Ім’я: Владислав Жуковський

Дата народження: 30 липня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: економіст, фінансовий аналітик

Вага: 89 кг

Зріст: 175 см

Біографія Владислава Жуковського

Владислав Сергійович Жуковський – популярний економіст, біржовий експерт, ведучий вебінарів, автор скандальних публікацій і суперечливих прогнозів щодо економічного розвитку РФ.

Економіст Владислав Жуковський

Він – старший аналітик і керуючий портфелем активів ІК «Ріком-Траст», оглядач НаканунеТВ, телеведучий передачі «Точка зору», член президії Столипінської клубу, створеного з метою відродження дискусій науковців, представників бізнесу, політиків, а також член експертної ради «Ділової Росії».

Будучи активним учасником інтелектуальної полеміки про проблеми модернізації російської економіки, критиком існуючої системи, ідей і принципів Єгора Гайдара і його послідовників, які домінують в уряді, він неодноразово стверджував, що результатом гайдаровских реформ став повний параліч інвестиційного процесу в країні, тотальна корупція і посилюється деградація економіки.

Дитинство і родина Владислава Жуковського

Владислав Жуковський з’явився на світ 30 липня 1988 року. Правда про його родині даних небагато. Відомо, що після школи у 2005 році він став студентом престижного Університету МЗС РФ – Московського державного інституту міжнародних відносин (факультету міжнародних економічних відносин) і в 2009 році одержав академічний ступінь бакалавра.

Студент МДІМВ Владислав Жуковський

Потім він закінчив магістратуру, другий рівень вищої професійної освіти, на відділенні міжнародних фінансів. Його науковим керівником був професор, доктор наук і керівник Російського економічного товариства ім. С. Ф. Шарапова Валентин Катасонов.

Кар’єра Владислава Жуковського

Після захисту Жуковський почав викладати в стінах своєї альма-матер. Крім цього він став трудитися (з січня 2011 року) в інвестиційному підприємстві «Ріком-Траст», що надає на фондовому ринку брокерські послуги, увійшов до складу експертної ради загальноросійської громадської організації «Ділова Росія».

Владислав Жуковський зміг швидко побудувати свою кар'єру

Владислав також завжди приділяв багато уваги і часу написання і публікації великої кількості статей в періодичних видань та на інтернет-сайтах на професійну тематику. Серед них – «Спекуляція як дзеркало душі товариства» (14.11.2011 на сайті «Переправа»), «Росія перетворюється в країну непотрібних «рад» (26.07.2012 для сайту КПРФ), «Росія посібнику» (21.11.2012, газета «Завтра»).

У 2013 році Владислав став популярним браузером Накануне.TV. Так, у серпні в своїй статті «Про що не скаже пенсійний калькулятор. У Росії бідні платять за багатих» він наводив докази існування в країні де-факто негативних явищ – дефіциту Пенсійного фонду, низького рівня зарплат бюджетників, регресивної шкали оподаткування, коли 80 відсотків бідних росіян фінансують високі пенсії 20 відсотків багатіїв.

Владислав Жуковський дає коментарі для РБК

Він також став ведучим передачі «Точка зору», запущеної в рамках проекту Компартії РФ – телеканалу «Червона лінія», де відомими експертами, аналітиками, журналістами, вченими обговорювалися найактуальніші проблеми у фінансово-економічній сфері. Зокрема, гостями програми був професор МДІМВ, його наставник, Ст. Катасонов, депутат Держдуми Ст. Соловйов, доктор економічних наук Інституту економіки РАН М. Воєйков. У дискусіях на інтернет-каналі була представлена позиція професіоналів на тему «G20: шлях у глобальний концтабір», «Жидомасонская еліта проти людства», «Міфи про Сталіна», «Станцює Росія бразильську самбу?».

У ході випуску під назвою «Праця і капітал» обговорювалися позначені в темі дискусії фактори виробництва, була оприлюднена інформація, що за останні півтора десятиліття різниця в доходах представників верхніх і нижніх соціальних груп зросла з одного до вісімдесяти до одного до п’ятисот. Також були озвучені дані про те, що в РФ мінімальна зарплата в 18 разів менше, ніж у Японії, в 15 разів – ніж у ФРН і США, в 6 разів – ніж у Польщі.

Владислав Жуковський про бідність РФ Ряд експертів і пересічних читачів обурювали різкі висловлювання і викривають факти від молодого аналітика, якого навіть іменували какодемоном, однак від цього стійкий інтерес до них російської громадськості не знижувався.

Особисте життя Владислава Жуковського

Про приватного життя популярного фінансового консультанта ніяких даних у вільному доступі немає. Судячи з відсутності обручки на правій руці привабливого і, без сумніву, розумного молодого економіста, він неодружений.

Владислав Жуковський сьогодні

Успішний аналітик і радник представників керівництва низки громадських організацій оприлюднив прогноз стану вітчизняної економіки. Його висновки, як і затвердження членів президії Столипінської клубу, вказують на вкрай тривожний стан справ у країні.

Владислав Жуковський про економічну кризу Росії Виступ незалежного економіста в 2015 році в студії телеканалу «РБК» в готелі «Арарат Парк Хаятт» зробило його знаменитим – ролик із записом ефіру мав сотні тисяч переглядів. На відміну від більшості обивателів, які не бажають знімати рожеві окуляри і живуть в штучно створеному світі з допомогою промивання мізків і відомств російської пропаганди (вона, за словами фінансиста, перевершила навіть головного пропагандиста фашистської Німеччини доктора Геббельса), він бачить реальний стан дійсності. Народ вірить, що в ситуації з низьким рівнем життя, кризою в економіці винні Обама, Ердоган, Захід, українці, і не хоче зрозуміти, що насправді причина криється у відсталості політичної системи.

Експерт попереджає про серйозні потрясіння і катастрофи, які чекають країну. У січні 2016 року у своїй статті «Гряде реальний бунт середнього класу, який пустили під ніж» він прогнозував наростання кризи, погіршення життя населення та зростання цін. На думку аналітика, до 2018 року 80 відсотків наших співвітчизників будуть перебувати в положенні, так званої, хронічної бідності, коли людина не думає про зміну життя і знаходить навіть у своєму стані якесь психологічне задоволення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: