, потім розлучилися. Дітей у Володимира та Олександри не було. Якраз під час цього шлюбу актор грав на сцені «Ленкому». З театру він пішов одночасно з розлученням. Правда, ні актор, ні його колишній тесть зв’язку в цих подіях не бачать.

Володимир Стеклов сьогодні

Незабаром після розлучення з Олександрою Захарової актор одружився втретє. Його обраницею стала стоматолог Ольга. З неї Володимир Стеклов живе досі. Ольга народила Володимиру другу дочку – Глафіру.

Володимир Стеклов двічі дідусь. У його дочки Агрипини двоє дітей – Марія і Данило.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: