Ім’я: Володимир Григор’єв

Дата народження: 8 серпня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Шостка, Україна

Діяльність: ковзаняр, шорт-трекист

Вага: 75 кг

Зріст: 179 см

Біографія Володимира Григор’єва

Дитинство Володимира Григор’єва

Володимир народився в місті Шостка. Його батько і мати – спортсмени і тренери. Природно, що хлопчик з дитинства займався спортом. Батько перейшов в шорт-трек з великих ковзанів, багато сам шукав у своїй кар’єрі, вивчав специфіку шорт-треку. Саме він і став першим тренером сина.

На жаль, в Шостці проблематично було знайти хороший лід, тому родина переїхала до Києва, де батько почав тренувати збірну України з шорт-треку, а Володимир навчався і посилено займався спортом. Але і в Києві лід для них був доступний у вкрай незручний час і, крім того, його давали ненадовго. Тренуватися і підтримувати потрібний рівень, було дуже складно.

Початок спортивної кар’єри Володимира Григор’єва, шлях до шорт-трек

Володимир в Україні був п’ятиразовим чемпіоном, можна сказати, що йому не з ким конкурувати всередині країни. Коли батько був у від’їзді, юний спортсмен тренував його підопічних. Йому доводилося щось пояснювати і показувати. Це було нелегко. Тоді він почав серйозніше ставитися до роботи батька.

Українець Володимир Григор'єв встановлює світові рекорди, виступаючи за Росію

Після того, як Григор’єв виступив за Україну на двох Олімпіадах, ситуація з льодом і умовами підготовки загалом, ніяк не змінилася. Було зрозуміло, що для розвитку і руху вперед, треба щось робити. Коли сім’ї після Туринської Олімпіади запропонували хороші умови, а головне, вільний лід в Росії, вони відразу погодилися.

Сім’я переїхала в місто Клин, де з’явилася можливість нормально працювати. Адже в шорт-треку в першу чергу важливий лід, а віра в себе і праця тренера йдуть на друге місце. Володимир відмовився від громадянства України. З 2007 року він уже був у складі збірної Росії.

Спочатку результати пішли вгору, але незабаром все змінилося. Тренером збірної став китаєць Ан Юлонг. Він давав величезні навантаження, Володимир одразу здав. Він навіть думав, що це із-за віку, що він вже старий для цього спорту. Відносини з тренером не склалися. Григор’єв каже, що того вдалося знищити його і морально, і фізично. Так Володимир не потрапляв на етапи КМ, вилетів зі збірної.

Незабаром на зміну китайця прийшов кореєць Джиммі Джен, для Володимира все відразу змінилося. Джиммі повірив у спортсмена, взяв під особистий контроль весь тренувальний процес, міняв навантаження і навіть черевики ковзанів.

XXII зимові Олімпійські ігри . Одна країна-одна команда . Володимир Григор’єв Тренування займали практично весь час. Піднімався Володимир дуже рано, з тим, щоб о шостій ранку вже почати тренуватися. З невеликими перервами тренування тривали до семи вечора. Коли вдома, після вечері і нетривалого відпочинку спортсмен хотів ще над чим попрацювати, він розумів, що сил вже не залишилося. Головний відпочинок в період таких посилених тренувань – це сон.

Володимир ставав чемпіоном Росії, бронзовим та срібним призером і в 2007, і в 2008 році. Беручи участь в чемпіонаті Європи в 2011 році, Григор’єв став срібним призером.

Тренери збірної змінювалися, і від кожного спортсмен брав щось потрібне, що потім допомагало йому добиватися хороших результатів. За словами спортсмена, кожен з них індивідуальний, у кожного свій погляд на світ, і кожен по-своєму правий. Володимир краще став розуміти свого батька, він менше з ним сперечається.

Володимир Григор’єв зараз

Шорт-трекист Володимир Григор'єв відмовився від українського гажданства

Зараз тренує збірну Себастьян Крос. Молодому спортсмену подобається з ним працювати. Вони завжди можуть обговорити якийсь експеримент, запропонований Григор’євим. З цим тренером легко спілкуватися, він намагається зрозуміти своїх підопічних. Його підхід не в тому, що треба багато працювати, а в тому, що треба працювати правильно і робити це рівно стільки, скільки належить.

Він вважає, що кожен спортсмен може зібрати свій ресурс по крупицях, поступово, для цього потрібен час і завзятість, тоді буде результат. Такий підхід підійшов Григор’єву Володимиру, хоча це зовсім не означає, що він підійде кожному. Володя каже, що цей тренер в його випадку потрапив в саму точку.

Батько і особистий наставник спортсмена теж задоволений тренером, так як син показує хороші результати, а це багато про що говорить. Поліпшили свої особисті показники всі члени команди.

Особисте життя Володимира Григор’єва

Володимир любить свою сім’ю. Він одружений. А не так давно в родині з’явився маленький син. За словами молодого батька, він по-іншому глянув на багато речей. Не дивлячись на те, що майже весь час зараз йде на дитину, додому хочеться йти ще більше. Дитина поки не розуміє, що означають медалі, які отримує його батько, але коли він виросте, буде пишатися батьком-спортсменом.

Володимир Григор'єв виступає на Олімпіаді за Росію

Коли Володимир почуває, що сильно втомився і голова вже нічого «не розуміє», він сідає грати в комп’ютерні ігри. Це допомагає йому розслабитися і відволіктися.

Характер у Григор’єва прямій. Він завжди говорить в очі те, що думає. Це в житті завдавало йому чимало неприємностей. Але це риса характеру. Хоча, як зізнається спортсмен, за останні роки прийшло розуміння, що далеко не завжди це вірний вихід.

Майже весь час Володимир пропадає на змаганнях і зборах, буває вдома вкрай рідко. Він дуже сумує за сином, мріє бувати з ним частіше, але поки такої можливості немає. Талановитий спортсмен продовжує йти до своєї мети, до нових перемог. Попереду Олімпіада.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: