Ім’я: Володимир Кристовський

Дата народження: 19 грудня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Гіркий, СРСР

Діяльність: музикант, актор

Вага: 78 кг

Зріст: 185 см

Біографія Володимира Кристовского

Володимир Кристовський — молодший з братів Кристовских з групи «Ума2рман». Автор музики і текстів. Виконавець і гітарист.

Ранні роки, дитинство і родина Володимира Кристовского

З дитинства Володя мав гарний голос і дуже любив співати. Любов до музики у хлопчика виховав батько — Євген Висвальдович, музикант-любитель. Володя завжди мріяв стати артистом.

У підлітковому віці голос у хлопчика став ламатися, і якийсь час Володимир взагалі не співав. Але бажання бути артистом його не покидало. Для Володі прикладом завжди був старший брат Сергій, який ще будучи юнаком виступав зі своєю групою і мав успіх. Різниця у віці у братів становила п’ять років, і Володимир в усьому намагався наслідувати Сергію. Він дуже переживав, коли старший брат обігравав його в різних спортивних іграх.

Брати Володимир та Сергій Крістовські створили групу «Ума2рман»

Володимиру дуже не подобалося вчитися, і він з великою неохотою відвідував школу. Йому більше по душі було складати вірші і підбирати до них музику. Але в порівнянні з піснями Сергія, його вірші здавалися безглуздими, незрозумілими, «не такими»….

Однак молодший Кристовський звик домагатися свого. Спочатку з текстами для пісень йому допомагав старший брат. Згодом Володимир відчув, що може не тільки писати музику, але і складати слова на мелодію.

Найбільш пам’ятними для Володимира в цей період були чудові вечори, коли Сергій приводив своїх численних друзів додому, і вони допізна співали свої пісні.

Початок кар’єри музиканта Володимира Кристовского

Володя зібрав групу хлопців, які виконували його пісні, і дав їй назву «Вигляд зверху». Першу демо-запис своїх пісень Володимир привіз до Москви в 1998 році. Однак музика носила панківський характер, і не всі сприймали її так, як хотілося б самому музикантові.

Касети зі своїми піснями Володимир розніс по всьому чинним студій грамзапису. Очікування хлопця не виправдалися. За висновком професіоналів з звукозаписної компанії «Гала Рекордс», те, що написав хлопець, висловлюючись неформальній лексикою, було «повним відстоєм».

Але Володимира це не зупинило. І через деякий час він записав ще одну касету з трьома новими піснями. Саме з цими піснями Володимир став переможцем конкурсу «Живий звук», який проводила одна з відомих газет.

Відразу після перемоги в конкурсі вийшла стаття про музиканта з публікацією його фотографії. Володимиру надавалася можливість записати і видати альбом у столичній студії. Але надіям музиканта і на цей раз не судилося збутися. У країні стався дефолт, який зруйнував усі плани.

Життєвий досвід Володимира Кристовского

Після школи Володимир отримав спеціальність електромонтера. Через деякий час став учнем газоелектрозварювальника. Трохи пізніше вирішив оволодіти перукарським мистецтвом, але для роботи за цією спеціальністю йому не вистачило терпіння. Так що всі ці професії залишилися незатребуваними Володимиром.

Володимир Кристовський — найулюбленіша пісня Де тільки не працював Кристовський-молодший: нічним сторожем в морзі, оператором на автозаправній станції, водієм в Міністерстві фінансів. Встиг побувати в ролі агента з продажу шоколаду та лимонаду, працював кур’єром, продавцем побутової техніки, і навіть попрацював на посаді заступника директора однієї з дизайнерських фірм. Перебираючи одну професію за іншою Володимир зрозумів, що справа його життя –музика.

Шлях Володимира Кристовского до слави

Пісні, написані в Нижньому Новгороді, Володимир привіз до Москви і спробував їх продати. Серед потенційних покупців була і маловідома група «Тату». Пісні нижегородца могли б співати Юля Волкова і Олена Катіна. Але, касетні записи пісень під гітару попитом не користувалися, і Володимиру довелося повернутися в рідне Нижній Новгород ні з чим.

У рідному місті Володимир влаштувався в клуб «Карамболь», де співав свої пісні і сам акомпанував собі під гітару. Перший гонорар, який він отримав написавши гімн для ресторану, склав 300 доларів.

Кристовський спробував зібрати свою групу, але затія не вдалася. Тоді на допомогу прийшов брат Сергій, який вже мав певний досвід і користувався успіхом. Старший Кристовський запропонував Володимиру виступити разом. Вони об’єдналися в одну групу. Перший виступ, яку побачила публіка, що відбулося в Москві в день народження Володимира, в грудні 2003 року.

Володимир Кристовський сказав про себе правду Друзі вирішили зробити Володі подарунок і запросили братів в один з московських клубів на концерт Земфіри. Але найголовнішим подарунком і сюрпризом для іменинника стала можливість виступити на одній сцені зі знаменитою співачкою. Успіх був настільки очевидним, що вже на наступний рік в березні місяці в Криму, а точніше в Ялті і Гурзуфі був знятий перший кліп, який і приніс братам Кристовским справжню популярність.

Досягнення та нагороди Володимира Кристовского, «Ума2рман»

У жовтні 2004 року брати стали переможцями на церемонії RussiaMusic Awards у номінації «Найкращий дебют». Приблизно в той же час вийшла перша платівка «У місті N».

У 2009 році група «Ума2рман» стала творцем і аранжувальником головної пісні популярного серіалу «Татусеві дочки» та автором саундтрека до фільму «О, щасливчик».

У 2010 році брати працювали над озвучуванням мультфільму «Білка та Стрілка. Зоряні собаки»

У 2011 році група «Ума2рман» випустила четвертий альбом «В цьому місті всі божевільні», за який була представлена на премії «Муз-ТВ» в номінації «Краща рок-група». Але, на жаль, «Ума2рман» поступилася першістю популярної групи «Мумій Троль» і її лідеру Іллі Лагутенка.

У 2012 році група Кристовских пише текст і озвучує нову заставку популярного ситкому «Татусеві дочки».

Особисте життя Володимира Кристовского

Володимир одружився в двадцять років. Його обраницею стала вісімнадцятирічна Валерія Римська, учасниця команди КВН Нижнього Новгорода. На одній з КВНовских ігор молоді люди і познайомилися. У 1995 році відбулося весілля. У шлюбі народилися чотири чудові доньки.

Нещодавно в інтерв’ю журналу HELLO! артист розповів, що після 17 років шлюбу він вирішив розлучитися з Валерією. Причиною розлучення, за словами Володимира, стало те, що їхні стосунки з любовних переросли в дружні.

Володимир Кристовський розлучився з дружиною Валерією, яка народила йому чотирьох дітей

Розставання далося подружжю нелегко. Музикантові навіть довелося проходити курс реабілітації в одній з клінік Німеччини. Втім, Володимир Кристовський вважає, що Лера залишиться його кращим другом.

Володимир Кристовський сьогодні

Молодший Кристовський захоплюється автомобілями, боксом і сноубордом. Але головна пристрасть Володимира – мотоцикли. А от все, що стосується повітря (літаки, вертольоти), викликає страх.

До грошей Володимир ставиться спокійно. Вважає, що вони необхідні, але треба заробляти стільки, щоб не думати, що будеш їсти сьогодні.

У 2013 році відбулася прем’єра дорогого і важкого в технічному плані кліпу на пісню «Муза».

В даний час брати Крістовські продовжують працювати над новим альбомом, в який ввійдуть такі пісні, як «П’ятниця» і «Танцюй, муза».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: