Ім’я: Володимир Ільїн

Дата народження: 16 листопада 1947 р. (69 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Свердловськ (Єкатеринбург)

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 84 кг

Зріст: 170 см

Біографія Володимира Ільїна

Дитинство і родина Володимира Ільїна

Володя народився в місті Свердловськ. Його батько — актор, який в свердловському театрі був одним з найвідоміших, а мама – заслужений лікар-педіатр. Разом з братом Сашком вони весь вільний час перебували в театрі, як і багато діти акторів. Крім театру, хлопчик пробував сили у фігурному катанні і навіть балет. Тим не менш, театр завжди був у нього на першому місці. Він хотів стати, як тато – актором.

Подорослішавши, він вже не мислила себе окремо від сцени. Молодий чоловік став студентом театрального училища міста Свердловська. Він з успіхом закінчив у 1969-му році.

Початок кар’єри Володимира Ільїна: перші ролі

Театром, в якому майбутній популярний актор почав свою кар’єру називався «Скоморох». У складі трупи він побував у десятках міст країни. Пізніше актор працював у Казані, а потім і в Москві. У столиці його прийняли, хоча і не відразу, в театр Маяковського. Завдяки переїзду Володимира, його батько зміг грати у тому ж театрі. Брат актора Олександр також став актором, через два роки і він почав виходити на сцену театру, в якому вже грали його батько і брат.

Актор Володимир Ільїн народився і виріс в глибокій провінції

Актор і його трагікомічний талант розкрився у столичному театрі, де він пропрацював аж до 1989-го року. Найбільш помітна його роль у цьому театрі — у виставі «Агент 00», який був поставлений А. Гончаровим. Треба зазначити, що більшість ролей Ільїна були невеликими, другорядними і навіть епізодичними. Актори завжди говорять про нього, як про людину, який виходив на сцену з задоволенням, завжди міг підіграти і допомогти. У театральному середовищі він сильно відрізнявся від людей своєї професії тим, що не бився за ролі, міг поступитися, був дуже тактовний. Пішовши з театру, він повністю присвятив себе кіно.

Фільмографія Володимира Ільїна

«Мій улюблений клоун» — це перший фільм, в якому знявся Ільїн. Його герой – Роман. Цю роль він зіграв, коли йому було майже сорок. Таку роль він зіграв у картині «Захисник Сєдов». Яскрава гра актора запам’яталася телеглядачам в кінодрамі «Аварія – дочка мента». Він зіграв Даішника і зміг точно потрапити в ціль. Його міліціонер не був схожий на звичний бравий образ. Свого героя Ільїн показав простою людиною, люблячим, хоча і незграбним батьком.

Будинок Кіно. Зоряний понеділок. Володимир Ільїн У фільмі «Шапка» Володимир Адольфович точно передав образ невдахи письменника Рахліна. Зовсім інший образ він створив в картині «Загублені в Сибіру», де зіграв працівника КДБ Малахова. Ще одну нестандартну роль актор зіграв у фільмі «Рой». Там глядачі побачили в образі дурочка Артюши. Створені артистом абсолютно різнопланові образи підтверджували те, що в кіно прийшов талановитий актор. Саме після роботи в цих фільмах і почалася «зоряна» біографія артиста.

Кращі ролі з Володимиром Ільїним

З першого погляду і не зрозумієш, чому Ільїн став таким популярним актором, ніж він звернув на себе увагу режисерів дев’яностих років. Ні зовнішність, ні фактура не роблять його схожим на популярного актора. Вся справа в безспірному таланті. У пострадянському кіно він став самим затребуваним. Часто його запрошували знову і знову ті режисери, у яких він хоч раз зіграв.

Володимир Ільїн. XXXI ММКФ В 2000-му Ільїн з’явився в ролі турботливого слуги пана Гриньова в картині «Російський бунт», у 1998-му він зіграв Насіння Лямкина, працюючи на зйомках кінокомедії «Хочу у в’язницю», а в мелодраматичної картині «Стрілець неприкаяний» актор з’явився в образі журналіста Германа.

У Микити Михалкова він знявся в «Сибірському цирульнику», де зіграв капітана Мокіна, а в кінокомедії «Солдат Іван Чонкін» глядачі побачили Ільїна в ролі Голубєва, який працював головою колгоспу. В гучному фільмі

«Стомлені сонцем» артист зіграв приживала Кирика.

Для Володимира Хотиненка, який не раз запрошував Володимира Адольфовича у свої картини, він є справжнім талісманом. Режисер не уявляє собі жодної своєї картини без його участі. Якщо згідно сценарію для Ільїна не знаходиться жодної відповідної ролі, режисер навмисне вигадує її для артиста. Наприклад, таким спеціально створеним героєм став німий дурник-пастух у кінофільмі «Мусульманин». Спочатку в сценарії такого героя не було.

Володимир Ільїн сьогодні

Останнім часом з’явилося багато нових фільмів за участю артиста. Глядачі побачили його в драмі «Спадкоємиця», в багатосерійної стрічки «Ідіот», у фільмі «Калачі», «Запах вересу», «Іван Піддубний» і ін. Актор сьогодні грає у виставі «Вишневий сад», де виходить на сцену в ролі Гаєва.

Особисте життя Володимира Ільїна

Дружиною актора стала Зоя Пыльнова. Вона теж була актрисою. Подружжя разом уже більше тридцяти років. У свій час, вона була дуже яскравою театральною актрисою. Ильины – глибоко віруючі люди. Вони звикли допомагати тим, хто опинився в біді, надають допомогу церкви. Чоловік з дружиною — скромні люди, які не залежно від обсягу зароблених грошей ніколи їх не мають, все йде на благодійність.

Актор Володимир Ільїн з дружиною Зоєю Пыльновой

Подружжя дорожать одне одним, у них чудові стосунки. Був випадок, коли взимку дорогу теплу куртку Володимир Адольфович віддав жебракові біля вокзалу. Вдома він з’явився в одному піджаку.

На жаль, у Ільїних немає дітей. У дружини актора було шість спроб народити дитину, проте всі вони виявилися невдалими. У брата артиста Олександра троє дітей, вони вибрали той же шлях, що і батько, дядько й дід. Дружина Ільїна вже не працює в театрі. Вона покинула сцену і сьогодні є регентом в церкві.

Шрам на голові актора з’явився в Дніпропетровську. Будучи на гастролях, він купався в Дніпрі і пірнув у місці, де було мілко, з-за чого розбив голову. Рану довелося довго лікувати, йому робили операцію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: