Ім’я: Володимир Кузьмін

Дата народження: 31 травня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Москва

Діяльність: музикант

Вага: 75 кг

Зріст: 173 см

Біографія Володимира Кузьміна

Дитинство Володимира Кузьміна

Народився Володимир Кузьмін в останній день весни 1955 року в Москві. Отець Борис Григорович, офіцер морської піхоти. Мати Наталія Іванівна, вчителька іноземних мов.

Незабаром після народження маленького Володі, Бориса Григоровича перевели в один з гарнізонів Мурманської області на Північному флоті. Володя навчався у п’ятій школі селища Печенга. Навчання приділяв багато часу, постійно був відмінником. Музика ввійшла в його свідомість всерйоз і надовго з самого раннього дитинства. В 5 років почав грати на електрогітарі, у шість років – написав свою дебютну пісню. Тонкощі музичної грамоти пізнав у музичній школі, де навчався по класу скрипки. Будучи учнем шостого класу, став організатором першої рок-групи. Шкільні вечори та концерти стали тим полігоном, де проходили на профпридатність пісні, написані самим Володею, а також кавери легенд року «The Rolling Stones», «The Beatles» та інших популярних західних груп.

Початок творчої кар’єри Володимира Кузьміна

По закінченні школи Московський залізничний інститут стає для Володимира «рідним» ВУЗом, але тільки на два роки, оскільки він розуміє, що це не його покликання. Його тягне тільки одне — музика. Володимир продовжує свою освіту в музичному училищі, де навчається грі на скрипці, флейті, саксофоні. Все це час він намагається знайти себе у різних самодіяльних ВІА. У 1977 році відразу після закінчення училища стає гітаристом ВІА «Надія». Це дозволяє йому знайти на практиці перший сценічний досвід. Його помітили і запрошення слід в популярний ансамбль «Самоцвіти». Проведений у цьому колективі рік дав йому можливість «на власній шкурі» відчути специфіку роботи професійного музиканта. Там під впливом Володимира Преснякова-старшого, він відточував свій ексклюзивний гітарний стиль, «конвертуючи» саксофонні ходи на струни.

Володимир Кузьмін – «Ти казка в моєму житті»

Володимир Кузьмін в групі «Карнавал»

У 1979 році Кузьмін разом з Олександром Барикіним зібрали перший «бойовий» склад групи «Карнавал», яка миттєво стала популярною і затребуваною в столиці. До того часу у Володимира вже був матеріал, який чекав оцінки глядачів: численні музичні ідеї та напрацювання, нові пісні. Репертуар «Карнавалу» будувався переважно на піснях Кузьміна, що давало групі мати своє, ні на кого не схоже творче обличчя. Рік потому «Карнавал» записав десять пісень, від яких віяло романтизмом і новизною. Вони стали основою магнітоальбома «Супермен», відмінною рисою якого стала чудова робота музикантів. 1981 рік ознаменувався тим, що «Мелодія» випускає окремим міньйон три пісні з того альбому. Тираж міньйона розкуповується в лічені дні. Це була перша радянська платівка, де стояв напис «Рок-гурт»! Для такої країни, як Радянський Союз, це був справжній музичний прорив.

Перший гастрольний тур «Карнавалу» під патронатом Тульської філармонії пройшов з величезним успіхом, ставши серйозною школою для Кузьміна — виконавця. Але незабаром, після чергової зміни складу, «Карнавал» розпався. Причина — великі творчі розбіжності між Кузьміним і Барикіним. Трохи пізніше Барикін створить нову групу з колишньою назвою «Карнавал».

Створення рок-групи «Динамік» і подальша сольна кар’єра Володимира Кузьміна

Навесні 1982 року Кузьмін, будучи вже досить відомої музичної фігурою в країні, створює рок-групи «Динамік», перші гастролі якої показали, що у неї є майбутнє. Поклавши свої трудові книжки в Ташкентський цирк, музиканти «Динаміка» активно працюють, здійснюючи по країні тур за туром. Репертуар групи відрізняє стильова і музична різноплановість, що простягається від рок-н-ролу і блюзів до реггей. Кузьмін, якому завжди властива спостережливість, перекладав на пісенний мову свої щоденні спостереження і сприйняття навколишньої дійсності. Він називає це просто «музичним фейлетоном», де наївні, але дуже точні спостереження, підглянуті всюди, де доведеться, знаходять своє музичне пояснення і відображення. «Радянський рок» Кузьміна завжди відзначався високим професіоналізмом, невластивим в ту пору вітчизняного андеграунду. «Динамік» полюбили всерйоз і надовго. Багато їх хіти тих років долинали, мало не з кожного другого «радянського» вікна.

У ті роки Володимира Кузьміна, як інструменталіста з великої літери, багато запрошували на свої сесії. Це і Юрій Антонов — для пісенних записів до відразу декільком «дисків», і група «Центр», і просто фірма «Мелодія». У жовтні 1982 року в групу «влився» Володін брат Олександр, різнобічний музикант і співак, згодом взяв псевдонім А. Телегін.

Концерт Володимира Кузьміна і групи «Динамік» (2015 рік) Антіроковая політика тодішнього Міністерства культури країни, а разом з цим труднощі і неможливість нормальної роботи стали передумовами того, що восени 1983 року групи «Динамік», як такої, не стало. Володимир Кузьмін знаходить вихід: він оголошує себе солістом, а група стає безіменним акомпануючим колективом. Гастрольна діяльність від цього не страждає – як і раніше група збирає повні палаци спорту і стадіони. Щорічно Володимир Кузьмін потрапляє у верхні строчки різних хіт-парадів. Але долі було властиво повторити свої мінливості – група знову розпадається, а в житті Кузьміна починається новий творчий період.

Творчий союз Кузьміна з Аллою Пугачовою

Він несподівано для багатьох стає солістом групи в Театрі пісні Алли Пугачової. Це був романтичний період у творчості Кузьміна, коли його з Аллою Пугачовою зв’язувало не тільки музичну творчість. Їх часто можна було бачити разом на екранах телевізорів, пісні Кузьміна щодня крутять на радіо. Сама стилістика композицій Кузьміна зазнає кардинальні зміни: на зміну рок-н-ролу прийшли любовна лірика, балади, просто традиційні естрадні номери, які мають значний комерційний успіх. Кузьмін пише для Примадонни «фантастичні» за красою пісні, в момент стають радянськими хітами. «Мелодія» випускає в 1987 році перший сольний диск-гігант Кузьміна під промовистою назвою «Моя любов». Багато з того, що було зроблено спільно Володимиром Кузьміним і Аллою Пугачовою не змогли в той час записати окремим диском, ідея задуманого в 1987 році частково змогла реалізуватися лише десять років потому в альбомі «Дві зірки».

У березні 1987 р. Кузьмін вирішує втретє відродити «Динамік», який у новому складі знову успішно і багато виступає по країні, записує пластинки, знаходить втрачену славу, знову вся країна «жадає» їх виступів. Він записує один з кращих своїх, на його думку, альбомів «Сльози у вогні», який стрімко розходиться по країні.

Американський період життя Володимира Кузьміна

На початку 90-х років настає час, коли можна говорити все, що хочеш і про кого хочеш. На Володимира обрушується потік брудних пліток і чуток, що дає привід йому виїхати в Сполучені Штати (в Каліфорнії). Там з місцевими музикантами він насолоджується традиційним блюзом і рок-н-ролом в нічних клубах, відточуючи свою і так неперевершену майстерність володіння гітарою. Володимир там переграв все з творчості Клептона, Хендрікса, інших відомих гітаристів. Американський період Кузьміна 1991-92 рр. ознаменувався двома записаними англомовними альбомами, де руку приклали, як американські музиканти, так і його музиканти з «Динаміка».

Володимир повертається в Москву наприкінці 1992 року і починає все наново. Знову новий склад «Динаміка», знову гастролі тепер вже нової Росії, знову аншлаг і неймовірний успіх. У середині 90-х збувається давня мрія Кузьміна – в Росії він створює свою власну студію, яка ні в чому не поступається західним. Щоб йти в ногу з технічним прогресом, він перевидає свої старі альбоми на компакт-диски.

Сім’я і особисте життя Володимира Кузьміна

Батько музиканта Борис Григорович загинув в автокатастрофі в 2013 році, трохи не доживши до свого ювілею. Мати, Наталія Іванівна, померла раніше. Молодший брат Володимира Олександр деякий час жив в Америці, але три роки тому повернувся в Росію. Як і їх старша сестра Ірина, в даний час проживає у Москві. Володимир Кузьмін в молодості

Володимир Кузьмін на сьогоднішній день одружений втретє – дружина Катерина Трофімова молодше Володимира на 27 років. У Володимира Кузьміна народилися четверо дітей, але дві страшні трагедії, що сталися в житті Володимира, забрали два життя:

— Єлизавета, 1977 року народження. 13 грудня 2002 року вона була вбита у Москві у власній квартирі, вбивці досі не знайдені;

— Степан, 1983 року народження. 18 жовтня 2009 року він трагічно загинув у Москві. Спалахнула пожежа в його квартирі на 18-му поверсі. Він спробував врятуватися, але при переході по карнизу до сусідів, зірвався вниз;

— Софія, 1985 року народження, випускниця «Фабрики зірок-3».

Ці діти народилися в шлюбі (1977 — 1985 рр.) з поетесою Тетяною Борисівною Артем’євої, автором чудових рядків до багатьох пісень Кузьміна. У неї також є син Микита Кузьмін, якого Володимир усиновив.

Є у Кузьміна і позашлюбна донька Марта. Народилася вона 8 березня 1986 року, що «визначило» її ім’я.

Він складався нетривалий час в шлюбі з американською фотомоделлю Келлі Керзон, з 1993 по 2000 рр. був період громадянського шлюбу з популярною російською актрисою Вірою Сотникової. В особистому житті Володимира Кузьміна переслідують трагедії

Кар’єра Володимира Кузьміна сьогодні

На сьогоднішній день Кузьмін продовжує плідно працювати, оскільки знову є нові ідеї і нові вершини, до яких хочеться прагнути. Крапку у творчій біографії Володимира Кузьміна ставити ще рано, оскільки є ще молодецький запал в рокерських душі. Рок-н-рол живий!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: