Ім’я: Володимир Колокольцев

Дата народження: 11 травня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Нижній Ломов, Пензенська обл

Діяльність: держ. діяч, політик

Вага: 95 кг

Зріст: 188 см

Біографія Володимира Колокольцева

Володимир Олександрович Колокольцев – глава Міністерства внутрішніх справ РФ, постійний член Ради при Президенті РФ з протидії корупції. В кінці 2015 року йому було присвоєно найвище звання в централізованій системі МВС – генерал поліції.

Колокольцев Володимир Олександрович

Раніше він обіймав цілий ряд відповідальних керівних посад у міліцейських структурах – голови ГУВС по Орловської області, таку ж посаду, але по Москві, першого заступника начальника Департаменту карного розшуку в центральному апараті міністерства.

Керівник відомства – заслужений працівник органів внутрішніх справ, доктор наук, нагороджений багатьма нагородами.

Дитинство і родина Володимира Колокольцева

Майбутній член уряду з’явився на світ 11 травня 1961 року в місті Нижній Ломов, в ста кілометрах від Пензи, у звичайній робітничій сім’ї. Як більшість хлопчаків, він захоплювався спортом – боротьбою самбо, грою в хокей, волейбол.

Тим більше, що з самого дитинства він мріяв стати офіцером – або льотчиком, або слідчим. На вибір професії вплинув батько, у минулому прикордонник, і син його хрещеного, який працював у міліції і постачав Володю профільними журналами з цікавими статтями про роботу співробітників органів. Він також цікавився музикою, грав на гітарі, писав вірші.

Володимир Колокольцев з дитинства знав, ким хоче стати

По закінченні навчання у школі у 1978 році, до призову в армію, він працював шофером, робітникам-слюсарем в «Сельзозтехнике». Служив Володимир, захищаючи рубежі у військах КДБ. Демобілізувавшись у 1981 році, він продовжив трудову діяльність у відділі столичної міліції по охороні закордонних диппредставництв.

У 1984 році його призначили керівником батальйону патрульно-постової служби УВС, але через рік він залишив роботу, так як поїхав вчитися в Ленінградське Вище політичне училище ім. 60-річчя Комсомолу.

Кар’єра Володимира Колокольцева

У 1989 році з дипломом юриста молодий фахівець повернувся в столицю. Там він продовжив вирішувати завдання боротьби за дотримання норм чинного законодавства та припиненні злочинів спочатку в якості оперуповноваженого карного розшуку УВС Кунцевського району, потім він обіймав посади заступника начальника та начальника ряду міських відділів міліції (8, 20, 108). Деякий час він працював у другому відділі міського ГУВС.

У 1994 році він був консультантом під час зйомок серіалу в жанрі детективу «На розі, у Патріарших» і був зайнятий у ньому в епізодичній ролі. На знімальному майданчику поруч з ним працювали Ігор Ліванов, Оксана Фандера, Анатолій Кузнєцов, Олександр Берда, Олексій Шейнін і Борис Клюєв.

Володимир Колокольцев у фільмі «На розі біля Патріарших» З 1995 по 1997 рік Володимир Колокольцев як успішний співробітник органів правопорядку доповнив свій відмінний послужний список посадою керівника відділу управління карного розшуку 2-го РУВС ЦАО.

Успішно просуваючись по службових сходах, у 1997 році він очолив 4-й регіональний відділ РУОП, через 2 роки – Оперативно-розшукове бюро ЮВАО. У 2001-му він уже керував 3-м відділенням ОРБ ГУ МВС по ЦФО, у 2003-му – заміщав главу цього бюро.

Володимир Колокольцев побудував успішну кар'єру в органах Внутрішніх

У 2007-2009рр він служив в якості начальника УВС Орловської області, потім – заступник начальника Департаменту карного розшуку МВС, пізніше – голови ГУВС столиці.

Особисте життя Володимира Колокольцева

Глава відомства одружений. З дружиною, Вірою Іванівною, вони познайомилися в метро. Дівчина приїхала в столицю з Ростова, вона старша за чоловіка на 3 роки. У пари є син Олександр, 1983 року народження. Юнак закінчив ВНДІ МВС, працював у силових структурах, пізніше він звільнився і зайнявся бізнесом.

У 1988 році у Володимира народилася донька Катерина. Вона — випускниця МДІМВ і Російського державного соціального університету. Дівчина працює журналісткою, любить подорожувати, грає на фортепіано та гітарі. Батьки до закінчення Вишу подарували їй спортивний автомобіль Audi A5, вартістю близько 80 тисяч доларів. Олександр – володів чорним хетчбеком BMW-530, ціною 70 тисяч.е.

У Володимира Колокольцева двоє дітей - син і дочка

Дружина політика раніше працювала в якості головбуха на підприємстві «НЖ» з оптової торгівлі продуктів харчування. Згодом вона стала домогосподаркою.

Дохід чиновника за 2014 рік склав 14,7 мільйонів рублів (для порівняння, в 2011 році він задекларував 1,8 млн). У власності високопоставленого держслужбовця є три земельних ділянки, два будинки, площею 340 і 170 квадратів, 2 квартири, гараж. Він володіє позашляховиком Toyota Land Cruiser, мотоциклом BMW і автопричепом.

Живопис був у міністра сильним захопленням. Раніше він і сам малював картини в якості хобі. Але це заняття йому прийшлось залишити із-за браку часу. Він любить мотогонки, особливо, в міру швидку їзду по нічній трасі. Самими захоплюючими заняттями під час відпочинку для нього залишається рибалка на озерах та річках, а також полювання, якою він займається у власному мисливському господарстві в Ярославській області.

Міністр МВС Володимир Колокольцев

Чиновник досяг високого становища виключно завдяки особистим якостям – у нього не було ні високопоставлених батьків, ні друзів-олігархів, ні навчання в елітному навчальному закладі. І для себе, і для своїх підлеглих він вважає обов’язковими характеристиками високий професіоналізм, компетентність, чесність, порядність, сумлінність, результативність.

Володимир Колокольцев сьогодні

У травні 2012 року Володимир Колокольцев був включений в члени кабінету, очолюваного Дмитром Медведєвим. Він став главою МВС. Колеги відзначали, що у своїй діяльності глава відомства приділяв велике значення антикорупційним операціями, а також викриття етнічних злочинних груп. Наприклад, в 2013 році поліцейські розкрили понад 600 таких специфічних кримінальних об’єднань.

Володимир Колокольцев влаштував рознос московської поліції В 2013 році чиновник висловився за зняття мораторію на смертну кару, підкресливши, що говорить це як простий громадянин, а не посадова особа. Цим він викликав різку критику і невдоволення представників партії «Яблуко». Вони навіть розмістили на своєму сайті пропозицію про відставку міністра.

За життя чиновник не відносить себе ні до оптимістів, ні до песимістів, а вважає реалістом. Тому він ніколи не ставить нездійсненних, нереальних завдань. Він відправив у відставку або знизив на посаді багатьох співробітників оперативно-начальницького складу, замішані в скандалах і поганих вчинках.

Міністр Володимир Колокольцев: МВС посилює заходи безпеки З його приходом у міністерське крісло, на думку колег, якість роботи поліцейських істотно покращився. Раніше свою роботу багато з них сприймали як бізнес, але незабаром перейнялися розумінням того, що їхній обов’язок – захищати безпеку громадян і порядок в країні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: