Ім’я: Володимир Булавін

Дата народження: 11 лютого 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Липецька область, СРСР

Діяльність: державний діяч

Вага: 80 кг

Зріст: 175 см

Біографія Володимира Булавіна

Володимир Іванович Булавін – колишній розвідник КДБ і ФРС, відповідальний за безпеку та антитерористичні операції в РФ. Займався стабілізацією обстановки на Північному Кавказі. З 2013 по 2016 рік виступав представником президента РФ у північно-західному напрямку. В липні 2016 року був призначений на посаду голови Митної служби.

Глава Федеральної Митної служби Володимир Іванович Булавін

Ранні роки Володимира Булавіна. Освіта

Володимир Іванович Булавін з’явився на світ в Липецькій області. У 1975 році він успішно закінчив інститут залізничного транспорту в Москві за напрямом «автоматика і телемеханіка». У 1979 році отримав диплом про проходження 2-х річних курсів іноземної мови в рамках підготовки складу КДБ СРСР (Червонопрапорна школа СРСР).

В 1999 році Володимир Іванович отримав ступінь кандидата юридичних наук, захистивши дисертацію в юридичному інституті МВС в Нижньому Новгороді. Тема його дисертації: «Національна безпека сучасної Росії». Після закінчення інституту залізничного транспорту юний Володимир зайняв посаду інженера-конструктора машинобудівного заводу «Восход» Погоди.

Кар’єра Володимира Булавіна в силових структурах

З 1977 по 1992 рік Володимир Булавін перебував на службі КДБ Нижегородської області. Далі, аж до 2006 годп обіймав посаду начальника Управління ФСБ цього регіон і паралельно очолював Раду начальників органів ФСБ Приволжя.

У 2006 році кар’єра Булавіна пішла вгору. У його компетенцію увійшов не тільки окремий регіон, а ціла країна. Володимир Булавін був призначений заступником директора ФСБ Росії, очоливши штаб антитерористичного комітету країни. У 2007 році Володимир Іванович отримав звання генерал-полковника ФСБ. У 2008 році він зайняв пост першого заступника Секретаря з безпеки.

Володимир Булавін: робоча зустріч з президентом

11 березня 2013 року Булавін був удостоєний честі стати представником Президента в Північно-Західному федеральному окрузі. Призначення на посаду саме Володимира Івановича викликало деяке здивування, адже він курирував Нижній Новгород, а не Санкт-Петербург. Але, як стверджували в Кремлі, така ротація була необхідна для поліпшення роботи Генпрокуратури і посилення контролю над чиновниками в північно-західному напрямку.

Виступ Володимира Булавіна Ключову роль в цьому призначенні знову зіграв глава адміністрації при президенті Володимирі Путіні – Сергій Іванов, який вже давав позитивні рекомендації при призначенні Булавіна заступником ФСБ в 2006 і 2008 році (при виборі його на посаду заступника Секретаря Радбезу).

Інформація про доходи та майно Булавіна

У 2008 році Володимир Іванович, займаючи посаду заступника Секретаря з безпеки, задекларував 3 млн. 259 тис. рублів. У власності чиновника значиться ділянка площею 15 соток і будинком на 230 «квадратів». Булавін спільно з дружиною Тетяною володіє квартирою (91,6 м. кв.). У власності його дружини перебуває ділянка загальною площею 2500 кв. м. В 2011 році у своїй декларації Володимир Іванович зафіксував дохід в 4 млн 872 тис. рублів.

Володимир Булавін на посаді глави ФМС

В липні 2016 року попередній глава ФМС Андрій Бельянінов подав у відставку за власною ініціативою. Незадовго до цього в його квартирі в рамках справи про контрабанду алкоголю був проведений обшук. У Бельянінова була виявлена не задекларована грошова сума (рублі, долари і євро) загальною цінністю 60 мільйонів рублів, а також коштовності. Він представив настільки значні кошти як свої особисті заощадження. Зняття Бельянінова з посади голови митниці не змусило себе чекати.

Обшук у Андрія Бельянінова Після цього Дмитро Медведєв обрав на посаду голови Митної служби Володимира Булавіна. Отримавши посаду, Володимир Іванович заявив, що зробить все від нього залежне, щоб виправдати надану президентом і прем’єром довіру. Він зазначив: «Від моєї діяльності ФМС буде залежати безпека держави і наповнюваність федерального бюджету».

Призначення на посаду Булавіна цілком зрозуміло. Він силовик, ровесник Володимира Путіна, є тією фігурою, якій Президент явно довіряє.

Володимир Булавін – новий глава ФМС

Особисте життя Володимира Булавіна

Як і багато державні діячі такого високого рангу, Володимир Булавін не афішує особисте життя. Відомо, що його дружину звуть Тетяна Булавіна. Пара виховала двох дітей – дочку і сина.

Володимир Булавін сьогодні

У 2016 році Володимир Іванович був призначений на посаду голови Митної служби Росії. Тепер чиновник відповідатиме за кадрову політику в своєму відомстві і боротьбу з корупцією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: