Ім’я: Володимир Мединський

Дата народження: 18 липня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Сміла, Черкаська обл.

Діяльність: публіцист, політичний діяч

Вага: 68 кг

Зріст: 177 см

Біографія Володимира Мединського

Володимир Ростиславович Мединський – чинний міністр культури РФ, член Вищої ради «Єдиної Росії».

Володимир Мединський – міністр культури РФ

Дитинство і юність Володимира Мединського

Володя Мединський народився в родині офіцера радянської армії. Батько – Ростислав Ігнатович – дослужився до чину полковника, проходив службу в Центральному управлінні ракетного палива Міністерства оборони СРСР, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та землетрусу в Спітаку. Мати – Алла Вікторівна, за освітою лікар-терапевт.

Через п’ять років після народження Володі в сім’ї з’явилася друга дитина – донька Таня.

З самого раннього дитинства Володя виділявся серед однолітків. У дитячому саду завжди перший «розправлявся» з їжею і самостійно одягався для прогулянки. У школі послідовно пройшов шлях від командира зірочки жовтенят до секретаря комсомольської організації.

Як і у більшості дітей військовослужбовців, дитинство Володі пройшло по військових гарнізонах, і тільки на початку 80-их років сім’я оселилася в Москві, де Володимир закінчив школу.

Володимир Мединський зробив стрімку кар'єру в політиці

У 1987 році Мединський став студентом факультету міжнародної журналістики МДІМВ. Навчався як і в школі на відмінно, отримував підвищену (ленінську) стипендію. В період навчання проходив практику в різних ЗМІ: у районній забайкальської газеті, Агентство політичних новин і ТАСС. У 1992 році закінчив інститут з червоним дипломом.

Наукова діяльність Володимира Мединського

У 1993-94 рр. Мединський був аспірантом МДІМВ МЗС Росії. У 1997 році він захистив кандидатську дисертацію на тему «Сучасний етап світового розвитку та проблеми формування зовнішньої політики Росії».

Володимир Мединський в Московському музеї сучасного мистецтва

З 1994 року Володимир Мединський почав викладати в рідному МДІМВ.

У 1999 році 29-річний Мединський захистив докторську дисертацію на тему «Методологічні проблеми формування стратегії зовнішньополітичної діяльності Росії в умовах становлення глобального інформаційного простору».

Дисертаційні роботи Мединського викликали неоднозначну реакцію в наукових колах: послідував ряд звинувачень у плагіаті, у використанні ненауковою методології і недобросовісності дослідження. В якості доказів наводились такі приклади: 87 з 120 сторінок кандидатської дисертації Мединський запозичив з дисертації свого наукового керівника – С. А. Проскуріна. В його докторської дисертації з чужими роботами збігається 21 сторінка.

«Міфи про Росію»: Книги Володимира Мединського

У 2010-11 рр. Мединський опубліковано тринадцять книг на історичну тему, об’єднаних під загальною назвою «Міфи про Росію». За словами самого автора, його найголовнішим завданням була спроба розвіяти негативні міфи про Росію і запропонувати новий погляд на історію російської держави.

Володимир Мединський не тільки політик, але і письменник

Як і дисертаційні роботи Мединського, «Міфи про Росію» отримали у критиків самі суперечливі відгуки. Найбільший гнів викликала концепція автора, який стверджував, що будь-який злочин перестає бути злочином лише тому, що його вчинили «наші».

Володимир Мединський на презентації своєї книги

Серію «Міфи про Росію» похвалив Володимир Жириновський, а редактор газети «Книжное обозрение» А. Гаврилов відгукнувся про «Міфах» як про дурного реваншизм. Глава адміністрації Президента Росії Владислав Сурков назвав книгу спірною, але дуже корисною для Росії, а ось критик Роман Арбитман порахував, що Мединський сам придумав нові міфи про Росію.

Підприємницька діяльність Володимира Мединського

Закінчивши інститут, Мединський з кількома однокурсниками організував рекламне агентство «Корпорація «Я»». Після краху фінансової піраміди «МММ» агентство, до 1996 року стало холдингом, опинилося на межі банкрутства. Сприятливий збіг обставин дозволило уникнути фінансового краху, але майбутній міністр культури охолов до бізнесу. У 1998 році він передав свою частку в компанії батька, а сам вирішив податися в держслужбовці. У 1998 році Мединський став віце-президентом РАСО. Через півроку його призначають радником директора Департаменту податкової поліції РФ.

З травня 1999 року Мединський керує Департаментом інформаційної політики. Наприкінці того ж року Мединський залишає держслужбу і «йде» в політику.

Політична діяльність Володимира Мединського

Політична діяльність Володимира Ростиславовича починається з керівництва управлінням Центральним виборчим блоком «Отечество – Вся Росія». Наступна ступінь його політичної кар’єри була пов’язана з партією «Єдність і Вітчизна – Єдина Росія».

У 2003 році Володимира Ростиславовича избралит депутатом Думи IV скликання, а в 2007 році і депутатом Думи V скликання. Однаков у 2011 році він не пройшов до Думи VI скликання. Але на цьому політична кар’єра Мединського не закінчилася – в лютому 2012 року він був зареєстрований як довірена особа Володимира Путіна, а в травні того ж року став міністром культури РФ.

2012 рік: Володимир Мединський призначений міністром культури

У 2014 році Мединський став кавалером Ордена Пошани і Орден преподобного Сергія Радонезького II ступеня, отримав ступінь почесного доктора університету Ка Foscari у Венеції.

Зустріч Володимира Путіна і Володимира Мединського (2014 рік)

Саме присвоєння ступеня почесного доктора викликало грандіозний скандал, який змусив Сільвію Бурани залишити посаду проректора університету Ка Foscari.

Противники міністра негативно поставилися до рішення Мединського звільнити Григорія Ревзіна, який розкритикував політику Путіна з українського питання.

Ще одне скандальне висловлювання Володимира Мединського

Не менш резонансною стала репліка Мединського: «Брехня!», яка прозвучала в ефірі «Ехо Москви» з приводу факту, викладеного в книзі Даниїла Гранина «Ціна перемоги» (маються на увазі слова письменника, згідно з яким в період страшного голоду в блокадному Ленінграді для партійного керівництва випікалися ромові баби).

Мединський про Рашку-говняшку Черговий скандал, пов’язаний з ім’ям Мединського, вибухнув у листопаді 2014 року. Російський міністр культури відмовився від держпідтримки проектів режисера-документаліста і голови фестивалю «Артдокфест» Віталія Манського. Опозиційна громадськість зв’язала вчинок Мединського з тим, що режисер підписав відкритий лист Спілки Кіно «Ми з Вами!» на адресу українських працівників кіно. Сам Мединський пояснив свої дії тим, що не збирається забезпечувати фінансування фільмів, знятих за принципом «Рашка-говняшка». Згодом, як і у випадку з Данилом Граниным, міністру довелося принести вибачення за свої слова.

Володимир Мединський і Микита Міхалков

Злі язики стверджують, що Володимир Мединський ще довгий час буде перебувати на керівних державних посадах. Він з того типу людей, які завжди знаходять спільну мову з можновладцями. У свій час він був активним комсомольцем і комуністом, потім став полум’яним ельцинистом, дружив з Лужковим, а зараз є вірним послідовником політики Путіна.

Особисте життя Володимира Мединського

Докладних відомостей про особисте життя Міністра культури РФ ніде не було опубліковано. Відомо лише те, що він щасливий у шлюбі: одружений на Марині Олегівні Мединской (в дівоцтві Нікітіна). Подружжя виховують трьох дітей, які навчаються в московській школі № 19 з поглибленим вивченням англійської мови.

Володимир Мединський одружений, він багатодітний батько

Супутниця життя Володимира Мединського є успішним підприємцем.

Володимир Мединський з сім'єю на відпочинку в Алтайському краї

Володимир Мединський в даний час

На початку 2016 року Володимир Мединський активно займався питаннями туризму. Він не раз відзначав, що туристична сфера є найбільш швидкозростаючим сегментом російської економіки, а також говорив про розробку комплексу заходів, спрямованого на підтримку туроператорів та спрощення візового режиму.

Мединський з рукоприкладством провів міністерську перевірку В цілому, 2016 рік, визнаний «Роком російського кіно», зажадав від Мединського ретельної роботи над питаннями у сфері кінематографа. За його словами, частка російських фільмів у вітчизняному кінопрокаті повинна збільшитися з 18% у 2016 році до 25% в 2018.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: