Ім’я: Володимир Путін

Дата народження: 7 жовтня 1952 р. (64 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: державний та політичний діяч

Вага: 77 кг

Зріст: 170 см

Біографія Володимира Путіна

Володимир Володимирович Путін народився в 1952 році в Ленінграді. «Я з простої сім’ї, і я жив дуже довго цим життям, практично все своє свідоме життя. Я жив як рядовий нормальна людина, і в мене завжди зберігається зв’язок», – згадує Путін.

Володимир Володимирович Путін - президент РФ

Батько Володимира Путіна — Володимир Спиридонович Путін — з 1933 по 1934 роки служив на підводному флоті. В червні 1941 року був призваний на фронт. Захищаючи Невський п’ятачок, Володимир Спиридонович отримав важке поранення в ногу. Після війни працював майстром на заводі імені Єгорова.

Мама — Марія Іванівна Шеломова — пережила блокаду, потім працювала на заводі. Дід Володимира Путіна був кухарем, його страви подавали до столу вищих державних і партійних чинів, в тому числі Сталіну і Леніну.

Володимир Путін з мамою

Володимир Володимирович Путін — третій син в сім’ї. Два старших брати померли ще в дитинстві, брат Віктор – пішов з життя ще до війни, Альберт загинув в блокаду.

Дитинство Володимира Путіна

Путини жили в комуналці в Басковом провулку. Вже після того, як Володимир Володимирович став президентом, він поділився, що в дитинстві любив дивитися радянські стрічки про розвідників і мріяв працювати в органах держвлади.

«Ще до того, як закінчив школу, у мене виникло бажання працювати в розвідці. Правда, незабаром захотілося стати моряком. Але потім знову розвідником. А на самому початку дуже хотілося бути льотчиком», – згадує Путін.

Володимир Володимирович Путін в молодості

До 1965 року Володимир Путін навчався в школі-восьмирічці, потім закінчив середню спецшколи з хімічним ухилом, пізніше юрфак Ленінградського держуніверситету ім. Жданова. У студентські роки він вступив в КПРС. До речі, будучи студентом Володимир Володимирович познайомився з Анатолієм Собчаком, який тоді обіймав посаду доцента ЛДУ.

Кар’єра Путіна у КДБ

У 1975 році, після отримання диплома Володимир Путін був направлений на службу в Комітет державної безпеки. У тому ж році отримує звання старший лейтенант юстиції в системі територіальних органів КДБ СРСР, пройшовши «Курси підготовки оперативного складу».

Володимир Путін в молодості

У 1977 році Володимир Путін служить по лінії контррозвідки у слідчому відділі КДБ Ленінградської області. У 1979 році, закінчивши курси перепідготовки в Москві, повернувся в рідне місто.

У 1984 році в званні майора юстиції Путін відряджений на навчання в інститут КДБ СРСР за спеціальністю «Зовнішня розвідка». Там Володимир Володимирович продовжив вивчення німецької мови та пройшов підготовку до служби в НДР.

Володимир Путін і його дружина Людмила

Служба Володимира Путіна в НДР

У період з 1985 по 1990 роки Путін працював у НДР. Він проходив службу в Дрездені, його прикриття – посаду директора дрезденського Будинку дружби СРСР-НДР. За вислугою років йому підвищили звання до підполковника і посаду — до старшого помічника начальника відділу.

У 1989 році Володимир Володимирович був нагороджений бронзовою медаллю «За заслуги перед Національної народної армії НДР».

Путін без краватки Після завершення відрядження за кордон, Володимир Путін продовжив службу в Ленінградському управлінні КДБ, відмовившись перейти в центральний апарат зовнішньої розвідки КДБ СРСР у Москві.

Кар’єра Володимира Путіна в адміністрації Петербурга

Наступним етапом життя Володимира Путіна стала робота в ЛДУ ім. Жданова, де він служив помічником ректора з міжнародних питань.

«Я із задоволенням пішов «під дах» Ленінградського державного університету в розрахунку написати кандидатську, подивитися, як там і що, і, можливо, залишитися працювати в ЛДУ. Так, в 90-му я став помічником ректора університету з міжнародних зв’язків», – згадує Путін.

Володимир Путін і Анатолій Собчак

Путіна порекомендували Анатолію Собчаку як хорошого працівника, в 1990 році майбутній президент країни став радником мера. З переходом на нову роботу Путін подав рапорт на звільнення з органів КДБ СРСР.

На новому місці Путіну довірили посаду голови комітету із зовнішніх зв’язків адміністрації Санкт-Петербурга, в 1994 році Володимира Володимировича призначили першим заступником голови уряду Санкт-Петербурга з збереженням попередньої посади. Через рік він став біля керма регіонального відділення партії НДР.

Володимир Путін про Україну В 1992 році група депутатів Ленсовета на чолі з Юрієм Гладковим і Марією Сальє висунула проти Путіна звинувачення в махінаціях по програмі постачання Пітера продовольством в обмін на сировину. Путін стверджував, що комісія Сальє ніякого розслідування фактично не проводила, а переслідувати в кримінальному порядку не було кого і за що. Скандал розпалювали заради того, щоб Собчак звільнив Путіна.

Робота Володимира Путіна в Москві

За три роки Путін піднявся від заступника керівника у справах Президента до секретаря Ради безпеки. У 1996 році, після поразки Собчака на виборах губернатора Володимира Володимировича запросили до Москви на посаду заступника керуючого справами Президента РФ. Путін займався юридичне управління та управління загрансобственностью Росії.

«Не можу сказати, що я не любив Москву. Я просто більше любив Пітер. Але Москва, абсолютно очевидно – європейське місто», – згадує Путін.

Навесні 1997 року Володимир Путін стає заступником керівника Адміністрації Президента РФ, змінивши Олексія Кудріна.

За родом служби Володимир Путін буває в різних куточках РФ і світу

Влітку 1998 році він став директором ФСБ Росії, восени успішно провів реорганізацію структури. Через півроку Володимира Путіна призначають на посаду секретаря Ради Безпеки РФ із збереженням посади в ФСБ.

Навесні 1999 року президент Борис Єльцин призначив Володимира Путіна прем’єр-міністром Росії.

Володимир Путін став наступником Бориса Єльцина

Путін згадує це так: «Борис Миколайович запросив мене до себе і сказав, що у нього є ідея запропонувати мені посаду Прем’єр-міністра. <…> До речі, в розмові зі мною він не вимовляв слова «наступник». Єльцин говорив про «Прем’єра з перспективою», що якщо все піде нормально, то він вважав би це можливим».

Початок президентської кар’єри Володимира Путіна

31 грудня 1999 року Єльцин подав у відставку, Путін став виконуючим обов’язки Президента Росії, йому передали символи влади, в тому числі і «ядерний чемоданчик». За його словами, для нього це було непросте рішення.

«З одного боку, є свої, внутрішні аргументи. Але є й інша логіка. Доля складається так, що можна попрацювати на найвищому рівні в країні і для країни. І безглуздо говорити: ні, я буду насінням торгувати, чи ні, я займуся приватною юридичною практикою. Ну, потім можна зайнятися, в кінці кінців. Спочатку тут попрацювати, потім там», – пояснює Путін свій вибір.

Багато росіян хочуть бачити президентом Володимира Путіна

У березні 2000 року Володимир Путін був обраний президентом і 7 травня вступив на посаду. 14 березня 2004 року його переобрали на другий термін. 7 травня 2008 року він передав владу колишньому главі адміністрації президента Дмитру Медведєву.

8 травня 2008 року Володимира Путіна затвердили на посаду голови уряду Росії, 12 травня він вже оголосив склад нового уряду. У листопаді 2010 року Путін потрапив на 4-е місце у списку найвпливовіших людей планети за версією журналу Forbes.

Володимир Путін відстоює інтереси Росії

24 вересня 2011 року Путін погодився балотуватися в президенти Росії. Тоді, на з’їзді партії «Єдина Росія» його слова викликали овації. До речі, вже в листопаді 2011 року в рейтингу Forbes Володимир Володимирович зайняв друге місце.

На президентських виборах 4 березня 2012 року Путін виграв у першому турі, набравши 63,6% голосів, 7 травня він вступив на посаду глави держави втретє.

Дисертація Володимира Путіна

У 1997 році Володимир Путін захистив кандидатську дисертацію з економіки в гірському інституті Санкт-Петербурга. Назва роботи – «Стратегічне планування відтворення мінерально-сировинної бази регіону в умовах формування ринкових відносин (Санкт-Петербург і Ленінградська область).

Володимир Путін - кандидат економічних наук

Особисте життя Володимира Путіна

Володимир Володимирович познайомився зі своєю майбутньою дружиною Людмилою в 1980 році, а 28 липня 1983 року вони одружилися. Через два роки перед від’їздом до Німеччини у них народилася перша дочка Марія, а ще через рік у Дрездені друга — Катерина. Обидві дівчата закінчили Спбду. За неофіційними даними, 15 серпня 2012 року у Марії народився син. До речі, недоторканність приватного життя дочок Путіна охороняється дуже ретельно.

Володимир Путін розлучився з дружиною Людмилою

6 червня 2013 року в інтерв’ю телеканалу «Росія-24» Володимир і Людмила Путини оголосили про розірвання шлюбу за взаємною рішенням. У ЗМІ ця інформація обговорювалася досить довго. Причинами розлучення називали нібито існуючі відносини Володимира Путіна і Аліни Кабаєвої.

Володимир Путін і Аліна Кабаєва

Захоплення Володимира Путіна

Володимир Путін катається на гірських лижах. Він чемпіон Ленінграда з дзюдо, чемпіон ЦР ДСТ «Праця» і призер розіграшу Кубка Радянського союзу. У 1999 році випустив книгу в співавторстві з Олексієм Левицьким та Василем Шестаковим «Вчимося дзюдо з Володимиром Путіним». У 2013 році став володарем почесного дев’ятого дана в корейському бойовому єдиноборстві тхеквондо.

Путін на Harley-Davidson

У 2011 році став на ковзани і почав грати в хокей. Любить порибалити.

Із задоволенням слухає пісні Миколи Расторгуєва та групи «Любе», Григорія Лепса, циганську музику.

Вільно говорить німецькою мовою, вчить англійську.

Носить годинник тільки на правій руці.

У президента багато домашніх тварин, майже всі подаровані йому. У Володимира Володимировича живуть собаки: два пуделі, каракачан Баффі. Крім цього, є коза по імені Казка, а також карликова кінь Вадик.

Володимир Путін з домашніми улюбленцями

Володимир Путін зараз

На третій президентський термін Володимира Путіна випали складні історичні події. Позиція Росії по українській кризі і приєднання Криму до Російської Федерації, переможний виступ російських спортсменів на Олімпіаді і Паралімпіаді в Сочі, успішна військова операція в Сирії – все це не могло не позначитися на рейтингу першої особи країни. Дані опитування, опубліковані в жовтні 2015 року ВЦВГД, свідчать про те, що дії Володимира Путіна схвалюють 89,9% росіян.

Володимир Путін про Олімпіаду в Сочі 2014

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: