Ім’я: Володимир Маркін

Дата народження: 8 травня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Корольов, Московська обл.

Діяльність: співак

Вага: 72 кг

Зріст: 175 см

Біографія Володимира Маркіна

Володимир Маркін – це співак з далекого минулого. Коли-то його кращі пісні співав увесь Радянський Союз, проте сьогодні їх автора без запинки назвуть хіба що небагато. В якійсь мірі саме тому сьогодні ми вирішили вибрати в якості героя нашої статті саме цього музиканта. Адже згаслі зірки іноді теж можуть похвалитися безліччю захоплюючих таємниць.

Ранні роки, дитинство і родина Володимира Маркіна

Володимир Маркін з’явився на світ 8 травня 1959 року в невеликому селищі Болшево, розташованому в Калінінградському районі Московської області. У цьому місці наш сьогоднішній герой провів кілька перших років свого життя.

Однак згодом його сім’я переїхала в місто Пушкіно, де майбутній музикант почав відвідувати середню школу, а також вперше займатися музикою. Спочатку музичні заняття і гра на гітарі були для нього просто улюбленим захопленням. Але з плином часу тяга до мистецтва стала для Володимира Маркіна справжнім нещастям.

Співак Володимир Маркін продовжує залишатися популярним

У старшій школі він разом зі своїми тодішніми приятелями організував ансамбль «Силуети», у складі якого згодом самозабутньо смикав струни, наяривая улюблені музичні партії. Виступи на сцені приносили йому величезне задоволення, а тому в якийсь момент наш сьогоднішній герой почав серйозно замислюватися про музичну кар’єру. Однак звичайні тяготи побуту все-таки переважили дитячі мрії. Після закінчення школи Володимир Маркін подав документи на електромеханічний факультет Московського енергетичного інституту.

У подібному виборі творчого вектора вагому роль зіграли його батьки, але і сам Володимир також не сильно опирався такому стану речей. Грати на гітарі він продовжував лише у вільний час. А його, як це ні банально, було зовсім небагато. Вранці Володимир навчався в інституті, а вечорами працював.

У цей період наш сьогоднішній герой перепробував безліч самих різних спеціальностей. Він був пакувальником, каменярем, швачкою-мотористом, а також настроювачем роялів та інших клавішних інструментів.

Однак в один прекрасний момент Володимир Маркін все-таки зумів повернутися у світ мистецтва. Спочатку він став керувати культурно-масовою роботою свого інститутського курсу. А згодом почав також очолювати місцевий гурток самодіяльності у всесоюзному НДІ лісової промисловості.

Володимир Маркін — Царівна-Несміяна В 1980-му році наш сьогоднішній герой переїхав в Алушту, де став працювати керівником бригади культурологів в однойменному спортивно-оздоровчому таборі. Як це ні дивно, проте саме в цьому українському місті пройшло становлення Володимира Маркіна як професійного музиканта і співака. Він часто виступав перед відпочиваючими, а також одну за одною складав популярні пісні.

Завдяки цьому, всього за кілька років Володимир зумів стати справжньою зіркою на півдні України, а також «обрости» багатьма важливими знайомствами. Серед його приятелів були телевізійні редактори, музиканти і композитори. Саме завдяки таким зв’язкам наш сьогоднішній герой зумів стати учасником музичного ансамблю «Чарівні сутінки», а потім в якості сольного виконавця дебютувати в програмі «Веселі хлопці».

Зоряний шлях співака Володимира Маркіна

Справжній успіх прийшов до Володимира Маркіну на початку вісімдесятих. Його зоряним часом стала поява у програмі Юрія Миколаєва «Ранкова пошта». В рамках даної телепередачі наш сьогоднішній герой виконав композицію «Я готовий цілувати пісок», яка моментально стала справжнім хітом у всьому Радянському союзі. Проте активну гастрольну діяльність музикант після цього почав все-таки не відразу. У 1983-му році Володимир Маркін закінчив інститут і почав працювати в якості керівника культотдела, а потім і директора будинку культури Московського енергетичного інституту. У цей же період разом зі своїми приятелями Андрієм Книшевим і Сергієм Шустицким Маркін організував групу «Важке дитинство», яка «прописалася» в тому ж ДК.

Репертуар ансамблю склали дворові композиції сімдесятих років, а також деякі композиції Володимира Маркіна. Після цього група вирушила на гастролі. Колективу супроводжував успіх, однак найбільшої популярності музикант зумів домогтися все-таки в якості сольного виконавця.

Серед найбільш відомих хітів виконавця значаться такі пісні як «Бузковий туман», «Дзвони», «Біла черемха», «Самий симпатичний хлопець у дворі», а також вже згаданий шлягер «Я готовий цілувати пісок». Дані композиції принесли виконавцю величезний успіх. Він став відомим співаком, а згодом зумів реалізувати себе і в інших галузях.

Про особисте життя співака Володимира Маркіна відомо не дуже багато

Так, зокрема, наш сьогоднішній герой працював в якості продюсера і аранжувальника. В якості ведучого Володимир Маркін з’являвся на програмі «Бузковий туман», а також на телевізійному проекті «Бінго шоу» (разом з Ксенією Алфьоровою). Крім того, наш сьогоднішній герой довгий час займався також бізнесом з продажу кави і чаю (під брендом «Маркін чай»).

Володимир Маркін сьогодні

В даний час Володимир Маркін виступає досить рідко. Періодично він з’являється в якості учасника і ведучого на фестивалі «Дискотека 80-х». Однак головним видом його діяльності в останні роки є політика.

Починаючи з 2012-го року, наш сьогоднішній герой працює депутатом міської зібрання московського району Вихіно-Жулебіно, де представляє партію КПРФ. Паралельно з цим колись відомий музикант працює в якості директора будинку культури Московського енергетичного інституту.

Особисте життя Володимира Маркіна

Про особисте життя радянського артиста відомо, загалом, небагато. Володимир Маркін одружений. У нього є дочка, а також улюблена собака Боняшка. В даний час вся сім’я проживає у Москві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: