Ім’я: Володимир Соловйов

Дата народження: 20 жовтня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: журналіст, ведучий програм

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Володимира Соловйова

Соловйов Володимир народився в сім’ї Рудольфа Наумовича Соловйова та Інни Соломонівни Шапіро. Батько — Рудольф Наумович (до 1962-го року носив прізвище Менинсковский) – відомий історик, випускник Педагогічного інституту, історико-філологічного факультету, викладав політекономію в технікумі. Мама – Інна Соломонівна – мистецтвознавець, випускниця того ж факультету, працювала в музеї «Бородінська битва». Вони познайомилися, коли були студентами інституту імені в. І. Леніна. Коли Володимирові було 6 років, батьки розійшлися. Вони продовжували підтримувати дружні стосунки.

Дід по материнській лінії – Шапіро Соломон Львович, бабуся Поліна Петрівна, працівники машинобудівного заводу. Перший клас Володимир Соловйов закінчив у школі № 72 міста Москви, яка знаходилася поруч з його будинком. А так як батьки хотіли, щоб їхній син добре володів англійською мовою, у другий клас Володю перевели в елітну спецшколи №27 з англійським ухилом. На той час в цій школі навчалися онуки і діти дипломатів, членів ЦК КПРС і інших високопоставлених осіб. Зараз же це — середня загальноосвітня школа поглибленого вивчення англійської мови.

Популярний журналіст

Ще з дитинства Володимир Соловйов дуже любив історію, літературу, театр. Брав участь у постановці Шекспірівського «Макбета». А з 9-го класу почав захоплюватися східною філософією і карате.

Кар’єра

У 1980 році закінчив спецшколу і в цьому ж році поступив в Московський інститут за профілем сталь і сплави, закінчивши його з червоним дипломом за фахом «інженер – металург» у 1986 році. Закінчив аспірантуру інституту міжнародних відносин і світової економіки, став кандидатом економічних наук, захистивши дисертацію по темі «Основи тенденцій виробництва новітніх матеріалів та фактори ефективності використання їх у промисловості Японії і США». У рідній московській школі №27, де він колись навчався, стає викладачем астрономії, фізики і математики до 90-го року. У цьому ж році їде в США і працює викладачем економіки в університеті штату Алабама в Хантсвіллі. Стає активним учасником політичного життя Америки того часу. У Росію повертається в 92-му році, займається науковими дослідженнями високих технологій і відкриває бізнес спільно зі своїми друзями. Як говорив сам Володимир: «у мене свої заводи були на Філіппінах і в Росії, в 90-ті роки ми займалися випуском дискотечного обладнання та експортом його по всьому світу». Так само в Москві відкриває агентство по працевлаштуванню. Володимир Соловйов є членом американського Комітету підприємців і віце-президентом асоціації молодих економістів.

Навчальний процес

Починаючи з 97-го року, є радіоведучим станції «Срібний дощ». З 10 липня 98-го року і донині веде ранкове шоу «Солов’їні трелі». У прямому ефірі ведуться обговорення з радіослухачами на самі різні теми про сучасне життя: кулінарія, мода, політичне життя, китайська філософія, комп’ютери, автомобілі — затрагиваемый спектр дуже широкий. Програма транслюється по вівторках, середах і четвергах з 7.00 до 11.00. З вересня місяця спільно з Анною Шафран, ведучий передачі «Повний контакт» на радіо «Вести FM».

Телевізійна кар’єра Володимира Соловйова почалася з 1999 року. Працює телеведучим на кількох телеканалах ОРТ, ТНТ, ТВ-6, НТВ, ТВЗ. Є провідним відразу двох ток-шоу: політика – економічного ток-шоу «Процес» — спільно з Олександром Гордоном на каналі ОРТ (програма проіснувала більше року), а так само «Пристрасті по Соловйову» канал ТВ-6, а потім і численних авторських програм «Сніданок з Соловйовим», «Солов’їна ніч» на тому ж телеканалі ТВ-6 і багатьох інших телепередач. З 2003 року стає телеведучим двох найпопулярніших ток-шоу. «До бар’єру!» суть програми словесна дуель двох знаменитостей, які дотримуються різних поглядів і думок, в прямому ефірі ведеться інтерактивне голосування телеглядачами, таким чином, до кінця передачі визначається переможець. І «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» — кожен випуск присвячується актуальнейшим подій минулого тижня. Навесні 2005 року, беручи участь у конкурсі «Золотий сайт», офіційний сайт Соловйова, отримує премію як кращий сайт в категорії VIP.

З дружиною та новонародженим сином

Восени цього ж року як кращий інтерв’юер удостоюється премії «ТЕФІ». Був ведучим теледебатів між Віктором Тарховим і Георгієм Лиманським 19 жовтня 2006 року, закінчилися теледебати скандалом, оскільки Соловйов образив Тархова, за що останній подав позов проти журналіста на 10 мільйонів рублів. Півтора року позов було частково задоволено судом, постановивши стягненням з відповідача в сумі 70 тисяч рублів. У 2011 році керівництву радіостанції «Вести FM» був посланий протест від релігійної громади євреїв Азербайджану проти висловлювань Володимира Соловйова в прямому ефірі про Азербайджанській Республіці.

Особисте життя

Одружений Володимир Соловйов на Ельзі Сепп (дочка сатирика Коклюшкін). Має сімох дітей від трьох шлюбів. Двоє дітей від першого шлюбу — Поліна і Олександр Соловйови. Дочка випускниця інституту телебачення і радіомовлення. Син живе і навчається в Лондоні, режисер, займається зйомками фільмів та кліпів. Від другого шлюбу є дочка Катерина 91-го року народження, студентка Щукінського театрального училища. З Ельгою четверо спільних дітей: Михайло, Софія-Бетіна, Емма-Естер і дворічний Володимир Соловйови.

Володимир Соловйов на відео Має чорний пояс з карате, грає у футбол у складі команди Російського Єврейського конгресу. За релігійним віруванням сповідує іудаїзм. Знявся в декількох фільмах і серіалах, у тому числі і у відомому серіалі «Агент національної безпеки 2» 2000 рік, в ролі бізнесмена Лопатіна. У фільмах «Богиня прайм — тайму» 2005 року та в «Парку радянського періоду» 2006 року грає епізодичні ролі реального персонажа-самого себе.

Є автором 15 книг, серед яких є книги публіцистичного та художнього напряму, деякі з них:

— «Соловйов проти Соловйова. Худнути або не худнути?» — 2004 рік: книга присвячена проблемі схуднення, де Володимир виклав свій власний досвід,

— роман «Євангеліє від Соловйова» — 2005 рік,

— «Ми і Вони. Короткий курс виживання в Росії» -2005 рік, тут Соловйов викладає особистий досвід «виживання»,

— «Путін. Путівник для небайдужих» — 2008 рік, розповідь про взаємини влади і бізнесу,

— «Протистояння Росія — США» — 2009 рік, присвячена протистояння двох наддержав,

У колі сім'ї

— «Російська рулетка. Нотатки на полях новітньої історії» — видавництво Ексмо 2005 рік: аналіз подій, що відбуваються в Росії з 90-го по 2005 рік.

— «Імперія корупції. Територія російської національної ігри»,

Майстер-клас від профі — «1001 питання про минуле, сьогодення і майбутнє Росії» — 2010 рік. Є дискографія, збірник звукових записів: «Солов’їні трелі» — 2004 рік,

«Чарівник» — 2007 рік, а так само аудіокнига на двох CD «Російські народні казки».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: