Ім’я: Володимир Пучков

Дата народження: 1 січня 1959 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: с. Новинка, Волгоградської обл.

Діяльність: держ. діяч, політик

Вага: 85 кг

Зріст: 176 см

Біографія Володимира Пучкова

Володимир Андрійович Пучків – глава МНС Росії з 2012 року, генерал-лейтенант запасу, володар класного чину «дійсний державний радник 1 класу» і наукового ступеня першого ступеня «кандидат технічних наук, винахідник.

У рейтингу популярності серед вищого керівництва країною, згідно з соціологічним дослідженням вітчизняного центру вивчення громадської думки, в 2015 році він займав третє місце (після міністра оборони Сергія Шойгу і керівника Мзс Сергія Лаврова). Громадяни Росії оцінили якість його роботи 3,94 бала за п’ятибальною системою. Для порівняння, в 2013 році він також займав 3 позицію рейтингу з 3,48 бала з 5.

Пучков Володимир Андрійович

В одному з інтерв’ю Пучків підкреслював, що всі звернення і скарги, що надсилаються на сайт відомства в розділ «питання міністру», він розглядає особисто, реагуючи і ставлячи на контроль відпрацювання кожного запиту росіян.

Дитинство і юність Володимира Пучкова

Майбутній член кабміну з’явився на світ 1 січня 1959 року в Сталінградській області (з 1961 – Волгоградській) в селищі Новинка, колишньому німецькому поселенні. По завершенні навчання у школі у 1976-му році хлопець поступив у Вище військово-інженерне командне училище у Тюмені, де через три роки захистив диплом техніка.

З 1979 року Володимир пройшов трирічну строкову службу в армії на Далекому Сході. У період 1983-1986рр. молодий чоловік продовжив кар’єру військовослужбовця у штабі цивільної оборони (ГО) в місті Кунгур, розташованому в 90 кілометрах від Пермі, в якості офіцера. У той же час він підвищував свій освітній рівень у столичній Військово-інженерної академії. Потім він поступив і три курсу навчався в ад’юнктурі даного Вузу.

Володимир Пучков вибрав кар'єру військового

У 1988 році на посаді заступника командира полку ГО він брав участь у відновлювальних роботах у Вірменії після безпрецедентного за масштабами руйнувань Спітакського землетрусу. Там він вперше зустрівся з Сергієм Шойгу, той був тоді ліквідатором-добровольцем.

Розвиток кар’єри Володимира Пучкова

Закінчивши в 1991 році підготовку до науково-педагогічної діяльності в ад’юнктурі, майбутній керівник федерального відомства 4 роки викладав на курсах Цивільної Оборони, потім працював у структурних підрозділах МНС на різних керівних постах – дослідної лабораторії, у відділах військових підрозділів аварійно-рятувальної служби.

Як відмінний професіонал, в 1995 році Володимир був призначений керівником Управління Всеросійського НДІ з проблем ГО і НС. З 1999 року він перебував на посаді заступника директора і керівника ряду міністерських Департаментів. При цьому він був задіяний у проведенні гуманітарних місій в період війни в Югославії, в операціях в Грозному щодо ліквідації руйнівних наслідків терактів. Одночасно він завершив навчання в Академії держслужби при главі держави.

Володимир Пучков відвідав табори біженців на кордоні з Україною У період 2006-2007 року Володимир Андрійович вже очолив Північно-західний регіональний центр МНС. Успішно просуваючись по службових сходах, з 2007 по 2012 рік він став заступником Шойгу, в той період, міністра. На цьому посту, поряд з новими обов’язками по координації дій з іншими відомствами, розробками профільних нормативних документів, він продовжував займатися безпосереднім керівництвом комплексу заходів по усуненню результатів локальних збройних конфліктів, природно-техногенних лих, катастроф і катаклізмів.

Особисте життя Володимира Пучкова

Глава федерального відомства одружений. У нього три сини і донька.

Міністр розповів в мас-медіа, що вже кілька років зберігав одну традицію. В новорічну ніч, через годину після настання нового року, він завжди проводив селекторні наради про оперативну обстановку, щоб вчасно відреагувати на всі трапилися ПП. Причому, на честь улюбленого багатьма свята й власного дня народження, він дозволяв собі взяти на роботу дітей – всіх трьох синів.

Володимир Пучков виховав 4х дітей

За підсумками 2014 року Пучків потрапив у двадцятку заступників голови уряду і членів кабінету міністрів, які отримали найбільший дохід. Згідно з оприлюдненою декларацією, він заробив 18,6 мільйонів рублів і опинився на 17 місці рейтингу (для інформації, в 2013р. його дохід становив 11,2, в 2012р. – 7,72, в 2011р. – 3,7 млн. відповідних одиниць). Загальна площа нерухомого майна, яким володіє сім’я міністра, становила 215 квадратних метрів, земельної ділянки – 1,5 тисяч «квадратів».

Володимир Пучков сьогодні

У 2011 році заступник начальника головної аварійно-рятувальної служби виступив з ініціативою створення добровільних пожежних дружин. У Держдуму був внесений федеральний закон, де були прописані їхні функції (боротися з пожежами, інформувати про них населення, проводити навчання). Однак у мас-медіа пропозицію зустріло критичні відгуки.

Міністр МНС Володимир Пучков

У 2012 році Він перейшов на посаду керівника Московської області. У свою чергу, Пучків спочатку тимчасово виконував його обов’язки, а незабаром після виходу указу президента зайняв його посаду. Тим самим він увійшов до складу кабінету, очолюваного Медведєвим.

Одним з перших серйозних лих після призначення на посаду нового керівника відомства було повінь в Краснодарському краї з загибеллю близько 170 росіян. На адресу міністерства і чиновників, які не забезпечили належного інформування населення про загрозливу ситуацію, його евакуацію, було багато критики.

У 2015 році глава федерального відомства поінформував громадськість про те, що в країні відпрацьовані схеми швидкого реагування у разі масштабних аварій, ураганів, крижаних дощів, а також забезпечення, при необхідності, резервним живленням основних об’єктів життєдіяльності населених пунктів по всій країні. Крім цього МНС в 2016 році планує впровадження цілого ряду проектів, включаючи всеросійську акцію «За безпечне дитинство», створення зон «розумних міст», розвиток програмного комплексу «Безпечне місто», що передбачає надійну роботу систем ЖКГ, сталого забезпечення транспортом, електроенергією, впровадження інформаційних технологій.

Володимир Пучков відзвітував про пожежі в Сибире Маючи кандидатську вчений ступінь, авторські свідоцтва та патенти на винаходи, чиновник входив у раду редакції видання «Наукові та освітні проблеми цивільного захисту».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: