Ім’я: Володимир Гостюхін

Дата народження: 10 березня 1946 року (70 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Свердловськ (нині Єкатеринбург)

Діяльність: актор

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Володимира Гостюхина

Дитинство і юність Володимира Гостюхина

Володимир Гостюхін народився в творчій родині. Батько після Великої Вітчизняної Війни керував свердловським будинком культури, мама була актрисою місцевого театру самодіяльності. Незважаючи на це про акторську кар’єру Володимир у дитинстві не думав. Після школи він вибрав технічну спеціальність, вступив в радіотехнікум. Під час навчання почав працювати електриком на стадіоні, дослужився до головного енергетика.

У цей період Володимир вперше вийшов на сцену студентського театру. І це змінило все його життя. Хлопець настільки захопився сценою, що кинув навчання в радиотехникуме. Весь вільний час він проводив у драматичній студії при Будинку культури. Рішення стати професійним актором зміцнювалося у Володимирі з кожним вистав. І, нарешті, він прийняв рішення переїхати до Москви і вступити в театральне училище.

Володимир Гостюхін читає Єсеніна 2012 Володимир подав документи в державний інститут театрального мистецтва імені Луначарського (нині РАТІ ГІТІС). Під час навчання брав участь у студентських виставах і навіть знявся в кіно. Дебют актора на екранах відбувся в 1970 році у фільмі Марлена Хуциєва «Був місяць травень». Правда Гостюхін зіграв у картині епізодичну роль, і глядачі його не запам’ятали. Але сам факт зйомок, та ще й у такого відомого режисера, був для Володимира дуже цінним.

Продовжити кар’єру після інституту у Володимира Гостюхина не вийшло. Хлопця призвали в армію. Відслуживши два роки, він повернувся в столицю і влаштувався на роботу в Центральний академічний театр Радянської армії. Але не актором, що було б логічно, а реквізитором-меблярем. Протягом 6 років Володимир Гостюхін терпляче створював декорації для вистав і чекав свого шансу вийти на сцену. І йому пощастило. Одного разу Гостюхину запропонували замінити захворілого актора. Так і почалася його театральна кар’єра.

Фільмографія Володимира Гостюхина

Якщо не вважати епізодів у фільмах «Був місяць травень», «Серце Росії», «Великі голодранці», то свою першу помітну роль Володимир Гостюхін зіграв у фільмі Лариси Шепітько «Сходження». Це військова драма по повісті Василя Бикова. На роль головного героя претендували 20 акторів, але Шепітька вибрала

Актор Володимир Гостюхін в молодості (ліворуч)

маловідомого Володимира Гостюхина. Фільм отримав широке визнання глядачів і був відзначений критиками. Картина удостоєна декількох нагород в СРСР, а так само найпрестижнішій світовій премії «Золотий ведмідь».

Приблизно в цей же час Володимир Гостюхін знімався в телесеріалі «Ходіння по муках» разом з Іриною Алфьоровою, Юрієм Соломіним, Сергій Никоненко та іншими.

Після цих двох робіт Володимира Гостюхина почали дізнаватися глядачі і запрошувати режисери. На рахунку актора близько сотні фільмів і серіалів. «Берег», «Урга: територія любові», «У пошуках капітана Гранта», «Візьму твій біль», «Час обрав нас», «Полювання на лисиць».

У 90-ті роки Володимир Гостюхін знімався трохи менше, ніж у радянський час. Все із-за того, що актор дуже прискіпливо вибирає сценарії. Зараз же у щільному графіку Гостюхина практично немає перерв. Він активно знімається в кіно, бере участь в серіалах і телепроектах. Одна з останніх вдалих його робіт – роль в багатосерійному фільмі Валерія Тодоровського «Відлига» 2013 року.

Володимир Гостюхін відзначає День народження Гостюхін зіграв директора кіностудії «Мосфільм». Так само в картині знялися Михайло Єфремов, Євген Циганов, Ніна Дворжецкая, Вікторія Ісакова та інші. Зараз Володимир Гостюхін продовжує зніматися. У 2014 році прем’єра фільмів

«Ялинки 1914» Тимура Бекмамбетова, «Алхімік», «За зустріч» за участю актора.

Володимир Гостюхін є заслуженим артистом РРФСР. Має ряд престижних російських і міжнародних нагород. Він удостоєний Державної премії СРСР, премії Ленінського комсомолу, Державної премії Росії. Так само гру актора відзначали на міжнародних кінофестивалях в Сопоті і Сан-Ремо.

Володимир Гостюхін і Владислав Галкін

Володимир Гостюхін мав досвід режисерської роботи. У 1997 році він зняв драму «Ботанічний сад». Це історія про працівницю дитячого садка, закохану у відомого актора. Одного разу вони зустрілися. Фільм був відзначений на кінофестивалі «Золотий витязь».

Володимир Гостюхін в серіалі «Далекобійники», актор в даний час

Друга хвиля популярності нахлинула на Володимира Гостюхина після участі в телесеріалі «Далекобійники». Це популярний російський проект, прем’єра якого відбулася в 2001 році. У серіалі розповідається про життя простих російських мужиків – далекобійника Федора Івановича Афанасьєва (Івановича) і його напарника Олександра Коровіна (Сашка). Роль івана Івановича зіграв Володимир Гостюхін, роль Сашка Владислав Галкін.

Влад Галкін, Ст. Гостюхін — Далекобійники: Траса Е-95 Гостюхін створив образ мудрого і практичного далекобійника, досвідченого водія. Спочатку у нього з’являються розбіжності з молодим напарником, але потім вони проходять. Іванич і Сашок стають командою, готовою до будь-яких непередбачених ситуацій. А такі ситуації трапляються в кожній серії.

Серіал користується величезною популярністю. На екрани вже вийшло 3 сезону «Далекобійників», триває робота над четвертим сезоном. Незважаючи на смерть актора Владислава Галкіна, зйомки вирішено продовжувати.

Особисте життя Володимира Гостюхина

Зараз актор живе в третьому шлюбі. Він одружений на актрисі Аллі Пролич. Коли вони познайомилися, Алла була помічницею режисера. Гостюхін відразу ж запропонував їй зіграти з ним у виставі. Дівчина погодилася. Наступного разу актор запропонував їй руку і серце, відмовити вона не могла.

У Володимира Гостюхина дві дочки від попередніх шлюбів і один позашлюбна дитина.

Актор займається спортом, підтримує себе у відмінній формі, не п’є, кілька років тому кинув курити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: